5 geriausios priemonės nuo nudegimų – TOP 5

5 populiariausios nudegimo priemonės

Galbūt nėra žmogaus, kuris niekada gyvenime nebūtų nudegęs. Kiekvienas iš mūsų sugeba pagalvoti apie kažką savo, prarasti dėmesį ir susivokti tik su deginančiu skausmu nuo išsiliejusios arbatos ar atsiremdamas į įjungtą šildytuvą. Nudegimus galima gauti bet kada ir bet kur. Tai saulės nudegimai ir nudegimai nuo verdančio vandens, tai plaukų džiovintuvas, netyčia atsiremtas į kaklą džiovinant plaukus, ir netvarkingai užpūsta žvakė. Galima tęsti ir ilgai, bet esmė ta, kad porą kartų susideginę tikrai pagalvosite: ar laikas papildyti savo namų pirmosios pagalbos vaistinėlę geriausia priemone nuo nudegimų, kurie padės numalšinti skausmą ir. paspartinti odos gijimą?

Pabandykime susidoroti su daugybe vaistinėse pateikiamų nudegimo priemonių ir suprasime, kuri iš jų yra geriausia.

Pantenolio purškalas
geriausia universali priemonė nuo buities ir saulės nudegimų, ir ne tik


Nuotrauka: otzyv.pro

Kaina 130 ml aerozolio balionėlis yra apie 300 rublių.

Purškiklis yra švelnios, orios putos, purškiamos iš skardinės tiesiai ant pažeistos odos vietos. Pantenolio purškalas rekomenduojamas ne tik esant saulės ir buitiniams nudegimams, nudegimams verdančiu vandeniu, bet ir kitokio pobūdžio odos pažeidimams – įbrėžimams, įbrėžimams, pooperacinėms žaizdoms ir kt.

Veiklioji medžiaga – dekspantenolis, prasiskverbiantis per odą, skatina biologiškai aktyvių medžiagų sintezę, greitina žaizdų gijimą ir turi priešuždegiminį poveikį.

Pagrindinis privalumas Pantenolio purškalas gali būti laikomas išleidimo forma: norint tepti vaistą ant odos, nereikia naudoti jokių papildomų priemonių (vatos tamponų, mentelių ir kt.), o tai žymiai sumažina nudegimo tikimybę.

Neigiamos pusės gynimo priemonė nebuvo nustatyta, todėl dešimties balų sistemoje jai buvo skirta 10 balų.

Atsiliepimai: „Pantenolio purškalas yra geriausia priemonė nuo buitinių nudegimų. Jis tapo esminiu mūsų namų pirmosios pagalbos vaistinėlės atributu. Labai patogu tepti – turint omenyje, kad nudegusią vietą labai skauda, ​​tepalo ar kremo tepimas sukelia didelį diskomfortą. šis vaistas – supurtė skardinę, papurškė ir pamiršo.

Bepanthen Plus
geriausias deginimo kremas


Nuotrauka: www.glavap.ru

Kaina 30 g sveriantys vamzdeliai yra apie 250 rublių.

Veiklioji medžiaga yra tokia pati kaip Panthenol purškalo – dekspantenolis, tačiau vienas iš pagalbinių kremo komponentų yra antimikrobinė medžiaga. Tai leidžia visapusiškai gydyti terminius ir saulės nudegimus, taip pat užkirsti kelią bakterinėms infekcijoms esant trofinėms opoms, žindančių moterų spenelių įtrūkimams ir kt.

Sąlygiškaineigiamas kremo kokybe galima laikyti būtinybę jį tepti ant nudegimų ir žaizdų „rankiniu būdu“ – tiesiai pirštais arba vatos tamponu, o tai gali sukelti diskomfortą. Tačiau antimikrobinis kremo poveikis uždengia šį „trūkumą“, taigi laipsnis „Bepanten Plus“ – 10 taškų.

Atsiliepimai: „Bepanthen Plus naudojau keletą kartų, ir kiekvieną kartą jis buvo veiksmingas. Viena geriausių priemonių nuo nudegimų, tačiau kvapas per daug „medicininis“, ne visada patogu kremą „nešioti“ viešoje vietoje.

Olazol
gera priemonė nuo stiprių nudegimų


Nuotrauka: old.smed.ru

Kaina 80 g sverianti aerozolinė skardinė yra apie 250 rublių.

Olazolas yra visas veikliųjų medžiagų kompleksas, įskaitant antibiotiką (levomicetiną), anestetiką (Anestezin), regeneracijos procesų stimuliatorių (šaltalankių aliejų). Toks „turtingas“ kokteilis leidžia purškiklį naudoti plačiau: negyjantiems ar užkrėstiems nudegimams, mikrobinėms egzemoms, trofinėms opoms ir kitoms būklėms, kurias lydi bakterinė infekcija arba sukelia jos riziką. Be to, anestezinas turi vietinį analgezinį poveikį, todėl skausmingų nudegimų ir sužalojimų atveju nebereikia sisteminių skausmą malšinančių vaistų.

Į trūkumus Olazolas gali būti siejamas su galimu individualiu jo komponentų netoleravimu, taip pat dėl ​​nepageidaujamo jo vartojimo nudegus saulėje: purškalo sudėtyje esantis antibiotikas gali sukelti alerginę reakciją.

Olazol balas yra 9 balai iš 10, tai viena geriausių priemonių nuo sudėtingų nudegimų.

Atsiliepimai: „Mano vyras darbe stipriai susidegino ranką, todėl nebuvo galima iš karto suteikti pagalbos.