Geriausių vitaminų nėščiosioms Pasirinkimas – TOP 4

Geriausių vitaminų nėščiosioms Pasirinkimas – TOP 4

Į vitaminų vartojimą nėštumo metu vis dar yra dvigubas požiūris. Kai kas mano, kad svarbiausia yra sveika mityba, kuri padengs bet kokių vitaminų ir mikroelementų trūkumą. Kiti nepavargsta cituodami skaičius, atspindinčius nualintą dirvožemio būklę ir atitinkamai ženkliai sumažėjusį mineralų ir vitaminų kiekį, kuriuos tokiomis „prastomis“ sąlygomis augantys augalai sugeba sukaupti savyje. Galima ginčytis iki užkimimo, bet esmė išlieka ta pati: besilaukiančiai mamai reikia įvairiausių vitaminų, makro ir mikroelementų, be kurių planuotas nėštumas gali ir neįvykti, o jau esančios eiga. sudėtingas.

Šiuolaikinė farmacijos pramonė iki dantų „apsiginkluota“ gausybe vitaminų ir mineralų kompleksų, skirtų nėštumo planavimui, gimdymui ir net laktacijai pagerinti. Tačiau kaip iš daugybės vitaminų ir maisto papildų nėščiosioms išsirinkti geriausią? Tai mes dabar bandysime spręsti.

Folio rūgštis
Geriausi vitaminai nėštumui


Nuotrauka: www.apteka84.kz

Veiklioji medžiaga yra folio rūgštis (vitaminas B9). Tablečių pakuotės (50 vienetų po 1 mg) kaina yra apie 40 rublių.

Folio rūgštis yra svarbus komponentas, užtikrinantis tinkamą daugelio sistemų ir organų funkcionavimą. Dalyvauja fermentų, aminorūgščių, purinų sintezėje, kraujo ląstelių formavime, taip pat medžiagų apykaitos procesuose.

Privalumai. Planuojant nėštumą svarbu vartoti folio rūgštį, nes ši medžiaga padeda neutralizuoti ir pašalinti iš organizmo kontraceptikų likučius, padidina pastojimo tikimybę ir užkerta kelią daugeliui vaisiaus sutrikimų. Folio rūgštis rekomenduojama vartoti toksikoze komplikuoto nėštumo metu, kai yra didelė geležies stokos anemijos išsivystymo rizika.

Trūkumai. Netinkamai vartojant folio rūgštį arba viršijant dozę, organizme gali išsivystyti savotiškas „atsparumas“ šiai medžiagai. Tai reiškia, kad folio rūgšties vartojimas bus bent jau nenaudingas. Be to, esant individualiam netoleravimui, vaistas gali sukelti odos reakcijas – niežulį, bėrimą.

išvadas. Kaip matyti iš to, kas išdėstyta aukščiau – atsakingas požiūris į dozavimą daro folio rūgštį vienu geriausių vitaminų preparatų motinos ir vaiko sveikatai, todėl geriausių vitaminų nėščioms moterims reitinge jai skiriama 10 balų. .

Atsiliepimai. “Nepakeičiamas vaistas kiekvienos moters rankinėje. Folio rūgštį pradėjau vartoti prieš pastojimą, nes planavau nėštumą ir norėjau sveiko kūdikio ir pirmojo nėštumo trimestro. Nebuvo jokių pašalinių poveikių, kūdikis buvo sveikas, o hemoglobino kiekis viršija normą viso nėštumo metu.“.

Femibion
geriausi vitaminai planuojant ir pirmąjį nėštumo trimestrą

Kompleksas, kurį sudaro 9 vitaminai ir jodas. Tablečių (30 vnt.) pakavimo kaina yra apie 450 rublių.

Femibion ​​skirtas nėštumą planuojančioms moterims ir nėščiosioms iki 12 savaičių. Į vaisto sudėtį įeina vitaminai B, C, E ir jodas – 1 tabletėje šių medžiagų yra tokiomis proporcijomis, kurios patenkina kasdienį išvardytų vitaminų ir jodo poreikį.

Privalumai. Femibion ​​skirtas patenkinti nėščios moters ir vaisiaus poreikius pirmąjį trimestrą. Tai reiškia, kad visi vaisto komponentai pateikiami tiksliai tokiu kiekiu ir santykiu, kuris leidžia visiškai ir saugiai aprūpinti motinos ir vaiko organizmą medžiagomis, kurių jiems reikia šiame etape. Folio rūgštis Femibione sudėtyje yra biologiškai aktyvios formos – metafolino, kuris absorbuojamas žarnyne net žmonėms, kenčiantiems nuo malabsorbcijos sindromo ir kitų malabsorbcijos sutrikimų. Tai leidžia kompensuoti folio rūgšties trūkumą ir užkirsti kelią jos trūkumui, o tai užtikrina motinos kraujodaros patologijų ir daugelio vaisiaus apsigimimų prevenciją.

Trūkumai. Vienintelis Femibion ​​minusas yra ribotas naudojimo laikotarpis: pirmojo trimestro pabaigoje būtina pasirinkti kitus vitaminų ir mineralų kompleksus, kuriuose yra daugiau mineralų (kalcio, magnio, cinko ir kt.), kurie padės. tinkamam vaisiaus sistemų ir organų vystymuisi, kurie susiformuoja antrojo ir trečiojo…