Geriausių vaikų planšetinių kompiuterių Pasirinkimas 2023 m

Šiuolaikiniai vaikai stebina savo gebėjimu greitai įvaldyti sudėtingus techninius įrenginius: mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, kompiuterius, nešiojamus kompiuterius… Atsižvelgiant į tai, kad vaikas su planšete rankose jau tapo įprastas dalykas, tėvai turėtų rimtai pagalvoti, kokius įrenginius pirkti mažiesiems. vartotojų. Svarbu, kad planšetė ne tik nekenktų sveikatai, bet ir sudarytų geriausias sąlygas vaiko ugdymui bei jo vystymuisi. Ištyrę populiariausius planšetinius kompiuterius rinkoje, sudarėme geriausių vaikiškų planšetinių kompiuterių reitingą – žaidimams, mokymuisi, animaciniams filmams. Jame buvo tiek pasaulyje žinomų prekių ženklų gaminių, tiek nebrangių mokomųjų planšetinių kompiuterių patiems mažiausiems.

Geriausių tablečių vaikams Pasirinkimas

Kurią tabletę geriau pirkti vaikui?

Daugeliu atžvilgių atsakymas į šį klausimą priklauso nuo jūsų finansinių galimybių. Tačiau bendras patarimas yra toks:

Ant mažiausiems vartotojams Kuriami planšetiniai kompiuteriai yra orientuoti su itin supaprastinta sąsaja ir galingu apsauginiu buferiu, dažniausiai guminiu. Nes vaikai yra vaikai. Atsiliepimai apie vaikiškus planšetinius kompiuterius pilni žodžių „nukrito“, „pažingsniavo“, „netyčia atsitrenkė į kampą“… O jei prietaisas trapus, per kelias savaites iš jo nieko neliks. Be to, daugelis tablečių (net vaikams, net suaugusiems) iš esmės yra nepataisomos. Kadangi vaikai juos pakankamai greitai „išauga“, nėra prasmės išleisti produktyvių šios kategorijos modelių.

Vyresni vaikai norės turėti visavertį planšetinį kompiuterį ir, jei jau kalbame apie ikimokyklinukai ar jaunesni mokiniai, apsieikite su nebrangiais modeliais. Kaip rodo praktika, net ir šios amžiaus grupės vartotojai technologijų neturi ilgą laiką. Tačiau jei gana trapaus prietaiso neatiduosite nerūpestingo vaiko nuosavybėn, jau galite dairytis į geresnes ir brangesnes planšetes – ateičiai. Čia galite pasirinkti planšetinį kompiuterį su įmontuotu vaikišku režimu arba gauti norimas funkcijas naudodami trečiosios šalies programą. Tarp programų yra labai pažangių – pavyzdžiui, su galimybe siųsti žinutes apie mylimo vaiko bandymus peržengti nustatytus apribojimus.

gerai ir vidurinių ir aukštųjų mokyklų mokiniai jau dabar verta rinktis patikimą ir funkcionalią planšetę, kuri pravers tėvams, o vaikas juo domėsis ilgiau. Be to, jei ankstesni nuotolinio mokymosi metodai moksleiviams buvo taikomi tik konkrečiais atvejais, tai dabartinė epidemija parodė jų bendrą aktualumą. Tuo pačiu metu planšetiniai kompiuteriai, kaip jokia kita skaičiavimo įranga, pasirodė esą labai naudingi ugdymo procesui palaikyti – jie gali priimti užduotį / išsiųsti ją, yra pasirengę bet kuriuo metu eiti į mokyklos portalą papildomos informacijos. laiko ir be problemų gali tarnauti kaip elektroninės knygos. Be to, nešiotis juos portfelyje nėra sunku. Gerai žinomų prekių ženklų modeliai yra brangesni nei kiti, tačiau jie tarnauja ilgiau ir yra aprūpinti naudingomis funkcijomis. Šiuo atžvilgiu tabletės yra pažangiausios. Lenovo. Antroje vietoje dėtume produktus Huawei. Na, tai uždaro geriausių trejetuką Samsung.

Visi vaikai myli žaisti, o šis aspektas taip pat svarbus renkantis planšetinį kompiuterį. Jei paprasčiausiems mokomiesiems žaidimams užpildymo galia nėra esminė, tai dinamiškai besikeičiančio paveikslo formavimo procesai su sudėtinga grafika sunaudoja daug sistemos išteklių. Trūkstant pastarųjų, planšetinis kompiuteris pradeda „lėtėti“ ir erzinti jaunąjį žaidėją. Kiek įmanoma supaprastindami, modelį, kuris gali užtikrinti bent 25 FPS su minimaliais grafikos nustatymais, laikome geru žaidimo planšetiniu kompiuteriu berniukams ir įrenginiu su dideliu ekranu mergaitėms ir mažiausiems vartotojams.

Pagaliau, karikatūroskuriuos mėgsta žiūrėti visi vaikai. Atsižvelgiant į reikalavimus įrenginiui patogiam ekranui, viskas aišku: didelis ekranas ir didelis garsumas. Bet ar animaciniams filmams skirtas planšetinis kompiuteris priskiriamas vaikų planšetei, yra ginčytinas klausimas. Tačiau nusprendėme pateikti savo rekomendacijas ir šioje kategorijoje.

Laimingo apsipirkimo!