Geriausių pastatų lygių Pasirinkimas

O va! Ilgą laiką Izraelio gamintojai mūsų reitinguose nepasirodė, „Schaub“ šioje vietoje mums nepavyko. Taigi ką mes sakome įkišę burną į ausis: čia yra lygis, kurį sugalvojome patys, būtent kibucuose Kadarim (kaip rodo pavadinimas – Kadarim Products santrumpa) – beje, tai vienintelis gamintojas burbulo lygio visame Izraelyje.

Jis pagamintas pagal principą „du viename“: kompaktiškas dėklas, kuriame yra trys ampulės, leidžia išimti centrinę, turinčią savo magnetinę bazę. Be to, kampinė ampulė nėra standžiai pritvirtinta keturiasdešimt penkiais laipsniais, bet gali būti savavališkai pasukta norimu kampu (skalė atspausdinta ant korpuso). Dėl to turime labai funkcionalų „kūdikį“, kuris vienu rankos judesiu virsta itin kompaktišku horizontalių linijų nustatymo prietaisu.

Deja, reikia pripažinti, kad globalizacija jau pasiekė tolimus kibinus – dabar kinų gojai renka ir Kapro lygius. Deja, tai turėjo įtakos kokybei – jei anksčiau Kapro turėjo nepriekaištingą reputaciją, tai dabar prieš perkant vis tiek verta pasitikrinti šio prekės ženklo lygius. Kyla įtarimas, kad net ir čia kinai dirba „dvomis pamainomis“ – visai gali būti, kad kai kurie kiniški „Kapro“ mūsų parduotuvėse turi tik nupieštą pavadinimą, susijusį su „Kapro“.