Geriausių plaukų lakų Pasirinkimas

Ilgų, plonų, akytų, dažytų ar šiurkščių plaukų savininkėms šukavimas – ilgas ir varginantis ritualas. Jei plaukai labai susivėlę, o kasdienis šukavimas tapo didele problema, specialūs plaukų lakai – patogus ir ekonomiškas sprendimas. Geriausi plaukų lakai pateikiami mūsų reitinge, sudarytame iš ekspertų ir paprastų klientų atsiliepimų.

Geriausi purškiklių, skirtų lengvai iššukuoti plaukus, gamintojai

Parduotuvių lentynų karaliai – Vitex / Bielita ir Natura Siberica purškalai. Jie yra palyginti nebrangūs, o platus asortimentas leidžia pasirinkti tinkamiausią įrankį. Gerus purškiklius iš „masinės rinkos“ siūlo ir Nexxt, Pantene, BIO SPA ir kt.. Profesionalios priežiūros gerbėjai renkasi įperkamas salonų linijas Kapous, Estel, Ollin, L’Oreal Professionel, Londa, taip pat brangesnes Revlon, Schwarzkopf (serija Osis). ir profesionalus), Matrix, Biolage. Iš prabangių prekių didžiausio damų pritarimo sulaukė Barex ir Lebel purškalai.

Daugelis moterų taip pat įvertino vaikiškus šukavimo „purkštukus“ iš „Johnson & Johnson“ bei vietinių „Kalina“ ir „Natura Siberica“ prekių ženklų, kurie puikiai susitvarko su susivėlusiomis mergaičių ir jų mamų garbanomis. Bet jie tinka tik plaukams be jokių problemų. Tačiau apie tuos pačius purškiklius galite rasti tokių prieštaringų atsiliepimų, kad yra tik viena išeitis: pirkite ir išbandykite!

Geriausių purškiklių, kad būtų lengva iššukuoti, Pasirinkimas: TOP-10

„Expert Price“ sudarė 10 geidžiamiausių, geriausių ir kokybiškiausių plaukų lakų reitingą:

Kokį plaukų laką rinktis?

Greita ir nesudėtinga plaukų priežiūra namuose – štai ką mums siūlo mūsų plaukų slinkimo purškikliai. Iš tiesų, kas gali būti lengviau ir maloniau, nei garbanoms patepti šiek tiek brangaus eliksyro, akimirksniu paverčiant susivėlusius, neklaužadas, „kaprizingus“ plaukus? Tačiau kaip iš daugybės ryškių ir patrauklių buteliukų išsirinkti tikrai veiksmingą priemonę?

Pirmiausia nuspręskime, kokius pažadus šis produktas turėtų įvykdyti. Kokybiškas plaukų lakas apjungia keletą svarbių savybių:

  • veikia akimirksniu – plaukai iš karto po naudojimo tampa švelnesni ir labiau paklusnūs, nesipūliuoja, idealiai iššukuojami nuo šaknų iki galiukų nepažeidžiant ir nesudarant mazgų;
  • neapsunkina garbanų ir nereikalauja skalavimo – plaukai išlieka lengvi ir švarūs;
  • suteikia blizgesio ir drėkina;
  • turi malonų nepastebimą kvapą;
  • lengva purkšti (kuo smulkesnis purškalas, tuo geriau).

Kas yra purškikliai, kad būtų lengva iššukuoti

Detangling purškalai gali būti vienfazis (homogeniška konsistencija) ir dvifazis. Dviejų fazių purškimuose lengvesni aliejiniai ingredientai pakyla ir susidaro atskira frakcija, todėl prieš purškiant produktą reikia gerai suplakti. Ši savybė niekaip neįtakoja produkto efektyvumo: gerų purškalų galima rasti ir tarp „vienfazių“, ir tarp „dvifazių“.

Priklausomai nuo rinkodaros specialistų fantazijos, purškikliai, skirti šukuoti plaukus, vadinami: purškiamasis aliejus, šviesus aliejus, purškiamas losjonas, purškiamasis kremas, serumas, eliksyras, ekspresinis kondicionierius ir pan. Apie konkretaus produkto „unikalumą“ galite daug sužinoti iš juos gaminančių įmonių reklaminių šūkių. Tačiau iš tikrųjų viskas yra daug paprasčiau, o purškalai vienas nuo kito skiriasi tik skirtingu tų pačių pagrindinių ingredientų: silikonų ir aliejų deriniu.

Sudėtis: silikono savybės

Nepriklausomai nuo pavadinimo, visų „purkštuvų“, kad būtų lengva iššukuoti, sudėtis yra maždaug tokia pati. Pagrindinė jų dalis yra silikonai: ciklometikonas, dimetikonas, amodimetikonas ir visi kiti ingredientai, kurių pavadinimai baigiasi -con, -siloxane ir -conol. Silikonai sukuria slidžią plėvelę plauko paviršiuje, „užrakina“ drėgmę plauko viduje ir išlygina odelę, todėl plaukai tampa glotnūs ir žvilgantys, lengvai šukuojami, o dažydami ilgiau išlaiko spalvą. Be to, polimerinė plėvelė tarnauja kaip apsauga nuo neigiamų aplinkos veiksnių: trinties ant drabužių, terminio poveikio, saulės spindulių, jūros ir chloruoto vandens, taip pat klijuoja išsišakojusius galiukus, neleisdama jiems dar labiau išsisluoksniuoti. Žinoma, visi šie poveikiai yra tik išoriniai ir trunka iki kito plovimo šampūnu.

Kosmetikos pramonėje naudojama daug silikonų, tačiau palankiausi plaukams yra:

  • feniltrimetikonas (Phenyltrimethicone) – suteikia stiprų blizgesį ir švelnumą…