Geriausių plaukų tonikų Pasirinkimas

Visą laiką būti tokiam pat nuobodu. Todėl moterys mielai duoda valią eksperimentams. Plaukai dažnai būna pirmi eilėje, tačiau amoniakiniai dažai gadina jų struktūrą, apnuodydami organizmą kenksmingomis medžiagomis. Be to, bet kokie patvarūs dažai išlieka pakankamai ilgai ir riboja eksperimentų lauką. Alternatyva amoniakui yra įvairūs plaukų dažai. Rusijos rinkoje yra kelios dešimtys dažančių plaukų produktų, tačiau populiariausi yra tik keli prekių ženklai, iš kurių dalis priklauso profesionalių produktų segmentui, o dalis – masinei rinkai. Jei vis dar abejojate, kuriai įmonei teikti pirmenybę, perskaitykite mūsų geriausių plaukų tonikų reitingą.

Laikinojo tonizavimo ypatybės

Skirtingai nuo nuolatinio dažymo, laikinieji dažai turi švelnų poveikį ir leidžia pakeisti plaukų spalvą tik trumpam. Visiškai įmanoma atlikti procedūrą namuose, nesinaudojant brangiomis specialistų paslaugomis, naudojant tik pirštines, šepetį ir nemetalinį indą. Beje, tonizavimui gali būti naudojami ir natūralūs junginiai: kava, ąžuolo žievė, ramunėlės, tačiau šis būdas labai ribotas atspalvių pasirinkime ir reikalaujantis pastangų, o rezultatas ne visada pateisina lūkesčius.

Kam tinka plaukų tonikai:

  • nėščios, žindančios, alergiškos – visi, kuriems nepageidautina naudoti kenksmingus amoniako dažus;
  • pirmųjų žilų plaukų savininkės. Tonikai gerai užmaskuoja pirmuosius žilus plaukelius, tačiau iki galo jų nepasidažo;
  • kaip laikini dažai tiems, kurie nori išbandyti kažką naujo;
  • tiems, kurie „supainioja“ nuobodžią plaukų spalvą ir dar nenori dažyti;
  • mergaitės, neseniai atlikusios keratininį tiesinimą ir panašias procedūras;
  • iš principo visi, kurie nenori džiovinti plaukų su amoniaku.

Trūkumai yra trumpalaikis poveikis (nuo 1 iki 4-5 savaičių) ir būtinybė nuolat grįžti prie tonizavimo. Be to, dažant namuose nesunku išgauti netikėtą atspalvį, pavyzdžiui, ne raudoną, o raudoną. Taip pat galite susidurti su kita problema – pigmentas ėda odą ir vonios paviršius, o nuplauti jį ne visada lengva. Kai kurie dažo sausus plaukus, nors dauguma atspalvių priemonių vis dar turi slaugančių savybių, suteikia plaukams žvilgesio ir švelnumo.

Kas yra plaukų tonikai?

Tiesioginio veikimo dažai – tai paruoštos dažančios kompozicijos be amoniako, kurios nusėda ant plauko paviršiaus ir neįsiskverbia į jų struktūrą. Jie suteikia sodrius atspalvius, kaip nuo pilnaverčių plaukų dažų, tačiau nusiplauna daug greičiau. Pigmentas išsilaiko nuo savaitės iki mėnesio (priklausomai nuo plaukų plovimo dažnumo ir pradinės jų būklės).

Tonuoti šampūnai ir balzamai – dar vienas patogus būdas atnaujinti plaukų spalvą ir suteikti jiems norimą atspalvį, taip pat paslėpti nepageidaujamą gelsvumą ant šviesintų plaukų. Norint išlaikyti spalvą, jie naudojami su kiekvienu šampūnu. Tonuoti putėsiai turi tą patį poveikį, bet yra lengvų putų pavidalu.

Populiarus sprendimas ataugusioms šaknims maskuoti yra tonuojantis purškalas. Ją lengva tepti namuose, leidžia sutaupyti einant į kirpyklą, jei, žinoma, spalva parinkta teisingai.

Geriausių plaukų tonikų Pasirinkimas

Koks yra geriausias tonikas jūsų plaukams?

Mūsų atliktas geriausių plaukų tonikų Pasirinkimas parodė, kokie skirtingi gali būti laikini dažai, net ir toje pačioje kategorijoje produktų savybės gana smarkiai skiriasi. Jei jūsų tikslas yra išlaikyti ryškumą esama spalva arba tiesiog šiek tiek pažaiskite su atspalviu, ieškokite gaminio, turinčio natūralią spalvų gamą ir gerą išlikimą. Dauguma atspalvių balzamų ir putų turi šias savybes. Šaknų maskavimas Tonuojantys purškikliai yra geriausi, o neutralizuojančiam geltonumą nėra lygių „sidabrinių“ ir „violetinių“ šampūnų. Tiesioginiai dažai atitinka jūsų poreikius ryškumas ir ekstravagancija. Tačiau čia svarbų vaidmenį vaidina pagrindas, tai yra, pradinė plaukų būklė. Ryškus ir stabilus atspalvis gaunamas ant šviesaus ir lygaus pagrindo, idealiai tinka ant plaukų, pašviesintų iki UGT 9-10 (blond-light blond). Kitais atvejais rezultatas gali būti netikėtas, o pasipriešinimas daug mažesnis nei nurodyta.

Bendras patarimas, kurį kosmetologai duoda abejojantiems toniko pasirinkimu komponentų skaičius kompozicijoje (kuo mažiau, tuo geriau).

Esame tikri, kad galėsite rasti „savo“ prekę ir…