Geriausių nagų gruntų Pasirinkimas

Pagrindinė problema dengiant nagus dirbtinėmis dangomis yra ta, kad nagas ir pagrindas turi skirtingą tankį ir drėgnumą. Todėl sukurti patvarų manikiūrą įmanoma tik dėl efektyvios jų sujungimo. Gruntai nagams gali paruošti nago plokštelę ir padaryti dangą ypač patikimą. Geriausi nagų gruntai pateikti mūsų reitinge. Tačiau pirmiausia pažiūrėkime, kaip gruntai padeda nagų priežiūros meistrams.

Kas yra nagų gruntas?

Tai „gruntas“ nago plokštelei, skystas produktas, kuris tepamas prieš naudojant pagrindą. Gruntų apimtis – profesionalus pastatymas ir dengimas geliu ir geliniu lakavimu. Jie nereikalauja džiovinimo UV spinduliais, tačiau kai kuriuos gaminius galima kietinti lempoje 20-30 sekundžių, kad paspartėtų džiūvimas. Jie naudojami salonuose, bet niekas netrukdo nusipirkti sau obligacijų ir išmokti ja naudotis namuose.

Grunto funkcijos:

  • papildomai valo ir nuriebalina;
  • apsaugo nuo galimo bakterijų dauginimosi po pagrindu;
  • pagerina nago sukibimą su vėlesniu sluoksniu.

Kaip ir kada tepti gruntą?

Priemonė tepama pusiau sausu šepetėliu labai plonu sluoksniu, jei reikia, nagą galite padengti 2-3 kartus. Lėšas turite naudoti tokia tvarka:

  • riebalų šalinimo priemonė;
  • dehidratatorius;
  • gruntas be rūgšties. Jei naudojate rūgštį, jums nereikia dehidratoriaus.
  • bazinė aprėptis.

Lipnūs gruntai taip pat naudingi trynimui, štampavimui ir skaidres.

Gruntų tipai geliui, geliniam lakavimui ir nagų priauginimui

Nagų gruntai pagal sudėtį skirstomi į dvi grupes:

  • Rūgšti yra pagaminti 80% metakrilo rūgšties pagrindu, todėl kvepia labai aštriai ir netgi gali sukelti galvos skausmą bei daugybę kitų nemalonių simptomų. Tokia kompozicija džiovina, šiek tiek atpalaiduoja nago paviršių ir pakelia žvynus, o tai užtikrina geriausią sukibimą su vėlesniu padengimu. Rekomenduojamas stipriems, sveikiems nagams ir ypač hiperhidroze sergantiems nagams, nes leidžia lengvai atsikratyti drėgmės pertekliaus. Meistrai juos naudoja statybai ir geliui, tačiau geliniam lakavimui „rūgštintojai“ naudojami labai atsargiai ir tik pagal specialias indikacijas.
  • Be rūgščių pakeiskite nago plokštelės rūgštingumą vos kelioms minutėms, o tai nekenkia nagui ir užtenka užtepti pagrindą. Jų sudėtis yra neagresyvi, o sujungimas atsiranda dėl lipnaus sluoksnio susidarymo, todėl tokių junginių veikimas dažnai lyginamas su dvipusės juostos veikimu. Kad nesuklystumėte, etiketėje ieškokite užrašo be rūgšties arba be rūgšties, o kompozicijoje – etilacetatas, butilacetatas ir kiti acetatai. Šie gruntai tinka ploniems ir silpniems nagams, kurių nereikėtų padengti rūgštimi, kad būtų išvengta sausumo ir nudegimų. Jie taip pat rekomenduojami naudoti namuose ir pradedantiesiems, kurie tik mokosi tinkamai taikyti skirtingas formules. Geliniam lakavimui dažniau naudojami „be rūgščių“. Jie netinka akrilo dangai.

Gruntas ar Bonderis?

Grožio bendruomenėje vis dar kyla ginčų dėl šių dviejų produktų. Gamintojai naudoja skirtingus pavadinimus iš esmės tiems patiems produktams. Tiesą sakant, rišikliai, ryšiai, ultraryšiai, superryšiai mažai skiriasi ir dažniausiai yra identiški berūgščių gruntų veikimui. Tačiau nagų priežiūros sritis taip sparčiai vystosi, kad rytoj viskas gali pasikeisti. Prieš perkant iš pardavėjo arba tiesiogiai iš gamintojo, geriau patikrinti konkretaus produkto savybes.

Sužinojome, ką nagų meistrai sako apie populiariausius gruntų prekių ženklus ir, remdamiesi jų apžvalgomis, sudarėme geriausių produktų reitingą. Buvo atkreiptas dėmesys į kainos ir kokybės santykį, naudojimo paprastumą ir, žinoma, skirtingų gamintojų klijų sukibimo efektyvumą.

Geriausių nagų gruntų Pasirinkimas

Taigi, kuris gruntas jums labiau patinka?

Gero grunto pasirinkimas priklauso nuo trijų sąlygų: sistemos, su kuria dirbsite (gelinis lakas, gelis, akrilas), Jūsų darbo įgūdžių lygio ir nagų būklės. Rūgštiniai gruntai užtikrina geriausią gelio ir priaugintų nagų sukibimą, tačiau pradedantiesiems ir ypač namuose eksperimentuojantiems žmonėms jų nereikėtų naudoti, kad išvengtų nudegimų ir apsinuodijimo. Geliniam lakavimui yra optimalūs gruntai be rūgščių, kurie yra saugesnė alternatyva „gruntams“. Jie sukuria lipnų sluoksnį vėlesniam pagrindo dengimui ir nesugadina nagų. Rekomenduojame atidžiai perskaityti…