Geriausių kūno šveitiklių Pasirinkimas

Tikrai kiekvienos mergaitės vonios kambaryje yra keletas nepakeičiamų vamzdelių, buteliukų ir buteliukų, kurie padeda jai išlikti gražiai ir gerai prižiūrimai. Ir, žinoma, tarp jų yra geras šveitimas ar kūno pilingas – juk kruopštus valymas be tokių priemonių neįsivaizduojamas! Būtent šie asistentai leidžia atsikratyti keratinizuoto ląstelių sluoksnio, kovoti su celiulitu, užkirsti kelią įaugusiems plaukams po epiliacijos ir pagerinti kraujotaką. Ir, galų gale, tiesiog malonu porą kartų per savaitę pasilepinti masažu su tiršta aromatine mase, kurios dėka oda tampa neįtikėtinai aksominė ir švelni. Be to, grožio rinka retkarčiais suvilioja moteris didžiuliu kvapnių šveitiklių asortimentu stilinguose indeliuose – vienu žodžiu, neatsispirsite pirkti!

Tačiau, nepaisant įvairovės, išsirinkti geriausią šveitiklį mylimam žmogui nėra lengva užduotis. Jie yra kreminiai, geliai ir aliejiniai, šildantys ir vėsinantys, su skirtingu abrazyviniu pagrindu, kuris lemia lupimo minkštumą ar kietumą, ar net visiškai neabrazyvūs. Todėl, eidami pirkti, turite tiksliai žinoti, kuriam šveitikliui teikti pirmenybę.

Išmokti pasirinkti tinkamą kūno šveitiklį

Ypač jautrią ar perdžiūvusią odą turinčioms merginoms geriau įsigyti vadinamąjį neabrazyvinį kūno šveitiklį – tokį, kuriame vietoj šveičiamųjų granulių dedama fermentų ar vaisių rūgščių.

Norintiems odą paversti satiningesne ir glotnesne patiks šveitikliai su natūraliais ir eteriniais aliejais, augalų ekstraktais ir kitais maitinančiais ingredientais.

Kovai su celiulitu geriausiai tinka šildantys kūno šveitikliai su kofeinu, pipirais, cinamonu, jūros dumblių ar kaštonų ekstraktu, vitaminu B3, citrusinių vaisių eteriniais aliejais.

Kalbant apie abrazyvines daleles, populiariausi šveitiklio „užpildai“ yra cukranendrių cukrus, jūros druska ir kava. Taip pat galite rasti žievelių su susmulkintomis graikinių riešutų kevalais, maltomis abrikosų ar vynuogių sėklomis, vulkaniniu smėliu, ryžių miltais – variacijų daug!

O mūsų Pasirinkimas, pagrįstas ekspertų nuomonėmis ir paprastų vartotojų atsiliepimais, padės išsirinkti geriausią kūno šveitiklį.

Kaip naudoti kūno šveitiklius?

Šveitikliai efektyviausiai veikia garintą odą, todėl idealus variantas – juos masažuoti po šiltos vonios, vonios ar saunos. Procedūros pabaigoje odą reikia patepti maitinamuoju arba drėkinamuoju kremu.

Tačiau nepamirškite: saikingai viskas yra gerai! Ir tai taip pat taikoma šveitiklių naudojimui. Riebios ir normalios odos savininkėms šveitimas gali būti atliekamas du kartus per savaitę, o sausos ir jautrios odos savininkėms – tik vieną kartą. Per dažnas naudojimas suplonins ir sudirgins odą, sutrikdys jos apsaugines funkcijas. Be to, kuo vyresnė moteris, tuo rečiau jai reikia abrazyvinio šveitimo.

Tikimės, kad dabar jums bus daug lengviau apsispręsti dėl geriausio kūno pilingo. Mes norime, kad tai jus džiugintų!