Geriausių 2023 m. TV priedėlių Pasirinkimas

Patobulinti televizoriaus galimybes labai paprasta. Ir tai ne tik apie senovines „dėžutes“ su katodinio pluošto kineskopu. Bet kuriam, net ir moderniausiam modeliui su Smart TV, kartais pritrūksta lankstumo realizuoti visą mūsų pageidavimų sąrašą, o geriausias pasirinkimas norint padidinti jų funkcionalumą – įsigyti skaitmeninį priedėlį, kuris užpildo trūkstamus įgūdžius. Bet kurį modelį turėtumėte pasirinkti? Mūsų Pasirinkimas apima geriausius priedėlius, užtikrinančius DVB-T2 signalo priėmimą, ir geriausius išmaniosios televizijos priedėlius.

Geriausių 2023 m. TV priedėlių Pasirinkimas

Kokią TV dėžutę geriausia pasirinkti?

Aukštos kokybės vaizdas televizoriaus ekrane jau tapo norma. Net „meškos kampelyje“ galima įsitaisyti palydovinę anteną, nusipirkti nebrangų imtuvą ir blogiausiu atveju pažiūrėti porą dešimčių nemokamų skaitmeninių kanalų. Geriausiu atveju Jūsų laisvalaikis padės paįvairinti visus šiuolaikinių technologijų pasiekimus. Pakanka tik teisingai nustatyti savo prioritetus ir pasirinkti tinkamą priedėlį, kuris įprastą televizorių pavers galingu daugialypės terpės centru.

Sprendžiant, kurią televizoriaus dėžutę geriau pirkti, vadovaukitės kuo jums reikalingos funkcijos. Paprasčiausiu atveju taip gali būti DVB-T2 imtuvas, kurio daugelis TV imtuvų tiesiog nepalaiko. Prietaisai, skirti „skaitmenims“ priimti kabeliu (DVB-C), padės rasti antrą vėją tikrai seniems televizoriams. Žinoma, jei jūsų gyvenamojoje vietoje yra atitinkama kabelinės televizijos tiekėjo infrastruktūra. Tiesa, tokiu atveju derančių priedėlių sąrašą reikėtų patikslinti tokio operatoriaus biure, nes kai kuriuos kanalus jie gali užkoduoti ir jiems priimti reikalingas modelis su kortelių skaitytuvu.

Kitas būdas padidinti jums prieinamų programų skaičių – seną televizorių prijungti prie interneto, o tai reiškia – prie IPTV, „YouTube“ ir internetinių kino teatrų. Didžioji dauguma TV imtuvai suteikia tokią galimybę, bet sutrumpinta forma. Ta pati „YouTube“ periodiškai keičia prieigos nustatymus ir priedėlius be specialių klavišų atsisiuntimo funkcijos nustoja veikti, kol nebus atnaujinta programinė įranga. Su mokamomis paslaugomis situacija dar blogesnė, nes ir joms reikalingas autorizavimas, kuriam nebrangių TV imtuvų „smegenys“ tiesiog nėra skirtos.

Jei norite paįvairinti televizoriaus „asortimentą“ būtent dėl ​​interneto turinio, verčiau pirkite TV dėžutė. Ir nepamirškite, kad jo naudingumas priklausys nuo jūsų turimo ryšio kanalo pralaidumo. Beje, beveik bet kuri iš televizoriaus dėžučių yra daug lankstesnė nei pati šauniausia „Smart TV“. Deja, visi bandymai sujungti Android ir DVB-T2 pasirodė komerciškai nepagrįsti, todėl pilnaverčio universalaus 2 viename sprendimo šiuo metu nėra.

Gerai praleiskite laiką – daugeliui tai yra žodžio „žaisti“ sinonimas. Skirtingi pritaikymo laipsniai, tačiau šiuolaikiški skaitmeniniai priedėliai gali būti naudingi ir čia.

Sėkmės renkantis!