Geriausių priemonių nuo tarakonų Pasirinkimas – TOP 8

8 geriausi vaistai nuo tarakonų

Kas yra tarakonai – visi žino. Tačiau šie nemalonūs ir pavojingi žmonių sveikatai vabzdžiai savo buveinei renkasi tam tikrą aplinką. Patogiausiai jie jaučiasi drėgnose, dulkėtose, šiltose patalpose. Nors tarakonai yra visaėdžiai, jie renkasi vietas, kur gali rasti maisto likučių, buitinių atliekų ir vandens.

Laimei, kaip rodo patirtis, net ir didžiausią tarakonų populiaciją galima išnaikinti, jei naudojami laiko patikrinti ir kokybiški preparatai. Į geriausių vaistų nuo tarakonų sąrašą įtrauktos veiksmingos toksiškos medžiagos, kurių toksiškumas, greitis ir kaina skiriasi.

Globol – geriausia tarakonų pasta


Nuotrauka: grizun-off.ru

Nuotraukoje – pasta iš tarakonų Globol. Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 300 rublių (75 gr).

Iki šiol vokiška pasta Globol yra viena populiariausių ir veiksmingiausių priemonių kovojant su tarakonais. Veiklioji pastos medžiaga – chlorpirifosas (0,5 proc. koncentracijos) turi IV toksiškumo klasę ir, pasak gamintojo, yra visiškai saugus žmonėms ir naminiams gyvūnėliams (vis dėlto kontakto su juo geriau vengti). Pasta dedama į mažus žirnelius vabzdžių buveinėse. Tarakonai, valgantys makaronus ir perduodantys jų daleles ant letenų artimiesiems, po kelių valandų pradeda mirti. Didžiausias poveikis pasiekiamas po dviejų savaičių.

Privalumai:

  • Veiksminga priemonė, galinti pašalinti didelę vabzdžių populiaciją.
  • Greitas ir ilgalaikis veiksmas.
  • Vabzdžiai prie to nepripranta.

Trūkumai: neaptiktas.

Iš „Globol“ apžvalgų:

„Keletą metų gaudavome tarakonus. Išbandė viską: spąstus, purškiklius, kreidelius… Iš pradžių šie ropliai tapo mažesni, bet paskui vėl dauginosi. Draugas padovanojo Globol ir vos per porą savaičių problema buvo išspręsta! Jiems ką tik pavyko juos ištraukti. Jau metus jie man netrukdo“.

„Nuostabu, kad tik vokiška Globol pasta išgelbėjo mūsų namus nuo Rusijos rykštės – visur esančių, ošiančių ir bjaurių raudonųjų tarakonų. Kovoje su jais vos nenupuolėme į neviltį, atrodė, kad kasdien jų daugėja. Viena pastos tūbelė buvo paskirstyta aplink buto perimetrą, o jie pamiršo, kad jie netgi egzistuoja. Geriausia priemonė nuo tarakonų yra ta, kad vokiečiai moka pagaminti kokybiškus daiktus!

Įvertinimas: 10 iš 10.

Regent – ​​veiksmingas ir nuo tarakonų, ir nuo Kolorado vabalo


Nuotrauka: m.io.ua

Nuotraukoje – insekticidas Regent. Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 30 rublių (3 kapsulės).

Kontaktinis žarnyno insekticidas Regent skirtas Kolorado vabalui naikinti, tačiau taip pat puikiai pasiteisino kovojant su tarakonais. Regentas gaminamas ampulėse, kapsulėse ir milteliuose, vaisto koncentracija priklauso nuo vabzdžių populiacijos dydžio. Jei kenkėjų daug, vieną pakelį miltelių arba vieną ar dvi kapsules reikia atskiesti 250 ml vandens ir gautu tirpalu užtepti paviršius, su kuriais dažniausiai liečiasi tarakonai. Veiklioji vaisto medžiaga yra fipronilis, didelės koncentracijos II toksiškumo klasė, rekomenduojama gydyti gumines pirštines ir respiratorių, po to dvi valandas palikti kambarį, o po vienos ar dviejų gerai nuplauti ir išvėdinti. dienų.

Privalumai:

  • grandinės efektas.
  • Veiksmas prasideda po kelių valandų.
  • Neturi kvapo, nepalieka žymių.

Trūkumai:

  • Toksiška.
  • Trumpalaikis veiksmas.

Iš atsiliepimų apie Regent:

„Veiksmingiausia priemonė – niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tarakonų problema taip greitai išsprendžiama! Nusipirkau vieną Regent pakelį, praskiedžiau stikline vandens, švirkštu apipurškiau sunkiai pasiekiamas vietas ir po kelių dienų nušlavė negyvus vabzdžius. Po trijų mėnesių vėl pastebėjau porą asmenų, pakartojau procedūrą, o dar nesimato.

„Ilgą laiką nedrįsau naudoti tokio stipraus insekticido kaip Regentas – nuodai vis dar yra, bet kai supratau, kad tai buvo paskutinė mano viltis atsikratyti niekšiškų prūsų, nusprendžiau. Šeima buvo nuvežta į vasarnamį, o butą apdorojau vienu produkto maišeliu, atskiestu purškimo buteliuke su 0,2 litro vandens. Po dviejų dienų surinkau visas „mūšio“ aukas, išploviau grindis fiziologiniu tirpalu ir prasidėjo naujas gyvenimas – be tarakonų!

Įvertinimas: 9 iš 10.

Get – geriausia mikrokapsuliuota priemonė nuo tarakonų


Nuotrauka: sredstvo-ot-komarov.ru

Nuotraukoje – insekticidinė koncentruota priemonė nuo tarakonų Get. Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 700 rublių (100 ml).

„Get“ yra labai efektyvaus ir…