Geriausių telefono laidinių ausinių Pasirinkimas

Telefonams skirtas laidines ausines pastaraisiais metais stipriai spaudžia belaidžiai „kolegos“. Tačiau daugelis išmaniųjų telefonų savininkų vis dar teikia pirmenybę gaminiams su laidais, kurie dažnai suteikia gerą garsą už mažą kainą ir nereikalauja įkrovimo.

Populiarumo mažėjimas pristabdė laidinių ausinių, skirtų nešiojamiems dalykėliams, kūrimą, todėl rinkoje yra modelių, kurie buvo išleisti prieš trejus ketverius metus ar anksčiau. Tačiau pasirinkimas vis tiek išlieka labai platus – net ir patyręs žmogus tokioje įvairovėje pasiklys. Šis straipsnis padės išvengti painiavos ir pakalbės apie geriausias laidines ausines telefonams, pasak ekspertų ir paprastų vartotojų.

Kokio tipo laidines ausines telefonui rinktis?

Prieš pereinant prie geriausių telefono laidinių ausinių reitingo, verta suprasti keturis pagrindinius ausinių dizaino tipus.

Intarpai – tokie gaminiai fiksuojami ausyje, o ne giliai ausies kanale, todėl gali iškristi, jei nepatogu liesti laidą. Jie turi prastą garso izoliaciją – aplinkiniai girdės leidžiamą muziką, tačiau tuo pačiu vartotojas valdys viską, kas vyksta aplinkui.

Garso kokybė dažniausiai būna žema – dėl vyraujančios atviros akustinės konstrukcijos ir mažo radiatoriaus dydžio. Tačiau uždaro tipo modeliai toli gražu nėra viso dydžio ausinės. Iš privalumų – maža daugumos gaminių kaina, taip pat ilgalaikio dėvėjimo patogumas. Ausinės geriausiai tinka nereikliams naudotojams, kad galėtų klausytis garso knygų ar muzikos fone.

Intrakanalinis – populiariausias tipas, atstovaujamas daugiausiai modelių Rusijos rinkoje. Jie tvirtinami ausų kaušeliais tiesiai į ausies landą, todėl efektyviai atkerta klausytoją nuo išorinio triukšmo ir neiškrenta taip lengvai kaip ausinės. Svarbu pasirinkti tinkamą, prigludusią prekę, kitaip bus nepatogu nešioti ausines.

Tokie įrenginiai dažnai suteikia gerą garsą su galingais žemaisiais dažniais, todėl tinka tiems, kurie siekia būtent klausytis muzikos. Tačiau norėdami tikrai kokybiško garso, turėsite rimtai išleisti pinigus. Tinkama garso izoliacija laikoma ne tik pliusu, bet ir trūkumu. Skirtingai nuo ausinių, tampa pavojinga vaikščioti gatve, kai ausų kištukai yra intensyvūs.

Kiti du ausinių tipai turi lankelį, kuris padidina dizaino svorį ir sumažina kompaktiškumą.

pilno dydžio – Šis tipas apima daugumą aukšto lygio gaminių, įskaitant profesionalius modelius. Čia esančios ausų pagalvėlės visiškai uždengia ausines, o tai suteikia puikią pasyvią triukšmo izoliaciją, leidžiančią susikoncentruoti į muziką. Geriausių viso dydžio įrenginių garso kokybė yra aukščiausio lygio tarp visų laidinių ausinių.

Tačiau yra ir trūkumų. Pirma, efektyvi garso izoliacija smarkiai sumažina eismo saugumą gatvėje, kaip minėta aukščiau. Antra, viso dydžio ausinės dažniausiai yra sunkesnės už kitas, todėl jas sunku nešioti ilgą laiką. O didelių ausų pagalvėlių viduje esančios ausys karštu oru labai prakaituos.

Viršutinė – antrojo tipo ausinės su juostele. Kaip rodo pavadinimas, jie yra „uždedami“ ant ausų, prigludę prie jų ausų pagalvėlėmis, visiškai neuždengiant. Tuo pačiu metu reikia suprasti, kad ausinių skirstymas į viso dydžio ir viršutines ausines iš esmės yra savavališkas – dėl kiekvieno žmogaus anatomijos ypatumų.

Šio tipo modeliai yra prastesni už pilno dydžio modelius tiek pasyvia garso izoliacija, tiek – dažnai – ir garso lygiu. Kita vertus, ant ausinių dedamas ausines saugiau naudoti lauke. Be to, dažniausiai jie yra lengvesni nei pilno dydžio, todėl geriau tinka ilgalaikiam dėvėjimui.

Geriausių laidinių ausinių telefonui 2023 m. Pasirinkimas – 10 geriausių

Kaip išsirinkti geras laidines ausines savo telefonui?

Pirma, turėtumėte žinoti, kad daugelis šiuolaikinių išmaniųjų telefonų, ypač flagmanų, nebeturi standartinio 3,5 mm garso lizdo laidinėms ausinėms. Antra, telefonai turi mažos galios stiprintuvus, todėl jiems geriausiai tinka ausinės su maža varža – 16-32 omų. Didesnio našumo produktai, sukurti rimtoms garso programoms, skambės per tyliai arba visai neveiks su išmaniuoju telefonu. Kitas svarbus parametras – jautrumas, kuris neturėtų būti mažesnis nei 95-100 dB.

Ir galiausiai, kad ir kokias laidines išmaniųjų telefonų ausines pasirinktumėte, tai stipriai…