Geriausių įtampos stabilizatorių Pasirinkimas 2023-2023 m

Į ką šis stabilizatorius pirmiausia patraukia jūsų dėmesį? Galbūt lipdukas priekinio skydelio kampe, žadantis 10 metų garantiją. Bet mes, žinoma, iš karto perskaitome atidžiau – ir pastebime, kad 10 metų duodama tik pačiam transformatoriui viduje, o pačiam stabilizatoriui – lygiai perpus mažiau. Apskritai net penkeri metai yra gerai, bet vis tiek išlieka tam tikras dantų skausmas nuo tokių „parašų mažu šriftu“.

Nors stabilizatorius yra gerai suplanuotas, to negalima atimti – 20 žingsnių su tiristoriaus perjungimu užtikrina gerą stabilizavimo tikslumą (3%) 140-290 voltų diapazone (nors gamintojas turėtų nurodyti galios kreivę instrukcijose – tai nebus būkite pertekliniai renkantis … na, tikėkimės geros maržos esant vardinei 9 kVA). Stabilizatorius sveria nemažai – 35 kg, tad galima tikėtis, kad jie netaupė šerdies geležies ir apvijų vario.

Stabilizatoriaus valdymas – mikroprocesorius, ir su prieiga prie nustatymų meniu. Pavyzdžiui, galite nustatyti įėjimo įtampos ribas, išėjimo įtampos stabilizavimo reitingą, įjungimo delsos laiką. Už tai stabilizatoriui uždėjome stiprų pliusą.

Aušinimas – aktyvus, vienas ventiliatorius galiniame skydelyje. Esant vidutinėms apkrovoms, jis yra išjungtas, todėl apskritai stabilizatorius gali būti laikomas tyliu.