11 geriausių snieglenčių

Snieglentės – tai prekių kategorija, kurioje varpelių ir švilpukų funkcionalumas bei skaičius priklauso nuo kainos. Pradedančiam motociklininkui, kuris dar neapsisprendė dėl jojimo stiliaus, nėra prasmės leisti pinigų ant aukščiausios lentos. Geriau rinktis minkštą ar pusiau standų universalą, pajusti laisvojo stiliaus pagrindus, plaukti šlaitu. Gera lenta tarnaus kelis sezonus, o per tą laiką galėsite nuspręsti, ko būtent jums reikia.

Brangių snieglenčių savybes gali įvertinti tik profesionalai. Būtent jie sugeba išlaisvinti lentos potencialą ir moka praktiškai panaudoti ilgametę gamintojų patirtį.

Vidutinei kainų kategorijai priskiriamos pusiau profesionalios lentos, leidžiančios pradedantiesiems patobulinti jojimo stilių ir pakelti profesionalų lygį. Tiesą sakant, tokios snieglentės yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nepretenduoja į sporto olimpą, o tiesiog mėgsta veiklą lauke.

Pigu nereiškia blogai

Pasaulyje žinomi prekių ženklai, jau keletą metų gaminantys snieglentes, stengiasi patenkinti kiekvieno vartotojų segmento norus. Ta pati Arbor gamina kokybiškas lentas be varpelių ir švilpukų pradedantiesiems ir aukštųjų technologijų viršūnes profesionalams.

Siekdami padėti jums pasirinkti geriausią, išstudijavome mėgėjų ir patyrusių snieglentininkų nuomones. Kainų ekspertų komanda, išanalizavusi kiekvienos kategorijos lentas, sudarė geriausiųjų įvertinimą.

Geriausių 2017 m. snieglenčių Pasirinkimas

Kokią snieglentę geriausia pirkti?

Tinkamos lentos pasirinkimas priklauso nuo motociklininko tikslų. Jei nuspręsite išbandyti save kaip šlaitų užkariautoją, užteks biudžeto modelio iš kategorijos „Iki 15 000“. Pažangūs snieglentininkai įvertins naujas viršutines lentas. Pirmaujantys gamintojai tobulina savo gaminius su kiekviena karta, pakeisdami silpnąsias vietas aukštųjų technologijų „lustais“. Atrinkome geriausius iš naujausių sezono pasiūlymų, tereikia išsirinkti patinkantį modelį.