Geriausių vaikiškų gultų Pasirinkimas

Gero kūdikio gulto pasirinkimo kriterijai

Vaikiška šezlongas – modernus ir prieinamas būdas mamai šiek tiek atsipalaiduoti ar užsiimti savo reikalais, kol kūdikis entuziastingai žaidžia, dairosi ar miega. Šiandien iš vaiko poilsio vietos šis daiktas virto ištisa trupinių pramogų ir ugdymo sistema. Į ką atkreipti dėmesį renkantis geriausią kėdutę naujagimiams?

Dizainas

Galima išskirti tris tipus:

  • paprastas šezlongas ant stabilių kojų;
  • supamoji kėdė. Jame yra sūpynės, kurias galima pritvirtinti. Taip pat yra modelių su elektroniniu, o ne mechaniniu judesiu;
  • bouncer – dėl spyruoklinio dizaino siūbuoja nuo vaiko ar suaugusiojo judesių.

medžiagų

Geros šezlongo rėmas susideda iš metalinių vamzdžių (aliuminio, plieno) ir nedidelio kiekio plastiko. Geriausias apmušalas yra audinys, nuimamos, kvėpuojančios medžiagos, kurias lengva valyti ir plauti.

Maksimalus vaiko svoris ir matmenys

Geriau rinkitės kuo talpesnę ir ištvermingiausią šezlongą – tada ji tarnaus ilgiau.

Šezlongo pakreipimo reguliavimas

Galima reguliuoti ir pačią lovą, ir atlošo bei kojų atramos kampą.

Saugumas

Svarbi savybė yra šezlongo stabilumas veikiant gamintojo nurodytai apkrovai. Privaloma turėti saugos diržą (3 taškų arba 5 taškų) ir anatominį įdėklą, jei kėdutė skirta naujagimiui.

Mobilumas ir kompaktiškumas

Šezlongas turi būti vidutiniškai lengvas, turėti nešimo rankenas, idealiu atveju – sulankstomą dizainą, kad būtų patogu laikyti ir transportuoti.

Pramogų parinktys

Iš pagrindinių – lankas su žaislais, galimybė siūbuoti, elektroninis skydelis su muzika, vibracija, šviesa.

Kuriems vaikiškų saulės gultų gamintojams geriau teikti pirmenybę?

Renkantis šezlongą naujagimiui, Expert Price rekomenduoja atkreipti dėmesį pirmiausia į jos saugumą ir funkcionalumą. Saugiausios ir patikimiausios Europos ir Amerikos prekės ženklų gultai: Kūdikis Bjornas (Švedija), 4 mamos ir Ryškios žvaigždės (JAV), Nuovita ir Chicco (Italija), Mažytė Meilė (Izraelis), Beaba (Prancūzija), Caretero (Lenkija). Be to, dauguma jų turi stilingą išvaizdą ir patogų, apgalvotą dizainą. Puiku tai, kad tarp jų galite rasti ir brangių modelių, ir pigesnių.

Populiarūs Kinijos prekių ženklai siūlo klasikinio tipo gultus: ryškias spalvas, lanką su žaislais ir muzikos skydelį. Deja, jų kokybė ir patogumas ne visada pateisina lūkesčius. Nebrangiame segmente turėtumėte atkreipti dėmesį į firminius produktus Happy Baby, Jetem, Fischer-Pricekurie siūlo gerą našumą ir platų funkcionalumą už priimtiną kainą.

„Kainų ekspertas“ išrinko 8 populiarius vaikiškus gultus, išsiskiriančius geriausiomis vartotojų savybėmis.

Geriausių vaikiškų gultų Pasirinkimas – TOP 8

Taigi kokį šezlongą geriausia pirkti naujagimiams?

Žinoma, neįmanoma apsvarstyti visų vertų modelių viename straipsnyje, o net 8 pateikti variantai labai skiriasi ne tik kaina, bet ir funkcionalumu. Todėl prieš perkant patartina tiksliai nustatyti, kokia bus pagrindinė šezlongo paskirtis, kokių papildomų galimybių reikia.

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus

Pigiausius kiniškus saulės gultus rasite Aliexpress svetainėje (rinkitės modelius su gerais atsiliepimais!). Tačiau atminkite – „Kainų ekspertas“ rekomenduoja ypatingą dėmesį skirti konstrukcijos saugumui ir visų jos elementų patikimumui!

Laimingo apsipirkimo!