Geriausių lazerio lygių Pasirinkimas

Remontas – tai užsiėmimas, kuris, be nemažos kantrybės, reikalauja ir didelio tikslumo. Čia prireiks bent jau paprasčiausio burbulo lygio: darbas „iš akies“, kai ši akis pailsės nuo neryškumo, atsiskleis visu savo negražiu „šlove“. Taigi autorius vis dar galvoja apie sovietinių namo statytojų „pasiekimų“ pataisymą, bet nesukaupia drąsos. Tačiau šiuolaikiniai lazeriniai nivelyrai yra daug funkcionalesni nei primityvūs nivelyrai – jie leis ne tik pagauti horizontales ir vertikales, bet ir nustatyti sudėtingus žymėjimus, o vienu įrenginiu dideliame plote: jų „diapazonas“ jau gali būti išmatuotas. per dešimtis metrų. Mūsų reitinge pateikti geriausi 2023 m. lazerio lygiai.

Be to, lazerinis nivelyras jau seniai nebėra išskirtinai profesionalų: nebrangūs nivelyrai, užtikrinantys pakankamą tikslumą ir funkcionalumą, taip nepakels namų remonto išlaidų, palyginti su kitomis išlaidomis. Tačiau atliktų darbų kokybė vėliau tikrai neprivers gailėtis dėl iššvaistytų darbų.

Geriausių lazerinių lygių Pasirinkimas – 16 geriausių

Kaip išsirinkti gerą lygį?

Geriausio lazerinio nivelyro pasirinkimą tradiciškai pradėsime išsiaiškindami pagrindines dizaino ypatybes. Visų pirma, pagal veikimo principą lygiai paprastai skirstomi į linijų statytojai ir toliau lėktuvų statytojai. Pirmas (taškų lygiai) gali mums žymint paeiliui suteikti du ar daugiau taškų plokštumoje, leidžiančius nutiesti tiesią liniją, klasikinis jų pritaikymas yra horizontalių ir vertikalių išvedimas. Lėktuvų statytojas gali suteikti arba kelias linijas skirtingose ​​kambario sienose, arba visiškai išplėsti pjovimo plokštumą – tai patogu, pavyzdžiui, montuojant įtempiamas arba daugiapakopes lubas. Tokiems lygiams nuskaitymas sukuriamas arba statiškai, prizmine sistema (atitinkamai, prizminis jie taip pat vadinami), arba besisukanti galvutė (sukamieji lygiai). Prizmų sistema yra gera dėl savo paprastumo ir patikimumo, tačiau ji gali projektuoti tik spindulių rinkinį, o prizmių apdorojimo ir reguliavimo tikslumas daro didelę įtaką rezultatui. Be abejo, besisukanti galvutė padarys lygį jautresnį išoriniams poveikiams, tačiau tai leis „nupiešti“ visavertę pjovimo plokštumą. Jokie sudėtingesni prizmių modeliai negali nubrėžti plokštumos taip, kaip sukamieji, tačiau tokiems lygiams optikos „gudrumas“ išlygina besisukančios galvos nebuvimą, atleiskite už nevalingą kalambūrą.

Apibendrinti: jei jums tiesiog reikia taškų, kad galėtumėte rankiniu būdu pastatyti „horizontalų-vertikalų“ kryžių arba nubrėžti tiesią liniją naudojant liniuotę, užteks įprasto taško lygio. Sudėtingesniam darbui su plokštumų orientacija jau reikės naudoti sukamąjį arba prizmės lygį. Kombinuoti modeliai arba suteikia linijų kryžių su papildomais taškais statybai, arba sujungiant sukamąją galvutę su prizmėmis statant papildomas linijas: čia jau renkatės pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, klijuojant sienas, labai patogu tiek horizontalių ratu, tiek kelių vertikalių buvimą.

Tačiau norint tiksliai nubrėžti bent liniją, net plokštumą, reikia žinoti tikrosios vertikalės kryptį. Tai yra lygis turi būti patikrintas prieš pradedant patį žymėjimą. Paprasčiausias variantas – burbulinis nivelyras: pigus, linksmas, bet nepatogus, ypač jei nivelyras turi būti dažnai kilnojamas. Savaime išsilyginantys mechanizmai, bent jau pagrįsti švytuokle (jų emiteris dėl gravitacijos nustatytas primityviausiu būdu) jau yra patogesni, tačiau jie turi ribotą korpuso pasvirimo kampą, kuriame galimas savaiminis išsilyginimas ( švytuoklės svyravimo amplitudę riboja konstrukcija), dėl mechanizmo trinties jie gali duoti papildomą klaidą, o tyčia montuojant kampu, reikia užblokuoti švytuoklę. Įmantresniems niveliams naudojama posvyrio jutiklių ir servo pavarų sistema, jie yra tikslesni ir turi platesnį montavimo kampų spektrą, tačiau, žinoma, yra brangesni.

Susijęs vaizdo įrašas: kaip naudoti lazerinį nivelyrą?

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

Laimingo apsipirkimo!