Geriausių 2023 m. 43 colių televizorių Pasirinkimas

Televizoriai, kurių ekrano įstrižainė yra 107-109 cm, šiandien jau nebelaikomi dideliais. Atvirkščiai, tai yra universalus pasirinkimas išdėstymo požiūriu. Jie puikiai tinka svetainei ar miegamajam, puikiai tinka didelės virtuvės interjerui. Kalbant apie savybes ir funkcionalumą, pasirinkimas yra platus ir įvairus. Yra ir paprastų, ir nebrangių modelių, ir gana pažangių, už kurių galimybes teks mokėti brangiau. Mūsų reitinge – geriausi 42–43 colių televizoriai 2023 m. pabaigoje – 2023 m. pradžioje kiekvienam skoniui ir biudžetui!

Svarbūs kriterijai renkantis geriausią 43 colių televizorių

Su įstrižaine aišku, reitingų sistema yra aiškiai apibrėžta. Dizaino pasirinkimas priklauso nuo asmeninio pasirinkimo. Todėl apsvarstykite visuotinai priimtas vertybes, kurias turite aiškiai apibrėžti prieš pirkdami.

Ekrano raiška

Full HD. Labai tinka 43 colių įstrižainei. Ypač atsižvelgiant į tai, kad transliavimas, nors dabar bus visiškai skaitmeninis, vis dar daugiausia pasiekiamas tik SD kokybe, kabelinės, palydovinės ar IP televizijos tiekėjai turi toli gražu ne daugumą HD kanalų, o 4K kanalų yra labai mažai, beveik ne. O filmai, muzikiniai klipai, visokie pramoginiai vaizdo įrašai vis dar labiau paplitę 1080p raiška.

Ultra HD. Šiandien dominuoja televizoriai su tokiu ekranu. Jie puikiai paruošti aukštos raiškos aukščiausios kokybės turinio peržiūrai. Net ir esant 4K trūkumo sąlygoms, šiuolaikiniai įrenginiai neturi problemų su originalaus vaizdo masteliu iki kuo artimesnės kokybės. Beveik visi šiuolaikiniai rimtų kompanijų televizoriai palaiko tikslų HDR vaizdo įrašų atkūrimą.

Gamintojas

Kaip taisyklė, geriausius 43 colių televizorius siūlo didysis trejetas – Sony, Samsung, LG. Kurio prekės ženklo televizoriai yra geresni ir kuriam nuosekliai teikti pirmenybę, kiekvienas sprendžia pats.

Korėjos prekės ženklų televizoriai neabejotini pardavimų lyderiai, o tai lemia daugybė faktorių: didžiausias asortimentas su plačiu kainų diapazonu beveik bet kokiai piniginei, kokybiškas vaizdas, geriausias Smart TV platformos įgyvendinimas. Ir, žinoma, visur esanti reklama atlieka savo vaidmenį. Trūkumai yra retkarčiais pasitaikantys rusiško surinkimo trūkumai, ne visai natūralios spalvos, parazitiniai atspalviai ant baltos spalvos.

Produktai Sony atstovaujama mažesniu modelių skaičiumi, tačiau visi jie gali pasigirti puikia kokybe dėl Malaizijos ar Europos surinkimo. Vaizdo tikroviškumas yra neprilygstamas. Deja, yra ir minusų: aukšta kaina, problemiškas išmanusis, „paaštrintas“ daugiausia mokamoms programoms. Tačiau pastarasis yra iš dalies išsprendžiamas. Kaip sakoma, Google į pagalbą.

Puiki alternatyva pradinio lygio „korėjiečiams“ – pirmaujančių Vidurio Karalystės kompanijų televizoriai – TCL ir Xiaomi. Dabar jie gaminami Rusijos Federacijoje. Pažymėtina, kad pastatymo kokybė yra labai tinkama. Šiaip ar taip, šių prekinių ženklų televizorių ekranuose siaubingo akinimo, būdingo pigiems Kaluga Samsung ir LG netoli Maskvos, praktiškai nėra arba jie nėra labai ryškūs. Funkciškai geriausi iš „kinų“ yra pažangūs „Android“ įrenginiai su naujomis OS versijomis. Valdymas balsu, madingas terminas „dirbtinis intelektas“, kuriuo prisidengiant slepiasi pažįstamas „Google Assistant“, yra įprastas dalykas ir nėra reklamuojamas kaip kažkas išskirtinio.

Tarp pigiausių televizorių kinų kalba atrodo daugiau ar mažiau padoriai BBK. Prekės ženklo nuopelnas, jis niekada nebandė išrasti japoniškos ar europietiškos kilmės. Daugelis kitų prekių ženklų yra labai panašūs, dažnai surenkami iš pigių komponentų pagal principą „kas buvo“. Paprastai tinkle jie turi daug beveik entuziastingų atsiliepimų pagal geriausias juodojo PR tradicijas. Pirkti kažką panašaus nuotoliniu būdu ir be kruopštaus patikrinimo yra gana neapgalvota.

Geriausių 2023 m. 43 colių televizorių Pasirinkimas

Kokį 43 colių televizorių geriausia pirkti?

Vienas iš logiškiausių atsakymų yra tas, kuris tau labiausiai patinka! Taip, banalybė. Štai dar vienas: viskas žinoma lyginant. Pirkti tą ar kitą televizorių nematant jo veikiant, nelyginant darbo, vaizdo savybių, sugebėjimų su kitais – gana prieštaringas būdas. Aišku, iš paveikslėlio namuose galima įkišti „kiaulę į kišenę“ ir konkurencijos principas iškart išnyks. Atrodo, kad nėra dėl ko nusiminti. O ką daryti, jei praleista galimybė nusipirkti ką nors šaunesnio? Ir nebūtinai…