Geriausių vyriškų šampūnų Pasirinkimas

Įdomu tai, kad vyriškų šampūnų pasirinkimo problema dažniau susirūpina moterims, kurios renkasi jį kaip dovaną savo vyrui, draugui, broliui. Vyrai dažniausiai naudojasi tuo, kas yra ant lentynos vonios kambaryje. Taigi ar yra koks nors skirtumas nei stipriosios lyties atstovų plaukų plovimas, o kaip išsirinkti šampūną vyrui?

Geriausio šampūno vyrams pasirinkimo kriterijai

Kurdami vyriškus šampūnus, gamintojai naudoja vidutinius duomenis, kad vyrų galvos oda yra storesnė ir šiek tiek kitokio rūgštingumo nei moterų, o riebalinės liaukos veikia aktyviau, todėl padidėja plaukų riebalavimasis ir pleiskanos. Remiantis ta pačia statistika, vyrai yra labiau linkę į nuplikimą (alopeciją). Todėl vyriški šampūnai turi šiuos dalykus ypatumus:

  • stiprus valomasis poveikis. Naudojamos vadinamosios „kietos“ aktyviosios paviršiaus medžiagos: amonio laurilo sulfatas, natrio laureto sulfatas, natrio laurilo sulfatas, amonio laureto sulfatas;
  • Nėra (arba mažai) silikonų;
  • komponentų, mažinančių riebius plaukus, antibakterinių priedų, taip pat taurino ir kofeino buvimas;
  • pleiskanų komponentai (pavyzdžiui, cinko piritionas);
  • „vyriškos“ aromatinės kompozicijos (mentolio, levandų, citrusinių vaisių, sandalmedžio, medienos kvapai). Kai kuriuose šampūnuose netgi yra feromonų.

Viena vertus, specialus šampūnas vyrams nėra blogai, tačiau per didelė reklama sukuria jausmą, kad vyras (jei jis, žinoma, tikras vyras) turėtų naudoti tik tokį šampūną. Tiesą sakant, bet kokios lyties žmogui tereikia EFEKTYVAUS šampūno, atitinkančio jo plaukų ir galvos odos poreikius. O ar ant jo yra užrašas „vyrams“, nėra taip svarbu. Kuriame specifinės problemos, tokios kaip plaukų slinkimas ir pleiskanos, gydomos tik farmaciniais produktais! Parduotuvėje pirktas gali būti naudojamas tik profilaktikai.

Išskirkime pleiskanų šampūnus – labai dažnai ši problema aplanko būtent stipriąją žmonijos pusę. Dažniausiai parduotuvėse įsigyti produktai yra skirti kovoti su sezoniniu galvos odos sausumu, taip pat juose yra nedidelis cinko piritiono kiekis. To pakanka kokybiškai nuplauti nuskustus žvynus ir šiek tiek pristabdyti jų atsiradimą. Tačiau dažniausiai po priemonės panaikinimo pleiskanos atsinaujina. Norėdami radikaliai išspręsti seborėjos problemą, turėtumėte kreiptis į vaistinės šampūnus. Puiku, jei gydytojas vaistinėje paskiria konkrečią priemonę.

Geriausių šampūnų vyrams gamintojai

Beveik visų pagrindinių prekių ženklų asortimente yra vyriškų plaukų plovimo priemonių, tačiau ypač populiarūs yra Nivea, Dove, Garnier, Clear Vita Abe, Head&Shoulders. Vyriškų šampūnų temą aktyviai plėtoja ir grynai vyriški prekių ženklai, tokie kaip Axe ar Kondor. Prabangūs prekių ženklai siūlo šiuos produktus dideliais kiekiais: Klorane, Lebel, L’Oreal Professionnel, Paul Mitchell, Korres, Kerastase, Redken, American Crew, CHI Man, Goldwell ir nebrangūs prekių ženklai: Shamtu, Palmolive, Clean Line, Baltarusijos prekės ženklai . Tačiau neįmanoma išskirti kurio nors vieno prekės ženklo šampūno – visi, tiek brangūs, tiek pigesni, tiek populiarūs, tiek mažai žinomi, plauna plaukus ir galvos odą. Tačiau kaip efektyviai jie tai daro, galima nustatyti tik empiriškai.

Atidžiai išanalizavome populiariausių vyrams skirtų šampūnų apžvalgas ir iš jų išrinkome tuos, kurie tikrai nusipelno jūsų dėmesio.

Geriausių šampūnų vyrams Pasirinkimas – TOP-10