Geriausių DVR atminties kortelių Pasirinkimas

DVR, kuris įrašo „sąžiningai“ didele raiška, pagrindinės charakteristikos yra didelė atminties kortelės talpa ir pakankama vaizdo greičio klasė. Na, o 128 gigabaitų ir išdidžiai ant kortelės besipuikuojančio V30 visiškai pakanka, net jei jūsų registratorius turi papildomą A2 klasės FullHD galinio vaizdo kameros „išmanųjį telefoną“, kuris žada gerą našumą „atsitiktinio“ įrašymo metu – nors puslaidininkinėms laikmenoms tai yra daug. mažiau svarbu nei kietiesiems diskams, kur tokiu atveju galvų „šuoliai“ labai gadina tikrąjį veikimą).

Žinoma, teoriškai lyderiu turėjo tapti „SanDisk Max Endurance“ serijos kortelė, kuri apjungia garantuotą darbą V30 klasėje su 60 tūkst. valandų FullHD ištekliu (taigi skaičiai 4K irgi būtų įspūdingi), bet, deja, , Rusijoje tai šiuo metu neapsakoma retenybė. Todėl „Mamo, sho maemo“ – iš parduodamų atminties kortelių šis modelis sulaukė didžiausios mūsų simpatijos.

Deklaruojamas skaitymo greitis yra iki 160 MB / s, tačiau, žinoma, su sąlyga, kad tai „ištrauks“ kortelių skaitytuvą: mes tam skirsime ypatingą dėmesį, atsižvelgiant į tai, kad per USB 2.0 prijungtų bevardžių kinų įrenginių savininkai , arba magistralės 3.0 versija, bet su valdikliu, kuris neatitinka charakteristikų. Kad ir kaip būtų, bet kokiu atveju geriau „sujungti“ vaizdo įrašą iš 4K įrašymo per greitą kortelių skaitytuvą (ir, deja, ne kiekviena kortelė vis tiek parodys deklaruotą greitį, nes tai buvo pasiekta naudojant tam tikrą patentuotą „ šokinėjimas“ per UHS-I standartą ), o ne per WI-Fi, net jei tai įmanoma registratoriuje: patikėkite, perkelti didelį duomenų kiekį per „wi-fi“ net 5 GHz dažniu vis tiek yra vienas malonumas.