Geriausių šaudymo ausinių Pasirinkimas

Teisingai vadinami „liaudiais“ savo tėvynėje JAV (Howardas Leightas yra „Honeywell“ dukterinė įmonė, besispecializuojanti apsauginių priemonių gamyboje), mūsų šalyje – ausinės. Tiesa, Kinija tradiciškai prie to prisidėjo: tiek Aliexpress, tiek daugelyje sąžiningumu neišsiskiriančių internetinių parduotuvių galima įsigyti skaudžiai į originalą panašių, tačiau kokybe ne į gerąją pusę besiskiriančių ausinių.

Tarp rimtų Impact Sport modelio privalumų yra priimtinas svoris (mažiau nei 400 g) ir mažas storis, kuris neapsunkina jo dėvėjimo. Abi ausinės yra tarpusavyje sujungtos, tai yra, jums nereikia į kiekvieną atskirai įdėti savo baterijų, o tada įjungti atskirai. Garsumo valdiklis (dar žinomas kaip maitinimo jungiklis) yra bendras abiem ausinėms, giliai įleistas ir neišsikiša už matmenų.

Patogumas yra gerai, bet kaip su apsauga? Gamintojo deklaruojamas garso slopinimo lygis – 22 dB, stiprintuvo išjungimas – 82 dB. Tai leidžia kalbėti apie tikrai veikiančią apsaugą. Galų gale ne tik dėl kainos jie tapo „populiarūs“.

Bet, žinoma, yra „bet“. Pirmiausia pasiskųskime guminius ausų pagalvėlėmis, po kuriomis ausys smarkiai prakaituoja. Automatinis išsijungimas po 4 valandų, kuris perjungs ausines į pasyvų režimą, nepaisant to, ar jas nešiojate dabar, ar seniai įsidėjote į kuprinę, gali žaisti prieš jus medžioklėje. Ir galiausiai čia taip pat neišvengiamas šnypštimas, gerai girdimas padidinus garsą – amžinas nebrangių šaudymo ausinių palydovas. Bet už pinigus, kad ir kaip būtų, tai vis tiek yra vienas geriausių fotografavimo ausinėmis variantų.