5 populiariausių polikarbonato gamintojų

Geriausių polikarbonato šiltnamių Pasirinkimas

Klimatas Rusijoje nestabilus, pasitaiko visko – ir atlydžių vasarį, ir šalnų birželį. Kaip tokiomis sąlygomis išlaikyti derlių jūsų svetainėje? Vis daugiau žmonių renkasi šiltnamį. Kuris šiltnamis geresnis? Remdamiesi interneto auditorijos analizės rezultatais, pristatome geriausius patikimus polikarbonatinių šiltnamių gamintojus 2020 metų pradžioje:

Šiltnamiai „Will”

Gamintojas: įmonė „Volya“, Dubna (Maskvos sritis).

Oficiali svetainė: https://msk.teplicy.ru/

Įmonė turi filialus Maskvoje, Sankt Peterburge, Nižnij Novgorode, Saratove, Samaroje, Jekaterinburge, Ufoje ir kt.

vaizdas

Nuotraukoje: šiltnamis „Dachnaya-Strelka”.

Mūsų geriausių šiltnamių gamintojų reitingą atidaro „Volya“ – įmonė, kuri šiltnamių su polikarbonato danga kūrimu, gamyba ir pardavimu atsilieka beveik ketvirtį amžiaus. Pradėjusi savo veiklą sodų ir namų ūkio sklypų šviesių šiltnamių segmente, „Volya“ dabar taip pat gamina modelius ūkiams, tokie gaminiai skirti naudoti ištisus metus. Šiltnamių karkasai gaminami iš įvairių sekcijų profilinio vamzdžio: lengvuose šiltnamiuose vietovėms su mažai sniego danga – 20×20 (25×25, 33×33), šiauriniams regionams su didele sniego apkrova – 60×20, naudojami dvigubi lankai arba slankiojančio stogo konstrukcija. Gamyboje naudojami patvarūs, atsparūs oro sąlygoms, cinkuoti profiliai. Kalbant apie sodo šiltnamio geometriją, čia viskas gana standartinė: plotis 2 ar 3 metrai, ilgis nuo 2 iki 8 metrų, jį galima padidinti moduliais. Viršutinė dalis yra arkos, namo („Delta”) arba lašo formos (modelis „Dachnaya-Arrow”). Patogus durų atidarymas – 180 laipsnių kampu. Konstrukcijoms nereikalingas privalomas pamatas, jos montuojamos naudojant komplektacijoje esančius kaiščius. „Volya“ savo gaminiams suteikia 2 metų garantiją, antikorozinei cinko dangai – iki 8-15 metų.

Privalumai:

 • Prekiautojai ir parduotuvės – visoje Rusijos Federacijos teritorijoje.
 • Siūlomas nemažas modelių asortimentas: šiltnamiai ūkiams, šiltnamiai sodams ir namų ūkio sklypams, šiltnamiai plėveliniams, žemi šiltnamiai stumdomais ir atlenkiamais stogeliais, sodinukų lentynos.
 • Konstrukcijų karkasas gaminamas esant tam tikrai sniego apkrovai, kuri atsispindi gaminio pase.
 • Dengimui galima rinktis iš polikarbonato „standartinio“, „premium“ arba „premium“ armavimo. Galima įsigyti vieną rėmelį, be dangos.
 • Visas komplektas gali būti papildytas automatiniais laikikliais ventiliacijai, taip pat automatinėmis laistymo sistemomis.
 • „Žemojo“ sezono metu (rudenį-žiemą) siūlomos geros gamintojo nuolaidos.
 • Išsami surinkimo instrukcija, pilnas montavimo komplektas.
 • Techninė pagalba internetu (oficiali svetainė) šiltnamių surinkimui ir eksploatavimui.
 • Šiltnamių tarnavimo laikas yra iki 25 metų.

Minusai:

 • Galbūt vienintelis neigiamas dalykas: išskirtinio gerbėjams čia nėra ko pasipelnyti: viskas klasikiniai standartiška, skamba, nuspėjama.

Rikiuotė:

 • Orion, Present, Delta – su stumdomu stogu.
 • „Dachnaya-Strelka” – su lašo formos stogu, modeliai 2,6 ir 3,0 m pločio. Leidžiama didelė sniego apkrova.
 • „Betta-SV“ – su padidintais galiniais moduliais, lengvesniam ir greitesniam surinkimui.
 • „Dvigubas neįgalumas“ – sustiprintos, dvigubos arkos.
 • „Country Dvushka” „Country Treshka” – klasikinis arkinis šiltnamis, atitinkamai 2,0 m ir 3,0 m pločio. Pati nebrangiausia ir perkama linija.
 • „Perchina-M Plus“ – kompaktiškas modelis (1,56 x 4,2 m, aukštis – 1,75 m).

Šiltnamiai „Novator”

Gamintojas: Metalo konstrukcijų gamykla „Inovacijos“, Zavyalovas.

Oficiali svetainė: https://novator18.ru/

vaizdas

Nuotraukoje: šiltnamis „Inovatorius-Premium“.

Gamykla veikia nuo 2004 m. Ji specializuojasi ne tik plėvele ir polikarbonatu dengtų šiltnamių gamyboje, bet ir plėtoja mažų kabrioletų šiltnamių gamybą, taip pat sodo ir kaimo baldus, stogines ir kt. Kuria ir gamina šiltnamių modelius tiek ekonominiame, tiek premium segmente. . Galima įgyvendinti išskirtines užsakovo idėjas iš nerūdijančio plieno ir juodojo metalo. Serijinių šiltnamių karkasas pagamintas iš profilinio vamzdžio, kurio sekcija 20x20mm, 30×20, 30×30, 40×20 mm, valcuota išilgai krašto, kad būtų didesnis tvirtumas. Šis profilio dydis leidžia statyti iki 6 m pločio arkines konstrukcijas.Mokslas varžtais, komplektacijoje yra viskas, ko reikia. Šiltnamių įrengimas nereikalauja privalomų…