Geriausių elektrinių mėsmalių Pasirinkimas 2023-2023 m

Šiandien virtuvės prietaisų rinkoje yra daug prietaisų, skirtų tam, kad gaminimas būtų malonus ir kūrybiškas procesas. Tarp daugybės elektrinių pagalbininkų virtuvėje elektrinės mėsmalės užima ypatingą vietą. Būdami universalūs prietaisai, jie gali atlikti daugybę užduočių ruošiant įvairius patiekalus. Pristatome geriausių 2023-2023 metų elektrinių mėsmalių reitingą.

Kurios įmonės elektrinės mėsmalės yra geresnės?

Elektrines mėsmales gamina daugelis žinomų prekių ženklų. Panasonic, BOSCH ir Moulinex įranga, be patikimumo, pasižymi didele galia ir našumu. Rinkoje yra modelių su skirtingais purkštukų rinkiniais, skirtais įvairiems pusgaminiams paruošti. Visi šie įrenginiai atrodo stilingi ir patrauklūs Rusijos pirkėjams. Žymių gamintojų mėsmalių trūkumas gali būti laikomas aukšta kaina.

Tie, kurie nėra pasirengę išleisti nuo 6 iki 12 tūkstančių rublių, norėdami nusipirkti elektrinę mėsmalę, gali atkreipti dėmesį į biudžetinius UNIT, Aksion ir Belvar modelius. Reikėtų nepamiršti, kad šių prekių ženklų įranga nėra skirta dideliems darbams atlikti ir turi kuklius našumo ir konfigūracijos rodiklius.

Geriau neleisti pinigų nežinomiems Kinijos prekių ženklams, nes tokių produktų kokybė ir patikimumas sukelia daug vartotojų skundų.

Geros mėsmalės pasirinkimo kriterijai

Vertindami skirtingų markių elektrinių mėsmalių kokybę, vadovavosi žemiau išvardintomis savybėmis, tikimės, kad jomis vadovausitės renkantis tinkamą maisto perdirbimo mašiną:

Galia

Gamintojai dažnai nurodo šį parametrą dviem versijomis: vardine galia (dažniausiai svyruoja nuo 130 iki 850 W) ir maksimalia (kai kuriuose modeliuose ji gali siekti 3000 W, kai velenas užblokuotas). Modeliai, kurių galia yra iki 200 W, dažniausiai susidoroja tik su minkštiausia ir švariausia mėsa, kompaktiškos vidutinės galios (300-600 W) mėsmalės jau mažiau išrankios gysloms, o galingiausi įrenginiai (650-850). W) susmulkinkite beveik viską.

Spektaklis

Šis terminas reiškia mėsos kiekį, kurį prietaisas apdoroja per laiko vienetą. Buitinių elektrinių mėsmalių našumas gali svyruoti nuo 0,5 iki 4,5 kg per minutę ir priklauso nuo: variklio galios rezervo, peilių medžiagos ir kokybės, taip pat sraigto konstrukcijos ir sukimosi greičio. Produktyviausi modeliai labiau tinka didelėms šeimoms ir ruošiniams ilgą laiką.

purkštukai

Kai kuriuose modeliuose gali būti papildomai:

  • Įvairių komplektacijų daržovių pjaustytuvai;
  • Sulčiaspaudės (citrusinių vaisių presas arba sraigtas sultims su minkštimu spausti);
  • Priedai kebbe, dešrų įdarui ar sausainių formavimui.

Geriausi elektrinių mėsmalių modeliai 2023 m. pradžioje (pagal ekspertų ir klientų atsiliepimus) pateikiami mūsų reitinge.

Geriausių elektrinių mėsmalių Pasirinkimas

Kokią elektrinę mėsmalę rekomenduojate pirkti?

Aukščiau pateiktame įvertinime yra labiausiai paplitę skirtingų kainų kategorijų ir skirtingų gamintojų elektrinių mėsmalių modeliai. Apžvalgos pradžioje pateikiami geriausių palyginimo modelių nustatymo kriterijai.

Nuoširdžiai tikimės, kad perskaitę mūsų apžvalgą klientams bus lengviau teisingai pasirinkti, o elektrinė mėsmalė bus patikimas ir ištikimas pagalbininkas virtuvėje.