Geriausių manikiūro ir pedikiūro prietaisų Pasirinkimas 2023 m

Prietaisas manikiūrui ir pedikiūrui yra daugiafunkcis prietaisas, leidžiantis kuo greičiau ir tiksliau apdoroti odelę ir nago plokštelę. Geras maršrutizatorius ne tik taupo kliento ir meistro laiką, bet ir išsaugo odos bei nagų sveikatą. Palyginome populiarius modelius ir išrinkome geriausias manikiūro ir pedikiūro aparatus, skirtus naudojimui namuose ir profesionalams.

Kaip išsirinkti prietaisą manikiūrui ir pedikiūrui?

Nago plokštelės pjovimas ir išlyginimas, odelės pašalinimas ir poliravimas, dirbtinių dangų nukirpimas, šiurkščios odos gydymas – tai nepilnas sąrašas, ką gali ši maža, bet labai naudinga mašina. Nagų apdirbimo technikai keliami vis aukštesni reikalavimai, todėl manikiūro ir pedikiūro įranga turi būti nepriekaištinga. Išsirinkti patogų ir patvarų įrenginį, geriausiai atitinkantį meistro užduotis, nėra lengva. Kad nesuklystumėte, svarbu nedelsiant nustatyti paslaugų spektrą (manikiūras, pedikiūras, gelinis lakavimas, priauginimas) ir prietaiso naudojimo dažnumą (sau, nedideliam klientų ratui, gražuolei). salonas).

Visi manikiūro ir pedikiūro prietaisai gali būti suskirstyti į dvi dideles grupes: mėgėjas ir profesionalus. Mašinos namų manikiūrui turi mažą galią (iki 35-40 W) ir ribotą funkcijų rinkinį. To pakanka, kad galėtumėte apdoroti natūralius nagus ir odeles sau ir savo merginoms. Dažniausiai namų mašinų maitinimo šaltinis yra įmontuotas į rankeną, o valdymas atliekamas naudojant ratuką. Salono sąlygomis galingas (nuo 60 W) stacionarūs prietaisai, kuris susideda iš valdymo bloko ir darbinės rankenos su mikrovarikliu. Jie nevibruoja ir nekelia triukšmo, ilgai naudojant neperkaista, tinka visoms procedūroms, įskaitant pedikiūrą.

Yra pusiau profesionalūs maršrutizatoriai (40-60 W) – jie turi geresnes charakteristikas, lyginant su „naminiais“, puikiai pjausto dirbtinius paviršius. Tokios mašinos gali būti naudojamos mažoje manikiūro patalpoje, tačiau vis tiek nėra skirtos rimtam „sraunamajam“ darbui ir pedikiūrui.

Svarbiausi parametrai renkantis nagų frezą yra šie:

  • RPM. Nagų apdorojimo kokybė priklauso nuo pjaustytuvų sukimosi greičio. Buitinės technikos atveju šis skaičius svyruoja nuo 4 iki 25 tūkstančių apsisukimų, salonams – nuo 25 tūkstančių ir daugiau.
  • Mašinos galia. Tai paprasta: kuo galingesnis, tuo geriau. Geras salono manikiūro maršrutizatorius turi 60-100 vatų galią. Tai užtikrina stabilų veikimą be vibracijos ir perkaitimo. Tačiau pradedantiesiems vis tiek nereikėtų imtis labai galingos frezos – tokių prietaisų kaina yra gana didelė, o be patirties nesunku sužeisti odą ir nago plokštelę.
  • Atbulinis sukimasis. Pjoviklio galimybė keisti sukimosi kryptį leidžia apdirbimą atlikti kuo kruopščiau ir efektyviau. Tai patogi funkcija, kurios neturėtumėte atsisakyti net renkantis paprastą mašiną „sau“.
  • Maitinimo šaltinis: akumuliatorius, baterijos ar tinklas. Stacionarūs įrenginiai yra geri, nes turi stabilią galią ir platų funkcionalumą. Nešiojamieji yra patogūs kelionėms ir lauko paslaugoms, tačiau, sumažėjus įkrovimui, pastebimai sumažėja pjaustytuvo apsisukimų skaičius, o tai iš karto turi įtakos apdorojimo kokybei.
  • Papildomos parinktys, palengvinantis meistro darbą: pedalas, įmontuotas dulkių siurblys, apšvietimas, maitinimo jungiklis. Jie daugiausia aprūpinti profesionaliais įrenginiais. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad permokėjimas už šias funkcijas yra pagrįstas.

Svarbu žinoti, kad skirtingų manikiūro prietaisų darbinės rankenos skiriasi ilgiu, storiu ir svoriu, galiukų medžiaga (plastikas, metalas). Daugelis jų turi matinį arba guminį neslystantį paviršių, o tai padidina mašinos saugumą. Renkantis įrenginį, būtinai turite jį įjungti ir išbandyti rankenėlę: ji turi patogiai gulėti rankoje, veikti be per didelės vibracijos, triukšmo ir greito įkaitimo.

Geriausi manikiūro mašinų gamintojai

Prietaisas manikiūrui yra beveik medicinos prietaisas, o jam keliami reikalavimai yra tinkami. Būtent todėl kokybiškiausius ir patvariausius nagų frezus gamina nepriekaištingos reputacijos įmonės. Mes išvardijame kai kuriuos iš jų:

  • Saeshin yra Pietų Korėjos prekės ženklas, gaminantis chirurginę ir endodontinę įrangą, taip pat nešiojamus variklius dantų protezavimui. Jų manikiūro ir pedikiūro aparatai išsiskiria novatoriškais sprendimais ir yra laikomi vienais geriausių pasaulyje. AT…