Geriausių infraraudonųjų spindulių šildytuvų Pasirinkimas 2023 m

Prasidėjus ne sezonui ir vėlesniam šalto oro laikotarpiui, klimato technologijų rinką valdo šildytuvai. Jų yra daugybė veislių, tačiau, kaip sakoma, ne visos vienodai naudingos. Mūsų šiandienos reitinge pateikiami geriausi infraraudonųjų spindulių šildytuvai, kruopščiai atrinkti remiantis ekspertų, paslaugų specialistų ir naudotojų, kurie pasidalino savo asmenine patirtimi, nuomone.

Kas yra IR šildytuvas ir kaip jis veikia?

Nesvarstysime pramoninių versijų, varomų dujomis ar kitu kuru. Jiems akivaizdžiai ne vieta kasdieniame gyvenime, kaip ir kartu esantiems cilindrams su kanistrais. Bet elektros lizdas mums tinka.

Taigi apibrėžimas: toliau aptariamiems įrenginiams infraraudonųjų spindulių šildymas yra elektros energijos pavertimas šilumine spinduliuote. Klasikinė analogija yra saulės spindulių šildomi paviršiai, daiktai, žmonės ir gyvūnai. Šiluma perduodama tiesiai į objektą, o iš jo į aplinkinį orą, o ne atvirkščiai. Todėl išeikvojama mažiau energijos.

Ką mes turime iš esmės: konstrukciją su kaitriniu elementu ir reflektoriumi, kuris yra savotiškas vietinis kryptingo veikimo „šviestuvas“, veikiantis saugiame bangų spektre (be spinduliavimo ir magnetinių audrų). Nebūtina suktis aplinkui, tačiau pasukti ar perkelti patį šaltinį lengva. Jei reikia, galite įjungti „dievo režimą“ paspausdami įjungimo / išjungimo mygtuką arba ištraukdami kištuką.

Geriausių infraraudonųjų spindulių šildytuvų Pasirinkimas 2023 m

Kaip pasirinkti infraraudonųjų spindulių šildytuvą

Čia pagrindinis vaidmuo tenka būsimai įrenginio vietai. Pagal tai pirkėjai dažniausiai renkasi, ar pirkti grindų, sieninį ar lubinį šildytuvą. Kalbant apie efektyvumą, tarp halogeninių, anglies ir kvarcinių agregatų nėra didelio skirtumo, todėl šia prasme pasirinkimui didelę įtaką turi šildytuvo prekės ženklas ir kaina. Pasirinkite geriausią, o mūsų Pasirinkimas jums tikrai padės.