10 geriausių spiningų lydekoms

Meškeriotojas lydekas gali tikslingai medžioti ištisus metus. Norėdami tai padaryti, turite apsiginkluoti nedideliu patrauklių suktukų rinkiniu. Kiekvienas sezonas turi savo geriausius lydekų suktukus, tačiau kai kurie modeliai gali dirbti ir žiemą, ir vasarą.

Pavasarinė spiningo žvejyba dažniausiai duoda gerų rezultatų naudojant svyruojančius niekučius. Jie sukuria skersinius virpesius, kuriuos plėšrūno šoninė linija paima iš tolo.

Vasaros žvejybai lydekoms spiningautojus renkasi patyrę spiningautojai. Jie gerai veikia nedideliame gylyje. Šiuo metu lydekas sėkmingai galima gaudyti velkamuoju būdu.

Jeigu rudens pradžioje Kadangi dantytas plėšrūnas gerai sugaunamas ant suktukų, tokių kaip suktukai ir šaukštai, nuo antrosios pusės galite išbandyti gryną masalą iš valties. Tokiai žvejybai reikalingi vertikalūs modeliai.

Poledinė lydekų žūklė taip pat gali būti sėkmingas, jei pasirinksite tinkamą vertikalią masalą. Geriausia tai, kad dantytas plėšrūnas ant pirmo ledo kimba dirbtinius masalus.

Mūsų reitinge yra suktukai, kurie išlaikė laiko išbandymą ir buvo patvirtinti daugybės sportininkų ir mėgėjų. Pradedantieji meškeriotojai sąraše ras geriausius jaukus lydekų žūklei įvairiomis sąlygomis.

Tinkamas niekučių pasirinkimas sezonui ir rezervuaro ypatybės yra raktas į gerą kąsnį. Pradedantieji meškeriotojai galime patarti rinktis spiningo žanro klasiką. Tai besisukantys ir svyruojantys baubliai, veikiantys su paprastai vienodais laidais. Šiuo atžvilgiu geriau įsigyti gerai žaidžiančių jaukų iš žinomų gamintojų. Jie neabejotinai pagauna lydeką, o kąsnio nebuvimą paaiškins dar kelios klaidos.

Poledinės žūklės entuziastai turi rinktis iš vertikalių masalų. Tačiau panašios išvaizdos suktukai gali radikaliai skirtis gaudomumu. Subtilus kūno lenkimas bus itin svarbus. Skandinavijos gamintojai šioje masalų klasėje užima lyderio pozicijas. Jiems turėtų būti teikiama pirmenybė.

Kad neliktų daug masalų ant povandeninių sėmenų ir tankiuose dumbliuose, arsenale turėtų būti suktukai. Jie nesunkiai įveiks visas povandenines kliūtis, už kurių slepiasi lydeka. Kai kurie spiningautojai šiuos masalus naudoja tyrinėdami nepažįstamus vandenis.

Sąmoningai rinkitės niekučius lydekoms. Geras masalas tikrai atneš gerą trofėjų, tereikia juo tikėti ir laukti savo akimirkos. Sėkmės žvejyboje!