Geriausių vinilinių tapetų klijų Pasirinkimas

Tapetai, krintantys ant grindų kitą dieną po klijavimo, visai nėra „siaubas“ iš statybviečių, naudojamų klientams pritraukti. Tai realybė, su kuria susiduria dauguma remonto verslo pradedančiųjų. Ir priežastis yra visai ne tai, kiek alaus buvo išgerta dieną prieš tai, o netinkamuose klijuose ir proceso technologijos pažeidime. Jei su antrąja akimirka turite susitvarkyti patys, tuomet ExpertTsen pasiruošęs patarti, kaip išsirinkti geriausius klijus viniliniams tapetams jau dabar.

Vinilo tapetai turi daug privalumų. Patvarumas, atsparumas drėgmei, elastingumas, gera garso izoliacija ir daug daugiau. Bet bet koks medalis turi minusą, o tokie tapetai irgi nėra be trūkumų. Klijuojant teks nedelsiant susidurti su dviem iš jų: palyginti su įprastu „popieriumi“, jie yra sunkesni – tai yra vienas, o pagrindo sluoksnio sukibimas yra blogesnis nei paprasto popieriaus – tai yra du. Todėl jei popierinius tapetus galima (bet nebūtina) klijuoti net su pasta, tai viniliniams tapetams būtinai reikia savo „savo“ klijų. Tą patį galima pasakyti ir apie neaustinius tapetus: nors jie turi skirtingą pagrindą, reikalavimai klijams yra panašūs, o tepimo technologija panaši (klijai prie sienos, o ne tapetai).

Atsižvelgiant į tai, kad ši apdailos medžiaga labiau didės, nei praras populiarumą, vinilinių tapetų klijų pasirinkimas yra nemažas. Ką iš viso to pasirinkti, kad nepermokėtumėte, o gautumėte kokybišką rezultatą? Tradiciškai imsimės „Augean arklidės“ išvalymo nuo statybų prekystalių darbų.

Geriausių vinilinių tapetų klijų Pasirinkimas

Kokiais klijais geriau klijuoti vinilo tapetus?

Pirmiausia, žinoma, turite tuo įsitikinti tam tikriems tapetams tinka specialūs klijai: vinilas skiriasi nuo vinilo, vinilas ant neaustinės medžiagos – dar labiau. Tai ypač svarbu, jei jau nupirkti sunkūs tapetai: čia daugiausia dėmesio reikia skirti klijų pasirinkimui.

Kas atsitiko kainostada jį reikia palyginti su išlaidas: naudojimo instrukcijoje pažiūrėkite, kokiai sričiai užtenka pakuotės pasirinktam tapetų tipui. Gali pasirodyti, kad pigesnių klijų iš tikrųjų reikia daugiau. Ir verta naršyti palei apatinę nurodytos zonos ribą: klijai, o ne tik klijai, remonto metu dažniausiai nesunaudojami taip ekonomiškai, kaip žadama.

Kalbant apie kompozicija klijai, tada nėra didelio skirtumo pagal tai, iš ko jis pagamintas – iš krakmolo ar metilceliuliozės. Abiem pagrindais gaminamos tinkamos formulės. Vienintelis svarbus skirtumas yra tas, kad krakmolo pagrindu pagaminti klijai nuo pelėsio ir grybelio yra „skanesni“, o būtent iš jų reikia geriausių antiseptinių savybių.

Nurodyta instrukcijose klijų brandinimo laikas netiesiogiai lemia nemažai jo savybių. „Greiti“ klijai, paruošti atskiedus vandeniu per tris–penkias minutes, paprastai stingsta greičiau, tai yra, suteikia mažiau laiko klaidų taisymui. Tai yra, neturint didelės patirties, galbūt prasminga rinktis lėtesnį, kuris tikrai duos laiko aptikti ir pašalinti klaidą klijuojant.

Linkime sėkmingos renovacijos!