Geriausių dulkių siurblių, skirtų vilnai valyti, Pasirinkimas

Patyrę augintinių šeimininkai puikiai žino situaciją, kai augintinių laikymas teikia ne tik džiaugsmo ir švelnumo, bet ir apima tam tikrų nepatogumų. Kates ir šunis gali aplenkti sezoninis melsimas. Ir nesvarbu, ar tai kiemo veislės „žvėris“, ar aukštakraujis, gamta daro savo, o išmesta vilna pasklinda tiesiogine to žodžio prasme visur. Neretai patogiausiomis namų sąlygomis gyvenantiems augintiniams sezoniškumo samprata visiškai išsilieja, kailį jie atnaujina beveik visus metus. Žinoma, galite praleisti daug laiko rinkdami šias nuosėdas, dreifuodami per grindis, prilipdami prie kilimų, sofų, fotelių ir drabužių, naudodami improvizuotas priemones, tokias kaip šluota. Arba galite elgtis racionaliau ir kompetentingiau – įsigykite specialų dulkių siurblį su efektyvaus vilnos surinkimo funkcija. Kaip išsirinkti geriausią dulkių siurblį naminių gyvūnėlių plaukams valyti, bus aptarta mūsų apžvalgoje.

Kokių savybių reikia Animal dulkių siurbliui?

Pagrindinė sąlyga, kurios reikia laikytis renkantis dulkių siurblį kačių ir šunų plaukams valyti, yra turbo šepetys įskaitant. Dar geriau, jei jų yra du: didelis – grindims, mažas – minkštiems baldams. Jei tam tikram dulkių siurblio modeliui yra numatytas tik vienas iš jų, yra priežastis apsilankyti gamintojo svetainėje (parduotuvėje), kur galima pasiūlyti norimą priedą.

Be to, besisukantys turbo purkštukai yra dviejų tipų:

  • Mechaninis. Labiausiai paplitęs ir prieinamas pasirinkimas. Velenas su šeriais (guminiais ašmenimis) varomas traukiamu oru.

  • Elektros. Jis turi atskirą diską. Taigi didesnis efektyvumas. Dažniausiai naudojamas vertikaliuose belaidžiuose dulkių siurbliuose, siekiant kompensuoti ne didžiausią galią.

Kitas svarbus parametras yra siurbimo galia. Įdomu tai, kad daugelis pirmaujančių Europos prekių ženklų modelių rodo labai gerus šio kriterijaus rezultatus su labai mažomis energijos sąnaudomis.

Galiausiai, kačių ir šunų šeimininkams pritaikyti dulkių siurbliai papildomai aprūpinti kvapus sugeriančia anglies filtras.

Kurie modeliai geriausiai susidoroja su vilna, pagrindinės veislės pagal dizaino ypatybes – visa tai yra mūsų šiandieniniame geriausių dulkių siurblių, skirtų vilnai valyti, reitinge.

Kurį dulkių siurblį geriau pirkti šešiems valymui: apibendrinant naudinga informacija

Jei peržiūrėsite atsiliepimus internete apie jums patinkantį modelį, paprastas patarimas – pabandykite „atskirti kviečius nuo pelų“ ir atsižvelgti į tikrų šeimininkų nuomones, o ne į sofos teoretikus, kurie niekada nesinaudojo dulkių siurbliu pagal diskusija ir kažkodėl „užkimšti orą“. Pavyzdys: Asmuo teigia, kad puikus garsaus Europos prekės ženklo dulkių siurblys yra silpnas vien todėl, kad sunaudoja mažai energijos. Geriau vieną kartą patikrinti parduotuvėje, nei kurti versijas remiantis naiviomis prielaidomis.

Taip pat prasminga komentuoti skundus dėl kai kurių gerų belaidžių dulkių siurblių. Paprastai pretenzijų esmė yra maždaug tokia: modelis yra puikus, tačiau po poros metų baigiasi baterijos veikimo laikas, o naujas autorizuotame servise kainuoja beveik daugiau nei naujas įrenginys (15-20 tūkst.).

Visgi kyla jausmas, kad USE sistema bando išnaikinti tokį dalyką kaip tradicinis rusiškas išradingumas, o daugelis, atrodo, praleido fizikos pamokas. Tie, kurie draugauja su technologijomis ir savo rankomis, tiesiog pakeičia senus Li-Ion elementus (5 vnt.) nebrangiais to paties tipo analogais. Ir jie džiaugiasi labiau.

Rinkitės protingai, pirkite geriausią. Tuomet naujasis namų asistentas jūsų nenuvils! Ir namuose neliks vilnos!