Geriausių užbortinių variklių alyvų Pasirinkimas

Jei automobilių alyvos rinkoje prancūzų kompanija negali pasigirti milžino statusu, tai pramogų technologijų aplinkoje jai sekasi: variklinių alyvų segmente praktiškai tapo monopolija, platus keturračių ir sniego motociklų tepalų pasirinkimas. taip pat gerai pasitvirtino.

Natūralu, kad prancūzai negalėjo aplenkti pakabinamų variklių. Pateiktas aliejus yra grynas sintetinis, tradiciškai pagamintas šiam prekės ženklui esterio pagrindu. Konkretūs sąveikos su vandeniu reikalavimai yra visiškai įvykdyti, tai patvirtina TC-W3 klasės sertifikatas.

Atsižvelgiant į spaudimą, kurį aplinkosaugininkai pastaruoju metu daro dvitakčių variklių gamintojams, „Motul“ labai stengėsi, kad išmetamųjų teršalų kiekis būtų švarus. Sintetinė bazė leidžia daugeliu atvejų naudoti 1:100 degalų mišinį, o tik sportiniuose varikliuose ir esant didelėms apkrovoms pereiti prie 1:50 mišinio, kas, beje, pateisina aukštą alyvos kainą: dvitakčiams. varikliams, tikslingiau skaičiuoti alyvos kainą pagal degalų, su kuriais ji dega, tūrį. Tuo pačiu metu išmetamųjų dūmų kiekis yra minimalus, o pati alyva yra biologiškai skaidoma mažiausiai 85%.

Alyva, žinoma, gali veikti ne tik karbiuratoriniuose varikliuose – ją be problemų „suvirškins“ ir šiuolaikiniai dvitakčiai degalų įpurškimo varikliai. Atsižvelgiant į agresyvią „Motul“ politiką pramogų įrangos rinkoje, nusipirkti šio aliejaus nebus problemų, o tai dar vienas pliusas taupyklėje. Geriausia populiari dvitakčių pakabinamų variklių alyva.