7 geriausių ortopedinių batų gamintojų reitingas – TOP 7

Rasti tinkamus ortopedinius batus nėra lengva. Negu blogas modelis geriau nei jokio, būtent ši taisyklė galioja renkantis batus ortopedinei pėdos korekcijai. Šie gaminiai turi būti parinkti atsižvelgiant į čiurnos dydį, aukštį, plotį, pilnumą, savo svorį ir net čiurnos storį. Ir visa tai turi būti daroma griežtai pagal gydytojo receptą. Tuomet galima ištaisyti daugelį pėdų ligų. Žinoma, batus reikėtų rinktis atsižvelgiant į amžių – todėl pasauliniai ortopedinių gaminių gamintojai turi aiškią specializaciją: vaikiški ortopediniai batai, atviri batai probleminėms pėdoms, vyriški ortopediniai batai ir kt.

Kokie batai gali pakenkti?

Neverti nė cento pseudoortopediniai batai. Jei bato kulnas nefiksuoja pėdos, o pagrindas yra per minkštas, kad pėda būtų tinkamoje padėtyje, tada jūs susiduriate su kokybiškos prekės pakaitalu, gerai, jei tokie batai jums nekenkia, bet naudos iš to tikrai nebus. Žemiau pateikiame įmones ir modelius, kurie gydo jūsų pėdas, juos reikia įsigyti pagal gydytojo nurodymus.

7 geriausių ortopedinių batų gamintojų reitingas

Reitingo lyderis
Vaikiški ortopediniai batai Ortek
„Pasirūpink savo kojomis”
Nuotrauka: www.ortex-med.ru

Numatoma kaina: 2000-7000 rublių.

Kas yra geriausia: Geriausia ortopedija mažiesiems

Kam rinktis šiuos batus, jei kūdikis turi problemų su pėda?

  1. yra prevencinė linija – lengviau užkirsti kelią nei išgydyti;
  2. yra pripažinta ir patikrinta gydomoji avalynė, skirta įvairaus amžiaus vaikams ir visiems sezonams – ji tikrai gydo!
  3. visuose pavyzdžiuose – tik teisingas ortopedinis vidpadis, atsižvelgiant į pėdos problemas ir vaiko svorį.

Tačiau šie batai ne tik gydo, nors tai ir yra pagrindinis jų tikslas. Pirmą kartą dizaineriai sukūrė aulinukus, basutes ir batus, kuriuos malonu nešioti net ir su probleminėmis pėdomis. Anksčiau, jei batai sugijo, tada į juos nebuvo įmanoma žiūrėti – šie eksponatai buvo labai baisūs. Su Ortek viskas kitaip, vaikai noriai renkasi šiuos batus, nereikia jų įkalbinėti!

Mūsų Pasirinkimas: 10 iš 10. Pilnas pataikymas į dešimtuką, ačiū Ortek, kad padėjo vaikams išlaikyti sveikas kojas!

Iš atsiliepimų apie Ortek: „…nedūžtantys batai. Nešiojame ir namuose, ir gatvėje: sūnus turi plokščią valgus, šliaužiant srovė nuplėšė nosį.…“, „…gydomasis efektas neginčijamas, perkame visiems sezonams…“, „…ortotikas nešiojame daugiau nei 3 metus, pirkome ligoninėje, kojos neprakaituoja, kulnas nenueina, pėda pilnai fiksuota su specialia lėkšte…“

2 vieta
Ortmann atviri ortopediniai batai
„Geriausi kvėpuojantys batai vasarai“
Nuotrauka: www.orto-plus.ru

Numatoma kaina: 3000-6000 rublių

Kodėl reitinge: Na, o kas vasarą avės basutes su ortopediniu vidpadžiu? Teisingai, niekas! Ir tai nėra būtina, gamintojas Ortmann sukūrė gražių modernių batų, turinčių gydomąjį poveikį, kolekciją. Tikrai gydo, rekomenduoja gydytojai, turi kokybės sertifikatus kaip „Medicinos” kategorijos ortopedijos gaminiai. Nors yra kolekcijų moksleiviams ir paaugliams, gamintojas daugiausia gamina modelius suaugusiems. Visi batai pagaminti vasarai: tai atviros basutės, odiniai šiferiai, klumpės. Vasarą neturėtumėte atsisakyti gydymo – jūsų kojos visada turi būti gerai apsaugotos.

Mūsų Pasirinkimas: 9,9 iš 10

Kodėl ne 10 iš 10: yra vienas minusas, didele kaina vasariniam asortimentui, uz tai tik 9,9

Tipiški atsiliepimai apie Ortmanną: „…pagaliau radau batus visoms mano problemoms, varganai ir snukiai neleido daug vaikscioti, tada nusipirkau reikiama modeli, ir mano kaulas puikiai jaučiasi…“, „…su mano išilginėmis-skersinėmis plokščiapėdėmis tik ortmanas…”

3 vieta
Berkemann – universalūs ortopediniai batai vyrams ir moterims
Nuotrauka: med-serdce.ru

Numatoma kaina: 4000-10000 rublių

Kodėl reitinge: Dažniausiai pėdų problemos yra paveldimos, todėl patogu, kai vienoje parduotuvėje galite išsirinkti ortopedinę avalynę visiems šeimos nariams. Berkemann suteikia tokią galimybę – tai ortopedija visiems ir visais metų laikais. Iš esmės jį taip pat galima nusipirkti norint sumažinti pėdų įtampą aktyvaus kasdieninio vaikščiojimo metu arba kartu su …