Geriausių išmaniųjų telefonų su gera baterija Pasirinkimas 2023–2023 m

Dažnai išmanieji telefonai nėra patenkinti savo galimybėmis, kalbant apie baterijos veikimo laiką. Jau pradedame priprasti prie to, kad įrenginį reikia krauti kone kiekvieną naktį. Laimei, yra išimčių. Geriausi išmanieji telefonai su galinga baterija – mūsų reitinge.

Pagal kokius kriterijus renkatės išmanųjį telefoną su gera baterija?

Didelė akumuliatoriaus talpa yra svarbi, bet ne vienintelė ilgalaikio išmaniojo telefono savybė. Jei pateiksime analogiją su automobilių įranga, mažesnėmis degalų sąnaudomis modelis vienoje degalinėje nuvažiuos toliau. Mūsų atveju variklio vaidmenį atlieka lustas (vieno lusto sistema), o benzinas jam „padeda“ sunaudoti visus pagrindinius išmaniojo telefono komponentus. Analogijos visada yra sąlyginės, tačiau šiuo atveju pavyzdys pakankamai aiškus.

Variklis„. Paprastai, esant palyginamajai galiai, geriausius rezultatus rodo „šviežesni” varikliai. Kalbant apie elektroninius prietaisus, šis terminas turėtų būti suprantamas kaip technologiniai standartai, pagal kuriuos gaminami lustai. Dabar pagal pažangiausią 5 nanometrų procesų technologija, „smegenys“ gaminamos naujausiems „iPhone“, „Samsung“, „Huawei“ ir kitų flagmanų modeliams, o šių išmaniųjų telefonų autonomija yra aukščiau už atitinkamas ankstesnių kartų „topų“ charakteristikas. Vidurinė klasė vis dar tenkinasi aparatinės platformos pagamintos pagal 7-10nm standartus, padoraus biudžeto turi 11-12nm procesorius, o energijos suvartojimas pastaruoju atveju labai priklauso nuo firmware optimizavimo.

Ekranas. Kuo jis didesnis, tuo didesnė skiriamoji geba ir kuo ilgiau jis įjungtas, tuo solidesnis jo indėlis į bendrą „apetitą“. Taip pat turite atsižvelgti į išvesties turinio pobūdį ir susijusias energijos sąnaudas. Viena – elektroninė knyga, kita – aktyvus interneto puslapių turinys, trečias – vaizdo dekodavimas, gana ketvirtas – reikli žaidimų grafika. Todėl „ilgai veikiančio“ išmaniojo telefono su gera baterija pasirinkimas priklauso nuo jo būsimo naudojimo scenarijaus, o skirtumas tikrai yra. Be to, svarbus yra ekrane esančios matricos tipas. AMOLED ekranai sunaudoja mažiau energijos, tačiau ne visiems patinka jų spalvų atkūrimas ir slegiantis jautrias akis. Galiausiai, ne taip seniai gamintojai pradėjo didinti nuotraukos atnaujinimo dažnį, kad pagerintų atkuriamų objektų judesių sklandumą. Kaina už grožį yra padidėjęs energijos suvartojimas šiuo ekrano režimu.

fotoaparatai. Dar visai neseniai į juos nebuvo atsižvelgta. Pirmosios „kregždės“ buvo išmanieji telefonai, kurių pagrindinėse kamerose gamintojai pradėjo dėti 64 megapikselių jutiklius. Jau tada kai kurie ekspertai atkreipė dėmesį į padidėjusias energijos sąnaudas ilgų fotosesijų metu. Atsiradus 108 megapikselių kameroms situacija pastebimai pablogėjo. Tiesą sakant, čia nėra nieko stebėtino, nes gautų vaizdų apdorojimo procesai dabar yra gana panašūs į „sunkius“ žaidimus pagal išteklių intensyvumą.

Mūsų rekomendacijos renkantis išmanųjį telefoną su gera baterija yra pagrįstos autonomijos tyrimų rezultatais, prieinamais tokiuose patikimuose tinklo šaltiniuose kaip GSMArena, PhoneArena ir savininkų ataskaitomis w3bsit3-dns.com forumo profilių skyriuose. Kartu stengėmės atsižvelgti ir į stojančiųjų sėkmę kitose „disciplinose“. Kalbant apie kainų sistemą, situacija yra tokia. Į flagmanas kategorijas galima vadovautis asmeniniais pageidavimais, daugiausia dėmesio skiriant modeliams su naujausiu SoC (5nm). Jie nerodo autonomijos rekordų (maloni išimtis čia yra aukščiausios klasės „Huawei“ / „Honor“ išmanieji telefonai, kurie neturi „Google“ paslaugų), tačiau pagal atitinkamus rodiklius yra akivaizdžiai pranašesni už savo pirmtakus. Frankas”biudžetas» vilioja potencialius pirkėjus itin didelės talpos baterijomis, tačiau dažniausiai jos būna su kitais pigesniais komponentais ir neoptimizuota programine įranga. Jei ieškote nebrangaus išmaniojo telefono su galinga baterija, patariame pirmiausia pagalvoti apie realme firminius išmaniuosius telefonus. Bet į vidutinė kainų kategorija Yra daug išmaniųjų telefonų, kurių akumuliatoriaus veikimo laikas yra geras.

2023 m. geriausių išmaniųjų telefonų su galinga baterija Pasirinkimas – TOP 15

Pagrįsti pakankamumo kriterijai…