Geriausių plaukų tiesintuvų (lygintuvų) Pasirinkimas 2023-2023 m

Kiekviena moteris, norinti įsigyti plaukų tiesintuvą (lygintuvą), susiduria su neįtikėtinai plačiu asortimentu iš pačių įvairiausių gamintojų. Siūlome geriausių 2023 m. plaukų tiesintuvų reitingą (pagal ekspertus ir pagal daugybę klientų atsiliepimų). Norint pasirinkti, verta iš anksto susipažinti su pagrindiniais jo kriterijais.

Pagrindiniai plaukų tiesintuvo pasirinkimo parametrai

  • Darbo plokščių paviršiaus medžiaga turės įtakos ne tik galutiniam šukuosenos rezultatui, bet ir plaukų sveikatai. Mažiausiai žalos daro nanokeraminės, turmalino ir titano plokštės, kurios greitai ir tolygiai įkaista, lengvai slysta per plaukus ir neleidžia elektrintis.
  • Temperatūros režimas reguliuojamas priklausomai nuo plaukų tipo naudojant termostatą, didžiausias šildymo laipsnis laikomas 230˚ temperatūra. Neblogai, jei termostate įrengta blokavimo funkcija.
  • Įdėkite plotį lemia plaukų ilgis ir struktūra. Ploniems ir trumpiems plaukams tinka standartinis 9 cm x 2,5 cm dydis, kitais atvejais pirmenybė turėtų būti teikiama platesnėms plokštėms.
  • Papildomos parinktys nėra būtini, bet naudingi ir patogūs. Tai jonizacijos funkcija, drėgnų plaukų modeliavimas, tūrinis tiesinimas.

Kokių plaukų tiesintuvų nereikėtų pirkti

Perkant plaukų tiesintuvą, visų pirma, reikia sutelkti dėmesį į minėtus parametrus. Tačiau ne mažiau svarbu bus išsiaiškinti, kokių lygintuvų geriausia vengti:

  • Prietaisai su metalinėmis plokštelėmis neigiamai veikia plaukų struktūrą, degina plaukus. Toks lygintuvas praktiškai neslysta išilgai sruogų, nepažeisdamas ar net tiesiog išplėšdamas plaukelius.
  • Tiesintuvai be termoreguliacijos funkcijos yra itin nepraktiški, nes kiekvieno plaukai skirtingi, atitinkamai turėtų skirtis ir kaitinimo temperatūra.
  • Plokštieji lygintuvai su darbine plokšte, atitinkančia korpuso plotį, formuojant gali netyčia nudeginti. Vienintelė išimtis šioje kategorijoje – specialios modifikacijos žnyplės, kurios atlieka ne tik plaukų tiesinimo, bet ir garbanojimo funkciją.

Kokios firmos lygintuvai yra geriausi?

Rinkdamiesi kokybišką plaukų tiesintuvą, atkreipkite dėmesį į dvi dideles prekių ženklų grupes:

  • Pasaulyje žinomi įrangos gamintojai, kurių asortimente yra įspūdinga plaukų priežiūros priemonių linija. Tai galima priskirti Philips, Rowenta, Panasonic, Braun tt Paprastai jie turi didelį paprastų ir patikimų gaminių asortimentą, skirtą naudoti namuose. Atkreipkite dėmesį, kad rimti gamintojai lygintuvams suteikia mažiausiai 2 metų garantiją.
  • Gamintojai, kurių specializacija yra tik plaukų grožio produktai: Remington, BaByliss PRO, GA.MA, Dewal Jie gali rasti gerus namų, pusiau profesionalius ir profesionalius lygintuvus su didele galia, pažangiu funkcionalumu ir 2-5 metų garantija.

Geriausių 2023-2023 metų plaukų tiesintuvų Pasirinkimas

Susijęs vaizdo įrašas: kaip naudoti plaukų tiesintuvą?

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

Baigdamas norėčiau pasakyti, kad perkant nereikėtų per daug sutaupyti, ypač jei lygintuvą planuojate naudoti reguliariai. Tinkamai parinktas kokybiškas tiesintuvas ne tik nesugadins plaukų, bet ir padės išsaugoti jų grožį, o pigiai paskubomis pirktas prietaisas gali pakenkti plaukams.

Sėkmės renkantis!