Geriausių sūpynių naujagimiams Pasirinkimas

Sūpynės vaikams – modernus įrenginys, kuris vienu metu apjungia kelias funkcijas. Tai jaukus lizdelis vaikui miegoti ir pailsėti, bei modernus pramogų centras, leidžiantis užimti mažylį ir išlaisvinti rankas tėvams. Išradingos mamos maitina savo vaikus ant sūpynių ir sūpuoja juos miegoti. Mūsų reitinge pateikiamos geriausios sūpynės naujagimiams.

Sūpynių naujagimiams ypatybės

Sūpynės – tai sėdynės/šezlongo ir tvirto pagrindo iš metalo ir plastiko derinys. Parduodant galite rasti produktų su trijų tipų bazėmis:

 • dvi stabilios kojos apverstų raidžių P pavidalu, tarp kurių sumontuota sėdynė. Populiariausias dizainas, leidžiantis siūbuoti vaiką pirmyn ir atgal, kaip ant įprastų sūpynių;
 • L formos pagrindasant kurios pakabinta sėdynė. Yra tik vienas sėdynės tvirtinimo taškas, kurio dėka sūpynės gali siūbuoti ne tik pirmyn ir atgal, bet ir į kairę bei dešinę ir net ratu;
 • pagrindas artimas žiedui arba O raidei. Sėdynė montuojama ant stovo, kuriame yra integruotas elektroninis blokas, viršuje. Tokiuose modeliuose rankinis siūbavimas nenumatytas, tik automatinis judėjimas įrenginio programoje nustatytomis trajektorijomis.

Visose šiuolaikiškose naujagimiams skirtose sūpynėse yra įrengtas elektroninis mazgas, kuris atlieka ne tik siūbavimo funkciją, bet ir gali būti komplektuojamas su papildomomis galimybėmis: vibracija, žaidimo lanku, laikmačiu, nuotolinio valdymo pulteliu, judesio jutikliu ir kitomis skirtingos svarbos funkcijomis bei reikia.

Kaip išsirinkti geras sūpynes naujagimiams?

Išvardijame pagrindinius parametrus, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis elektrines sūpynes:

 • struktūrinis stabilumas;
 • kieta nugara (aktualu naujagimiams);
 • atlošo reguliavimas trimis ar daugiau padėčių;
 • penkių taškų saugos diržai;
 • siūbavimo režimų skaičius ir įvairovė;
 • muzikinio akompanimento kokybė (melodijų įvairovė, galimybė reguliuoti garsą);
 • adapterio buvimas darbui iš tinklo;
 • sulankstomas dizainas.

Jei yra lankas su žaislais, patikrinkite, ar patogu vaiką paguldyti ir ištraukti iš gulto! Idealiu atveju, jei lankas lengvai pašalinamas / nusukamas.

Pasirinkite gamintoją

Europos ir Amerikos gamintojai siūlo platų aukštos kokybės elektroninių sūpynių asortimentą. Populiariausi tarp jų yra Nuovita, Chicco (Italija), Caretero (Lenkija), Pituso (Ispanija). Jų gaminiai vilioja šiuolaikišku dizainu, pagaminamumu, plačiomis pramogų galimybėmis. Svarbu, kad šie produktai turėtų Europos sertifikatą, o tai reiškia, kad jie yra visiškai saugūs kūdikiams.

Biudžetinių elektrinių sūpynių segmentą visiškai užima Kinijos vaikiškų prekių gamintojai. Capella, Happy Baby, Jetem, Baby Care, Amarobaby – gerai žinomi prekių ženklai, turintys gerą reputaciją, siūlantys tinkamos kokybės sūpynes. Pastaruoju metu jų gaminių kokybė gerėja, džiugina funkcionalumas, dizainas, tačiau auga ir kaina.

Savo reitinge apsvarstysime ir geras nebrangias vaikiškas sūpynes su pagrindiniu parametrų rinkiniu, ir pažangesnes elektrines sūpynes su įvairiomis papildomomis funkcijomis.

Geriausių sūpynių naujagimiams Pasirinkimas