Geriausių statybinių plaukų džiovintuvų Pasirinkimas

Tęsiame mūsų geriausių statybinių plaukų džiovintuvų ZUBR FT-2000 reitingą. Dviejų kilovatų „Zubr“ turi tipišką dviejų režimų konstrukciją, tai yra, mes turime arba 350 laipsnių, esant 350 l / min., arba 650 laipsnių, esant 550 l / min. Šalto valymo režimo nėra. Tuo pačiu metu izoliacija yra pigi – žėrutis, o ne keramika, kuri iš karto suteikia namų ūkio modelį. Nors instrukcija leidžia profesionaliai naudoti gaminį… bet su garantija nuo 3 metų iš karto iki 1 metų. Pratęsta 5 metų garantija suteikiama po registracijos svetainėje ir tik įrankio naudojimui namuose.

Komplekte yra trys purkštukai: redukcinis, plokščias ir stiklinis. Plaukų džiovintuvas yra be dėklo, įprastoje kartoninėje dėžutėje.

Plaukų džiovintuvo svoris vidutinis – 0,66 kg. Dėl rankoje esančių guminių trinkelių tvirtai sėdi, apskritai už ergonomiką galime skirti aukštą įvertinimą.

Tačiau dėl patikimumo, deja, ne: nenuostabu, kad pagrindinė probleminė vieta čia yra pats jungiklis ir spausdintinė plokštė, ant kurios jis sumontuotas. Išgirdote teisingai: dviejų kilovatų galia „kabo“ ant skarduotų folijos tekstolito takų. Ilgam ir dažnam darbui – sprendimas abejotinas. Taigi, jei plaukų džiovintuvas neturėtų būti naudojamas tik retkarčiais, turėtumėte pasirinkti „įspūdingesnį“ modelį.