Geriausių lovytės mobiliųjų telefonų Pasirinkimas

Klausimą, ar reikia mobiliojo telefono lovelėje, dauguma tėvų nusprendžia teigiamai. Tiesą sakant, ryškūs žaislai ir melodingi garsai atitrauks kūdikio dėmesį, pralinksmins, nuramins ir net padės užmigti, kol mama atlieka namų ruošos darbus. Tereikia išsirinkti lovytės karuselę, kuri nenuvils nei mamos, nei kūdikio.

Geriausio mobiliojo telefono pasirinkimo kriterijai

Medžiagos ir dizainas

Pagrindinė bet kurios karuselės dalis lovelėje yra plastikas, taip pat audinio elementai iš medvilnės ir sintetikos, rečiau medžio. Atkreipkite dėmesį, kad mobilusis telefonas neturi cheminio kvapo. Pagrindas turi būti tvirtas, standus, o laikiklis turi atitikti jūsų lovelę. Yra trys tvirtinimo tipai: varžtas, segtukas arba dirželiai.

Darbinis mechanizmas

Atsiranda mobiliųjų telefonų mechaninis arba elektroninis. Pirmieji yra geri, nes nereikalauja baterijos keitimo, tačiau rankinio apvijos užtenka trumpam – daugiausiai 5 min. Ir garso kokybė paprastai palieka daug norimų rezultatų. Baterija maitinami mobilieji telefonai tarnauja daug ilgiau: iki 20–40 minučių perjungimą. Daugelis tėvų pasirenka mediniai mobilieji: jie yra ryškūs, patvarūs, draugiški aplinkai, tačiau neturi nei potraukio sukimuisi, nei muzikinio akompanimento.

Muzika

Jį turi visos karuselės, tačiau melodijų stilius, kokybė ir kiekis gali labai skirtis. Kad nenusiviltumėte, „Kainų ekspertas“ rekomenduoja prieš perkant įsijungti mobilųjį ir perklausyti visą „repertuarą“. Reikšmingas gero mobiliojo telefono pliusas yra tylaus režimo buvimas.

kabantys žaislai

Plastikiniai žaislai yra geri, nes yra nebrangūs ir lengvai valomi. Švelniai margintos atrodo labiau reprezentatyvios ir bus naudingos ne tik vizualiniam, bet ir jutiminiam kūdikio vystymuisi. Bet kokiu atveju rinkitės mobilųjį modelį su nuimamais žaislais. Taip pat svarbi yra žaislų vieta, kuri turi būti atsukta į kūdikį.

Papildomos funkcijos

Tai yra nuotolinio valdymo pultas, paveikslėlių projektorius ant lubų, mp3 grotuvas ir jutiklis, reaguojantis į kūdikio verksmą, taip pat visų rūšių valdikliai: garsumas, sukimosi režimai, laikas melodijų grojimui.

Mobiliųjų telefonų gamintojai lovelėje: kas geresnis?

Nesuklysite, jei parduotuvės lentynoje išsirinksite bet kurio žinomo vaikiškų žaislų gamintojo, turinčio pasaulinę reputaciją, mobilųjį. Neabejotinas kokybės ir populiarumo lyderis yra Izraelio įmonė „Tiny Love“. Taip pat puikios kokybės gaminius gamina Fischer Price, Chicco, Taf Toys ir kt.

Nebrangų segmentą sudaro Azijos ir Rusijos produkcijos produktai. Ne visi jie yra geros kokybės, tačiau Price Expert gali rekomenduoti ir čia gerus prekės ženklus: Canpol Babies, Zhirafiki, Umka, Infantino, Mioshi, Babyono. Rusijos medinių ekologiškų mobiliųjų telefonų gamintojai išsiskiria: tarp jų teigiamai vertiname prekių ženklus „Poteshka“ ir S-Mala.

8 geriausių mobiliųjų lovytėje Pasirinkimas

„Kainų ekspertas“ ištyrė kokybiškus įvairių gamintojų mobiliuosius telefonus iš skirtingų kainų kategorijų ir išrinko 8 mūsų dėmesio vertus modelius: