Geriausių siaurų šaldytuvų Pasirinkimas 2023-2023 m

Kokie laisvai pastatomi šaldytuvai yra labiausiai paplitę ir populiariausi? Žinoma, tradicinė dviejų kamerų 60 cm pločio.Tvirtoms virtuvėms yra Syde-by-Syde, French Door, kelių durų variantai, atitinkantys jų dydžius. Bet ką daryti, jei dėl kambario dydžio ar dėl kitų priežasčių jums reikia kažko mažesnio nei klasikinis, bet ne tiek daug? Tokiu atveju yra nedidelė, bet kai kuriems tiesiogine prasme neginčijama vadinamųjų „siaurų“ šaldytuvų klasė. Geriausi siauri šaldytuvai pateikiami mūsų šiandienos apžvalgoje.

Šaldytuvai, kurie mūsų reitinge atitinka „siauros“ apibrėžimą

Sąmoningai nustatome tam tikras nominantų ribas. Kam? Siekiant atskirti nuo bendros modelių, kurių kėbulo plotis mažesnis nei standartinis 60 cm, masės, jie yra alternatyva ir beveik pilnas pakaitalas.

Labai kompaktiškos viendurės, vienos kameros versijos taip pat dažnai būna siauros, tačiau tik mažos. Šalis, biuras, papildomas, bet koks, bet vargu ar atitinka vienintelio ar pagrindinio namų šaldytuvo statusą.

Įmontuotų modelių plotis dažniausiai yra 54–55 cm, tačiau mes taip pat nepaisysime jų. Pirma, ši įvairovė jau buvo svarstoma atskiroje geriausių įmontuojamų šaldytuvų apžvalgoje. Antra, „instaliacijos“ kaina dažniausiai yra kažkokia visiškai nereali. Trečia, į baldus integruota įranga nuperkama, kaip taisyklė, iš karto kartu su šiuo baldu ir sumontuojama pagal projektą.

Apskritai dabartinio konkurso dalyvio portretas yra maždaug toks: laisvai stovintis dviejų kamerų šaldytuvas 48-55 cm pločio, ne mažesnis nei 145 cm aukščio, geresnis nei 160 cm, gero naudingo tūrio.

„Siaurų“ šaldytuvų gamintojai

Pagrindinį indėlį remiant mažų virtuvių savininkus, baldų parduotuvių klientus, nukentėjusius nuo klaidingų skaičiavimų ar ausinių surinkėjų neatsargumo, įneša Turkijos įmonė. Beko. Ji turi jei ne gigantišką, bet gana platų siaurų šaldytuvų asortimentą, kurių korpuso plotis – 54 cm.

Kitas Turkijos prekės ženklas Vestel yra menkai atstovaujama rinkoje, tačiau ji taip pat turi „siaurus” modelius ir dažniausiai „vietinį” surinkimą.

Vertus sumažintus šaldytuvus Bulgarijoje gamina Vokietijos įmonė Liebherr. Jie išsiskiria patraukliu dizainu, gera talpa. Pagal prekės ženklo standartus jie yra nebrangūs, o kitų gamintojų gaminių fone jie nėra tokie pigūs.

Samsung džiaugėsi maža „No Frost“ versija su viršutiniu šaldikliu ir netgi pasirodė esąs vienintelis gamintojas, savo siaurame šaldytuve įrengęs inverterinį kompresorių.

Slovėnijos įmonė taip pat pažymėjo gerus siaurus lašelinius modelius Gorenje. Pastarieji paprasti, bet labai gražios išvaizdos.

Keletas, bet aktualių, 42 serijų (kompaktiškas) yra baltarusių kalba UAB „Atlant”. Šio gamintojo modeliai, be kompaktiškumo, yra patrauklūs su ilga garantija – 3 metai.

Toks pat paramos laikotarpis Rusijos prekės ženklo produktams „Biryusa”. 124-osios, 122-osios serijos šaldytuvai yra tikri mūsų reitingo čempionai pagal „siaurumą“ – kėbulo plotis tik 48 cm!

Geriausių siaurų šaldytuvų Pasirinkimas

Pagaliau

Svarbu aiškiai suprasti, kad dėl visų nuopelnų „siauros“ šaldytuvų rūšys priklauso biudžetinei klasei. Todėl nėra prasmės jiems kelti per didelius reikalavimus.

Pavyzdžiui, inverterio kompresorių galima įsigyti tik iš Samsung, kitaip ir būti negali. Mūsų reitingo modeliuose iš kitų gamintojų varikliai yra standartiniai. Na, nė vienas iš jų negali visiškai tylėti. Tai turi būti priimta kaip duotybė.

Šiuolaikiniai šaldytuvai yra daug tylesni nei jų pirmtakai, tačiau kartais jie vis tiek bus išgirsti. Todėl, jei triukšmo lygis iš šaldytuvo jums yra kritinis, tai, deja, galime tik patarti šaldytuvui įsigyti pastebimai „tvarkingesnį“ kiekį, kuris vargu ar bus „siauras“.

Laimingo apsipirkimo!