Geriausių vaikščiotojų Pasirinkimas

Geriausių vaikštynių pasirinkimo kriterijai

Jei kūdikis sėdi užtikrintai ir jau pradėjo mokytis šliaužioti pagrindų, pats laikas įsigyti jam vaikštynę. Daugelis juos vadina tik žaislu, ir veltui. Vaikščiojimas su sėdyne ir ratais yra puikus treniruoklis fiziniam ir protiniam trupinių vystymuisi.

Yra keletas vaikštynių pasirinkimo kriterijų, tačiau perkant reikia atidžiai įvertinti kiekvieną savybę:

 • struktūrinis stabilumas;
 • patogi, plati, minkšta sėdynė, geriausia nuimama;
 • kelių lygių sėdynės aukščio reguliavimas (iš 3 ir daugiau padėčių). Svarbus ir sėdynės aukštis maksimalioje ir minimalioje padėtyje, nes visų vaikų fiziniai duomenys yra skirtingi, o „žemos“ vaikštynės gali tiesiog netikti aukštam vaikui ir atvirkščiai.
 • aukštos kokybės edukacinis skydelis su žaislais ir muzika;
 • patvarūs ratai iš neslidžios medžiagos (geriausia iš silikono – šie nebarška ir nebraižo grindų), su kamščiais. Manoma, kad kuo daugiau ratų (nuo 6 iki 10), tuo geriau. Tiesą sakant, tai nėra visiškai tiesa, pavyzdžiui, brangios vaikštynės turi tik 4 ratus, tačiau konstrukcija sukurta taip, kad apvirsti juose visiškai neįmanoma.

Malonios, bet neprivalomos smulkmenos: spyruoklinė funkcija (tai patinka daugumai vaikų), besisukanti sėdynė (leidžiama pasisukti 360 laipsnių nenaudojant ratų), transformacija į stalą ar supamą kėdutę (pagrindas atskiriamas ir sukasi į slydimą), apsauginiai bamperiai, kurie papildomai apsaugo nuo apvirtimo ir pan.

Walkers yra nuostabus lavinamasis treniruoklis mažiems vaikams. Tačiau naudinga dar kartą priminti apie atsargumą! Ypatingas dėmesys turi būti skiriamas vaikštynių konstrukcijos saugumas ir jų naudojimo saugumas. Vaikštynės daro kūdikius judančius ir jie gali pasiekti daiktus, kurių kitu atveju jie nepasiektų. Todėl – nepalikite kūdikio be priežiūros, neįleiskite jo į vonią ir tualetą, saugokite nuo karštų paviršių. Na, žinoma, vaikštynė neturėtų slysti ir sulankstyti nuo nedidelių pastangų.

Vaikščioklių gamintojai: kas geriau?

Vaikštynes ​​gamina žinomi vaikiškų prekių gamintojai, taip pat didžiulė kariuomenė mažai žinomų įmonių. Gerų, patikimų gamintojų prekes galima suskirstyti į tris kategorijas:

 • europietiškų prekinių ženklų produktai: Chipolino, Safety, ForKiddy – brangūs, kokybiški, techniškai pažangesni.Kainomis prie jų artėja ir rusiškas prekės ženklas Nuovita;

 • populiarių vaikiškų prekių ženklų prekės: Chicco, Baby Care, Happy Baby, Capella, Jetem, Pituso. Jie yra daug pigesni, tačiau atitinka visus kokybės ir saugumo reikalavimus. Pastaraisiais metais šios įmonės gerokai išplėtė asortimentą ir pagerino savo gaminių kokybę. Dabar jie yra neabejotini vaikštynių rinkos lyderiai. Toje pačioje kainų kategorijoje yra „Carrello“ prekės ženklas, siūlantis aukštos kokybės ir funkcionalius gaminius vaikams;

 • nebrangios vaikštynės Alis, Bambola, Selby yra lengvos vaikštynės iš plono plastiko. Jų žaidimų plokštės yra nesudėtingesnės, techninės charakteristikos taip pat supaprastintos. Bendra kokybė priimtina, vienam vaikui tikrai užteks, antram vargu ar. Tačiau jų kaina yra 1,5–2,5 tūkstančio rublių.

Ar verta permokėti už garsų prekės ženklą – spręskite patys. Viena vertus, reikia išsirinkti geriausią vaikams, kita vertus, vaikštynių tarnavimo laikas trumpas, kol mažylis pradės užtikrintai vaikščioti pats. Tačiau štai ko tikrai nereikėtų vartoti – tai bevardžiai produktai, kurie gali būti ne tik nenaudingi, bet ir pavojingi kūdikio sveikatai.

Geriausių vaikštynių Pasirinkimas – TOP-10

„Kainų ekspertas“, remdamasis šiais kriterijais ir išanalizavęs mamų atsiliepimus, išrinko geriausius 2023 m. vaikštynių modelius, turinčius vertų savybių.

Ar vaikui reikia vaikštynės?

Vaikščiočių naudojimas daugeliui žmonių sukelia prieštaringus jausmus: viena vertus, gydytojai (ortopedai, neurologai ir pediatrai) nerekomenduoja jų naudoti, kita vertus, daugelis tėvų jas perka savo vaikams ir mielai rekomenduoja kitiems, o ne nepastebėdamas tame nieko blogo. Kas teisus?

Pagrindiniai argumentai prieš vaikštančius galima atsižvelgti į šiuos faktus:

 • vaikštynės užliūliuoja kūdikio budrumą, jis prastai išmoksta jausti pavojingas ribas, todėl po jų gali dažniau kristi ir susižaloti;
 • jie prisideda prie ankstyvo kūdikio vertikalizavimo;
 • sulėtinti pusiausvyros jausmo vystymąsi;
 • vaikas išmoksta vaikščioti netaisyklingai, ant kojų pirštų.

Tuo pačiu metu visos mamos vieningai …