Geriausių gervių Pasirinkimas

Atvejis, kai aukšta kaina praktiškai nepasiteisina: mes, žinoma, esame dėkingi, kad gervė ne šiaip sukišama į dėžę, o komplektuojama su maišeliu, o gervė, kurios deklaruojama jėga siekia iki 4 tonų. niekuo tikrai įdomaus aparatūros neišsiskiria.

Tokiose konstrukcijose labiausiai nukenčia du dalykai – reketinės krumpliaračiai ir būgnas. Naudojant „prie ribos“, galima sulaužyti krumpliaračių tvirtinimą prie būgno, bei paties būgno deformaciją. Tai ne tik Zubr „liga“ – nuo ​​to kenčia visos Kinijoje pagamintos svirtinės gervės, nepriklausomai nuo prekės ženklo, tiesiog kai tą pačią kokybę galima gauti už pusę kainos, pirkinys neatrodo toks patrauklus. daugiau.

Vis dėlto panagrinėkime statybas. Gervė yra ant dviejų kietų pavarų (tiesą sakant, svirties modelių su viena pavara rekomenduoti iš viso negalime, nes su „vidutine kiniška“ kokybe jie turi patentuotą ligą, kuri yra iškreipta, kuri, simetriškai paskirstant apkrovą modeliams su dviem pavaromis, ne kenčia), įrengtas trijų metrų šešių milimetrų kabelis. Šunys paleidžiami gana patogios svirties pagalba – būna, kad net sutaupo, Matrix gervėms, pamenu, instrukcijoje nurodyta atleisti reketą traukiant spyruoklę pirštais. Pirkdami turėtumėte nedelsdami patikrinti, kaip veikia mechanizmas, įvertinti abiejų šunų nustatymo ant barškučių atsaką ir sinchronizmą – ir iš esmės be perkrovų gervė prireikus galės padėti.