Geriausių sausų spintų Pasirinkimas

Sausos spintos pagalba galite suteikti savo šeimai patogią viešnagę kaimo name, užmiestyje, žygyje – visur, kur nėra šiuolaikinių civilizacijos privalumų. Atsakingi darbdaviai gali naudoti šį įrenginį, kad sudarytų tinkamas sąlygas savo darbuotojams. Geriausios sausos spintos pasirinkimas priklauso nuo to, kur ją naudosite – kad iš įvairių modelių išsirinkti tinkamiausią pagal dizainą, atliekų saugojimo tūrį ir kainą.

Siūlome jums geriausių sausų spintų įvertinimą. Tai apima populiariausius modelius, kurie turi daugiausiai teigiamų klientų atsiliepimų.

Sausos spintos tipo pasirinkimas

Dažniausių sausų spintų tipų apžvalga padės jums pasirinkti.

Elektrinės sausos spintos

Jei elektra tiekiama į įrenginio montavimo vietą, yra keletas sprendimų:

Sausa spinta su šaldymu. Tai konteineris su „šaldikliu“: atliekos supakuojamos į biologiškai skaidžius maišus ir atšaldomos iki žemos temperatūros, kas garantuoja nemalonaus kvapo nebuvimą. Tokie įrenginiai gana dažnai ištuštinami dėl mažos surinkimo talpos, pavyzdžiui, komposto duobėje. Tinka montuoti lėktuve ir mobiliuose biuruose bei slaugyti ligonius su negalia.

Sausa spinta su deginimo funkcija. Perdirbamos atliekos, patekusios į laikymo konteinerį, įkaitinamos iki aukštos temperatūros ir virsta pelenais. Ir jau galima išmesti kaip įprastas buitines atliekas. Prietaisai tinka visais įmanomais montavimo atvejais, apribojimas – tik didelė kaina.

Sausos spintos be elektros pajungimo

Modeliai be elektros energijos taip pat skirstomi pagal šalinimo tipą:

Durpių biotualetas su sausu nuplovimu – modelis su atliekų užpildymu durpių mišiniu, kuris sugeria drėgmę ir neutralizuoja kvapus. Į komposto duobę išpilamas įrenginio akumuliacinės talpos turinys, jau paruoštas „brandinti“. Puikus pasirinkimas vasarnamiams ar sodams: prietaiso rezervuaro turinys, jau paruoštas „brandinti“, įkasamas į žemę arba išpilamas į komposto duobę ir teoriškai po kelerių metų gali būti panaudotas kaip trąša.

Skystos sausos spintos susideda iš dviejų talpyklų – viršutinio, užpildyto vandeniu praplovimui, ir apatinį – priėmimo. Viršutinėje dalyje sumontuotas siurblys – silfonas, stūmoklis arba elektrinis. Į apatinį baką įpilama šiek tiek vandens ir skaldomo skysčio, viršutinis bakas užpildomas vandeniu ir įpilamas specialus šampūnas. Talpyklos turinys išpilamas jį užpildant, kartą per kelias dienas, turinys pilamas į kanalizaciją arba kanalizaciją. Patogios sausos spintos su užpildymo indikatoriumi. Skystose sausose spintose galima naudoti kaip cheminisir ekologiškas šampūnai ir skaldomieji skysčiai.

Bet net ir šiuose įrenginiuose, pavyzdžiui, nuplovimo siurblys, maišytuvas, komposto šildymas gali veikti iš elektros tinklo ar baterijų (akumuliatorių).

Kokią sausą spintą geriau pirkti?

Geriausios sausos spintos pasirinkimas priklauso nuo to, kur ją naudosite – kad iš įvairių modelių išsirinkti tinkamiausią pagal dizainą, atliekų saugojimo tūrį ir kainą.

Norėdami nustatyti sausos spintos tipą, turite suprasti: kam ji skirta: vyrams ar moterims, vaikui, pensininkui. Pavyzdžiui, kompaktiški modeliai tinka vaikams, tačiau vyresnio amžiaus žmonėms jie bus nepatogūs: klozeto sėdynė per žema.

Pagal mobilumą sausos spintos skirstomos į stacionarias arba nešiojamas (nešiojamas). Įrenginio kompaktiškumas lemia ištuštinimo dažnumą (skystų ir durpių modeliams): 10-14 litrų talpos bakas skirtas 25-30 „naudojimų”, 19-23 – apie 50 panaudojimų. Tačiau svarbu atminti, kad didelis akumuliacinės talpos svoris yra itin nepatogus vyresnio amžiaus vartotojams, jiems „aukso viduriukas“ bus apie 15 litrų talpos bakas, pripildytas, jis svers nuo 14 iki 16 kg. .

Didžioji dalis pasirinkimo priklauso nuo programos. Pacientų priežiūrai ar trumpoms kelionėms geriausias pasirinkimas yra lengvi, nešiojami šlapi tualetai. Vasarnamiams dažniausiai pasirenkamos durpes kompostuojančios sausos spintos. Jei mes kalbame apie ilgalaikį gyvenimą už miesto ribų ir nėra galimybės įrengti kanalizacijos, tada padės didesni modeliai. Na, o tiems, kurie nėra įpratę nieko neigti, elektrinė sausa spinta bus puiki išeitis.

Laimingo apsipirkimo!