Geriausių lengvojo lydinio ratlankių gamintojų Pasirinkimas

Išsirinkti geriausią automobilio ratlankį paprastam vairuotojui – reta procedūra. Nusipirkę naują automobilį kurį laiką naudojame įdiegtus native diskus. Bet viskas susidėvi ir lūžta, laikui bėgant pasensta arba tampa nebetinkama naudoti. Naujų ratlankių pasirinkimo priežastis gali būti noras naudoti antrą ratų komplektą žieminėms ar vasarinėms padangoms, kad nereikėtų daryti reguliaraus sezoninio padangų montavimo. Arba norite pakeisti savo automobilio arkliuko dizainą, o diskų keitimas yra tik vienas populiariausių automobilių tiuningo sprendimų.

Pagal gamybos technologiją diskai skirstomi į keturis tipus: štampuotus, lietus, kaltinius ir surenkamuosius. Aišku, seni geri štampuoti ratai yra pigūs, patikimi, o jei sutinka gerą duobę, tai tiesiogine prasme taisomi su kūju. Tačiau tai, ko jiems atimta, yra reprezentatyvumas: galbūt kai kurie modeliai su firminiais dangteliais sėkmingai imituoja paprastą „liejimą“. Tuomet kodėl „neapsupus“ automobilio naujais lengvojo lydinio ratlankiais, nes jų pasirinkimas dabar didžiulis, o daugelio markių kainos visai priimtinos?

Tačiau ir čia yra pakankamai niuansų. Pigūs lengvojo lydinio ratlankiai dažniausiai liejami iš ne pačios geriausios kokybės silumino, kurio stiprumas (ypač smūgiuojant) yra labai vidutiniškas. Ir todėl, norint užtikrinti pakankamą ratų patikimumą, reikia sąmoningai didinti „mėsos“ kiekį, todėl iškyla paradoksas: lengvojo lydinio ratlankiai gali būti sunkesni nei plieniniai! Tai yra, apie degalų taupymą ir valdymo bei stabdymo gerinimą, kuriais apskritai norisi pasikliauti perkant aliumininius ratus, apie tai nebegalima galvoti. Bet jei gamintojas taupys ne tik dėl kokybės, bet ir dėl aliuminio kiekio, tai toks diskas geriausiu atveju bus nepataisomas po susidūrimo su duobe, o blogiausiu – tiesiog nesaugus.

Todėl šiandien pabandysime išsiaiškinti – jei ne konkretų modelį (jų yra tūkstančiai), tai bent kokios markės lengvojo lydinio ratlankius tikrai verta laikyti pirkiniu, o kokius ratlankius patikimiau pravažiuoti teisingai. toli. Ypač turint omenyje tai, kad, statistikos duomenimis, prieš trejus metus mūsų rinkoje daugiau nei 90 procentų importuojamų lengvojo lydinio ratlankių buvo atvežta iš Kinijos.

Kokius lengvojo lydinio ratlankius geriau pirkti?

Taigi, jei kalbame apie nebrangius lengvojo lydinio ratlankius, tai toliau veikia Boriso skustuvo taisyklė: „sunkumas yra gerai“. Taip, žinoma, norime sumažinti nespyruokliškas mases, bet nereikėtų to daryti saugumo ir patikimumo kaina: tikrai standarto reikalavimus atitinkančius ir tuo pačiu mažai sveriančius lengvojo lydinio ratlankius „įvaldo“ tik pirmaujančių pasaulio gamintojų, kurie, esant dabartiniams valiutų kursams, yra tarp biudžeto nepriskiria. Čia krizė vienareikšmiškai pateko į šalies firmų rankas – dabar Rusijos „liejimo“ pasirinkimas bus labai naudingas „kainos / kokybės“ atžvilgiu, bet ne kiekvienai įmonei – mes specialiai įtraukėme ne pačią sėkmingiausią „Tech Line“. Pasirinkimas tai pabrėžti.

Bet jei kalbėtume apie Kiniją ar Taivaną, tai nei aliuminio kiekis, nei sertifikavimo ženkleliai, deja, nieko nepasakys: tik bandymų rezultatai suteiks bent šiek tiek pasitikėjimo, įskilusių ratlankių ir suplyšusių stebulių nuotraukos – irgi. iškalbingas. Jūs nenorite to matyti savo akimis, tiesa?

Laimingo apsipirkimo!