Geriausių sniego kastuvų Pasirinkimas

Kalbant apie žiemą, logiška prisiminti skandinaviškas įmones: tai ir paprastesnis, ir pigesnis pristatymas lyginant su, tarkime, kanadietiškomis (atitinkamai mažesnės galutinės maržos), ir taupių skandinavų noras pagaminti ir įperkamai, ir kokybiškai. . Ir todėl net ir dabartiniais globalizmo laikais, kai JAV kompanija gali turėti prekės ženklą iš Pietų Afrikos, o gamyba vis tiek bus kažkur netoli Šendženo, iš karto į galvą ateis suomių Fiskars: tai yra, kad ir koks būtų. galima sakyti, seniausia iš šiuo metu egzistuojančių Suomijos įmonių, įkurta dar 1649 m. Ir, beje, dar 1997 metais netoli Sankt Peterburgo ji atidarė savo sodo įrankių gamybą.

Pagrindinės „SnowXpert“ linijos ypatybės – prie jos pritvirtinta lengva aliuminio rankena, sustiprinta plienine viela polikarbonato kaušo ašmenų srityje ir ergonomiška rankena. Rankena turi perdangą kairei rankai, todėl nereikėtų bijoti šalčio, o ką jau kalbėti apie kumštinių pirštinių nešiojimą – greitam darbui galite apsieiti ir be jų, jei nesate Oymyakon mieste.

Kaušo ašmenys (kurio matmenys 45×35,5 cm) yra pagaminti iš ekstruzinio aliuminio su plienine juostele – armatūra. Pačiam kaušui sukurti standikliai – dėl to turime praktišką ir universalų įrankį, kuris gali susitvarkyti ir su sausu puriu sniegu, ir su šlapiu sniegu.