Geriausių „Samsung“ planšetinių kompiuterių Pasirinkimas 2023–2023 m

„Samsung“ planšetiniai kompiuteriai yra labai populiarūs. Mūsų reitinge pateikiami geriausi 2023 m. – 2023 m. pradžios „Samsung“ planšetiniai kompiuteriai.

Kodėl „Samsung“ planšetiniai kompiuteriai yra geri?

Populiarumo priežastis – Samsung turi ką pasiūlyti įvairių kategorijų pirkėjams. Pietų Korėjos įmonės požiūris į savo tablečių linijos formavimą yra esminis.

Paprasti valstybės darbuotojai – Prašau. Yra gerų nebrangių Samsung planšetinių kompiuterių su skirtingomis įstrižainėmis – didesnėmis ir mažesnėmis. Apple tiesiog nežaidžia šioje kainų kategorijoje, Huawei turi problemų su Google mobiliosiomis paslaugomis (taigi ir su YouTube, autorizavimu per Facebook ir kitais susijusiais trūkumais), Lenovo neatitinka pilnaverčio DRM sertifikato, t.y. jos planšetiniai kompiuteriai neleidžia žiūrėti geros kokybės filmų iš to paties „Netflix“. O kas liko?

Planšetės pramogoms taip pat yra. Vis greičiau ir greičiau. Tiesa, šiame segmente „Samsung“ gaminių konkurencija yra griežtesnė, tačiau yra niuansų. Visų pirma, „Lenovo“ dar negamina aukščiausios klasės planšetinių kompiuterių, o „Huawei“ planšetiniai kompiuteriai turi ribotas funkcijas (ypač kai kalbama apie žaidimus).

Darbas Pietų Korėjos tabletės leidžia ne mažiau sėkmingai. Ir įvairiomis prasmėmis. Užsiimkite skaitmenine grafika profesionaliu ir mėgėjų lygiu, modeliuokite, veskite verslo pristatymus, spausdinkite ir redaguokite tekstus. Čia yra tik vienas konkurentas – „Microsoft“, o jo pusėje yra visavertės operacinės sistemos planšetinio kompiuterio versijos privalumai, taip pat pažangesnė specializuota programinė įranga, tačiau pastaroji neapima visų sričių.

Taigi, kokį „Samsung“ planšetinį kompiuterį geriausia pirkti 2023 m.?

Geriausių 2023 m. „Samsung“ planšetinių kompiuterių Pasirinkimas pagal „Kainų ekspertą“

Kaip matote, „Samsung“ tikrai stengėsi aprėpti visas perspektyvias sritis ir kiekvienai iš jų siūlo absoliučiai konkurencingą sprendimą. Nors ne be pastabų. Jums tereikia apsispręsti dėl būsimo įsigijimo panaudojimo scenarijų ir poreikio palaikyti mobiliuosius tinklus planšetiniame kompiuteryje (pavyzdinių modelių atveju yra net 5G versija).

Sėkmės renkantis!