Geriausių kremų odai aplink akis Pasirinkimas

Naudokite tik vieną veido kremą ir jums jo užteks, tarpusavyje varžosi naujausi grožio straipsniai internete. Bet ar tikrai taip? Ar tikrai įmanoma apsieiti su vienu kremu ir atrodyti puikiai? Tiesą sakant, tai įmanoma, bet ne visada. Kai kurioms merginoms tikrai pasisekė, jų veido, vokų ir kaklo oda nelabai skiriasi ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Tačiau tų laimingųjų yra mažuma. Deja, daugumos merginų veido ir aplink akis oda labai skiriasi. Apie geriausius kremus odai aplink akis įvairaus amžiaus (25, 30, 40, 50 metų) ir bus aptarta mūsų reitinge.

Odos aplink akis ypatybės

Patys akių vokai yra gana jautri ir subtili sritis, kuriai reikia ypatingo dėmesio. Tai galima suprasti pažvelgus į jų struktūrą. Oda čia daug plonesnė ir judresnė, nes tai nuolatinio mirksėjimo zona. Vidutiniškai žmogus sumirksi 15 kartų per minutę, o moterys du kartus dažniau nei vyrai! Ant akių vokų yra daug mažiau riebalinių ir prakaito liaukų nei likusioje veido dalyje, o poodinių riebalų praktiškai nėra. Per šią zoną praeina sudėtinga kraujotakos ir nervų reguliavimo sistema. Jis turi labai silpną ryšį su kaimyniniais audiniais. Tai paaiškina greitą patinimą ir mėlynių atsiradimą.

Kaip sakoma: „Akys – sielos veidrodis“ ir būtų visai neblogai, jei ir rėmelis atrodytų taip pat gražiai. Juk bendraudami visada žiūrime vienas kitam į akis. Tačiau kartais įvairios priežastys įžūliai trukdo atrodyti taip, kaip norime. Tai gali būti viena ar kelios priežastys. Panagrinėkime juos išsamiau.

Raukšlės akių kampučiuose arba varnų kojose

Atsiradimo priežastys:

 • Aktyvios veido išraiškos ir blogas regėjimas
 • Su amžiumi susijęs kolageno ir elastino skaidulų tankio ir elastingumo sumažėjimas
 • Odos fotosenėjimas ir žalingas aplinkos poveikis

Tamsūs ratilai po akimis

Atsiradimo priežastys:

 • Kraujagyslės permatomos per ploną odą. Dažniau venos ir kapiliarai suteikia melsvą ar purpurinį atspalvį.
 • Hiperpigmentacija. Melanino ląstelių atsiradimas odoje kaip apsauginė reakcija į saulės spinduliuotę. Suteikia rudą atspalvį.
 • Blogi įpročiai. Rūkantiems atsiranda gelsvi atspalviai.
 • Audinių atsitraukimas dėl paveldimo polinkio ir veido struktūros. Tokiu atveju dėl šviesos lūžimo po akimis atsiranda natūralus šešėlis.
 • Nepakankamas odos drėkinimas

Patinimas aplink akis

Atsiradimo priežastys:

 • Dažnas skysčių sąstingis, atsirandantis dėl:
 • Inkstų ar kraujagyslių ligos
 • Nuolatinis miego trūkumas ir stresas
 • Alerginės reakcijos
 • Alkoholis ir sūrus maistas
 • Išvaržos vokų išsikišimas, atsirandantis dėl šios zonos raiščių suglebimo ir susilpnėjimo, per kurį matosi riebaliniai paketai

Kiekvienas žmogus yra ypatingas, kaip ir jo oda turi savo ypatybes ir poreikius. Niekada negali pasakyti, kaip tas ar kitas kremas elgsis ant tavo odos. Bet mes galime padėti jums teisingai pasirinkti ir pakalbėti apie geriausius kremus odai aplink akis – pagal kosmetologų ir paprastų klientų atsiliepimus.

Kaip išsirinkti tinkamą paakių kremą

Kiekvienas žmogus yra savaip unikalus, unikalus ir jo senėjimo procesas, tačiau anksčiau ar vėliau kiekvienas su tuo susiduria.

Būdami 18 metų mažai galvojame apie raukšles ir praktiškai nenaudojame jokių priežiūros priemonių. Apskritai mums to nereikia, bet jei norite ilgiau išlikti jaunai ir gražiai, odai, kaip ir kitoms kūno sistemoms, reikia profilaktikos. Pradėti prižiūrėti veidą galite net 18 metų, svarbiausia pasirinkti tinkamą priežiūros priemonę ir neperkrauti odos, kitaip galite tik paspartinti neigiamus procesus. Jaunimui (18-25 m.) tinka lengvi drėkinamieji kremai, kurių sudėtyje yra hialurono rūgšties, terminio vandens, vitaminų kompleksų ir augalų ekstraktų.

Oda po 30 reikia pridėti papildomų ingredientų: įvairių aliejų, aminorūgščių, fermentų ir peptidų. Šiandien peptidai yra populiariausia ir veiksmingiausia priemonė senėjimo terapijoje. Tai mažytės baltymų grandinės, kurios gali veikti signalines molekules odoje, atstatyti jos aktyvumą arba turėti kryptingą poveikį bet kokiai problemai. Garsiausias peptidas – argirelinas, pasižymintis į botuliną panašiu poveikiu (raumenis atpalaiduojantis). Ilgai ir tinkamai naudojant tokius kremus, galite pasiekti stabilų mimikos raukšlių sumažėjimą iki 30%, o tai gana gerai tinka kremui.

Kaip tepti paakių kremą