Geriausių dujų įrangos įmonių reitingas

Nepaisant to, kad šiuolaikinės HBO sistemos automobiliams tapo daug sudėtingesnės ir brangesnės nei įprasti „cilindro-greičių maišytuvo“ komplektai seniems karbiuratoriniams automobiliams, jų naudojimas išlieka labai pelningas esant didelei sezoninei ridai. Be to, gerai sureguliuota propano-butano arba metano sistema ne tik nepavojinga varikliui (kaip sako mitai), bet ir duoda rimtų pranašumų, nes žymiai sumažina anglies susidarymą, stabdo senėjimą. variklio alyva ir nėra pavojaus užmušti katalizatorių su „išdegintu“ kuru.

Šiuo metu populiariausios yra 4-osios kartos automobilių HBO sistemos. Jis naudoja paskirstytą išgarinto propano-butano įpurškimą (arba suslėgtas metanas tiekiamas sumažintu slėgiu), naudojant elektroniniu būdu valdomus purkštukus ir savo ECU, tai yra, iš tikrųjų įpurškimo variklyje yra sumontuota atsarginė maitinimo sistema. Galimybė tiksliai valdyti dujų tiekimą užtikrina ir eksploatacijos saugumą (liesas dujų mišinys esant netinkamiems uždegimo kampams geriausiai veikia vožtuvų tarnavimo laiką), ir papildomą efektyvumą. Žinoma, yra ir pažangesnių naujausių kartų sistemų, kurios tiesiogiai tiekia suskystintas dujas į purkštukus ir iš tikrųjų nesuteikia neišvengiamo dujinio kuro galios praradimo, tačiau jos yra sudėtingesnės ir brangesnės – ir pirkėjui dujų įranga, kaina vis tiek reiškia daugiau nei nedidelį nuostolių dinamiką.

Apie tai, kuri įmonės dujų įranga yra geresnė, bus aptarta mūsų reitinge.

Kokią dujų įrangą geriau pasirinkti?

HBO pasirinkimą galima suskirstyti į dvi grupes. Vienareikšmiškame viršūnėje pateks pirmaujantys HBO sistemų gamintojai (o viskas, kaip atsitiko istoriškai, turi itališkas šaknis). Jie arba visiškai gamina visus montavimo rinkinių komponentus, arba iki minimumo naudoja trečiųjų šalių dalis (dažniausiai tai yra elektroniniai valdymo blokai). Dėl to rinkinys pasirodo gana brangus, bet patikimas ir kokybiškas.

Tačiau yra daug įmonių, gaminančių išskirtinai atskiras HBO dalis – pavyzdžiui, nuo aukščiausios klasės Hana purkštukų iki kiniško „noname“. Tad nenuostabu, kad atsiranda renkančių įmonių, kurios tiesiog surenka banginius iš skirtingų dalių. Nereikia kurti firminių atstovybių ir autorinių paslaugų tinklo, dėl kurio labai pabrangsta aukščiausio lygio prekių ženklų banginiai, komplektavimo įmonės gali papildomai sutaupyti pačioms dalims. Kritiškesnius galima pasiimti už didesnę kainą, o mažiau kritiškus – pigiau. Dėl to toks banginis bus pastebimai patrauklesnis kaina. Ir, beje, kaip ir aukštos klasės HBO sistemų gamintojų atveju, čia taip pat gana apibrėžta geografija: dauguma užsakymų rinkėjų Rusijos rinkoje atkeliauja iš Lenkijos.

Susisiekti ar ne į rinkėjus? Tiesą sakant, naudojant aukštos kokybės dalis, tai sutaupys pinigų neprarandant išteklių. Tačiau nedelsdami susipažinkite, kokios dalys yra naudojamos konkrečiame banginiame: vienas dalykas, jei prekės ženklai yra sąžiningai nurodyti, tačiau „jūsų prekės ženklas“ arba jo visiškas nebuvimas greičiausiai rodo nežinomos kokybės kiniškus komponentus.

Nepriklausomai nuo banginio prekės ženklo, pasirinkite savo varikliui tinkamą. Pavarų dėžės našumas turi atitikti variklio galią, kitaip, esant didžiausios apkrovos režimams, variklis pradės „užspringti“, negaudamas pakankamai degalų. Labai pageidautina, kad būtų galima tiksliai sureguliuoti degalų žemėlapius dujų baliono įrangos ECU, tai leis jums gauti geriausią galią ir efektyvumą. Jei įprastų benzino purkštukų atsidarymo laikas tuščiąja eiga yra mažesnis nei 2 milisekundės, HBO „smegenys“ turi sugebėti sukalibruoti dujų purkštukų atidarymo / uždarymo laiką, kitaip bus sunku atstatyti tuščiąja eiga. Nepamirškite apie uždegimo variatorių: dujos dega visai kitaip nei benzinas, o esant „benzininiams“ uždegimo kampams, išdegs jau išmetimo kolektoriuje, perkaitindamos katalizatorių ir išmetimo vožtuvus. Be to, uždegimo variatorius taip pat pastebimai padidina dinamiką.