Geriausių planšetinių kompiuterių Pasirinkimas iki 15 000 2023–2023 m

Kainų nišą „iki 15 000 rublių“ daugiausia užpildo garsių prekės ženklų mažo biudžeto tabletės. Jų įgūdžiai negali būti vadinami išskirtiniais su visu noru, tačiau būtent tokio lygio trūksta absoliučiai daugumai vartotojų. Be to, čia retkarčiais patenka aukštesnės klasės modeliai, jei jų „gyvenimo“ ciklas artėja prie pabaigos. Tokie pardavimai yra labai pelningi, nes leidžia įsigyti kokybišką planšetinį kompiuterį už patrauklią kainą, o jo techninis atsilikimas nuo šiuolaikinių standartų nėra reikšmingas. Mūsų reitinge pateikiamos geriausios tabletės iki 15 000 rublių 2023 m. pabaigoje – 2023 m. pradžioje.

Planšetinis kompiuteris iki 15 000, kuri įmonė yra geresnė?

Pagrindiniai nagrinėjamo „planšetinių kompiuterių“ segmento žaidėjai yra įmonės Lenovo ir Huawei. Negana to, prieš porą metų būtent pradinio vidutinio lygio planšetiniai kompiuteriai turėjo „premium“, o konkuruoti su „gigantais“ gamintojas net negalvojo. Pagarba už vadovybės įžvalgą Lenovo, greičiau nei konkurentai, įvertino planšetinių kompiuterių paklausos augimo perspektyvas, atsivėrus pandemijai, ir atitinkamai pakoregavo gamybos planus. 2023 metų pradžioje bendrovės planšetinių kompiuterių asortimentas yra įspūdingai įvairus, o pati įmonė demonstruoja įtikinamą pardavimų augimo dinamiką. Šio prekės ženklo produktų ypatybė yra gerai įdiegta kelių vartotojų prieiga, įskaitant vaikų paskyrų lygiu. Huawei Jau daugelį metų amerikiečiai bando badauti, todėl naujuose produktuose trūksta „Google“ mobiliųjų paslaugų. Atsižvelgiant į tai, kad planšetiniai kompiuteriai perkami daugiausia turinio vartojimui, problemos su „YouTube“ ar žaidimais atbaido daugelį potencialių pirkėjų.

Dėl Samsung planšetinių kompiuterių verslas nėra prioritetas, tačiau bendrovė visada nurodo savo „buvimą“ pagrindiniuose segmentuose. Įskaitant biudžetą. Deja, daug rečiau nei visose kitose.

Nepavargsta „štampuoti“ tabletes DIGMA. Jo gaminiai negali padaryti įspūdžio aukštu meistriškumu, taip pat vertingomis techninėmis savybėmis, nors kartais pasitaiko malonių išimčių.

Bendrovė išbandė savo jėgas planšetinių kompiuterių kūrimo procese juodasis vaizdas. Vis dar sunku spręsti apie perspektyvas, tačiau pirmieji jo pokyčiai tikrai nusipelno dėmesio.

Skirtingai nuo tų pačių išmaniųjų telefonų, šios kategorijos mobilieji įrenginiai atnaujinami gana lėtai. Jei nenorite nusivilti pasirinkę panašų, bet tariamai pelningesnį „paprastesnio“ gamintojo pasiūlymą, perskaitykite mūsų geriausių 2023–2023 m. planšetinių kompiuterių apžvalgą, kurių vertė iki 15 tūkstančių rublių.

Geriausių tablečių iki 15 000 rublių Pasirinkimas

Mums atrodo, kad daugelio IT rinkos analitikų prognozės apie lėtą, bet nuolatinį susidomėjimo planšetiniais kompiuteriais blėsimą yra pernelyg pesimistinės. Kaip ir bet kuris kitas nišinis produktas, jie ir toliau bus nuolat paklausūs, jei tik sėkmingai atliks savo funkcijas. Taip, specializuoti „skaitytojai“ yra saugesni akims. Niekas nesiginčija, kad patogiau naršyti nešiojamajame kompiuteryje, o filmus žiūrėti per didelį televizorių. Tačiau planšetinis kompiuteris leidžia vienodai sėkmingai atlikti visus aukščiau išvardintus darbus visiškai skirtingomis sąlygomis: patogiai sėdint lengvoje kėdėje; judėjimas iš taško A į tašką B viešuoju transportu; poilsis gamtoje ir kt. Ir jei jis gerai pagamintas ir gerai veikia, kam jį dažnai keisti?