Geriausių vaškų depiliacijai Pasirinkimas

Retai moteriai kūno depiliacijos nereikia, o likusios ieško geriausio būdo šiai procedūrai atlikti. Akivaizdu, kad absoliučiai bet koks vaškas depiliacijai neatmeta diskomforto jį naudojant, todėl visus, kurie negali pakęsti skausmo, prašome: rinkitės kitas priemones kūnui tobulinti. O likusiems kokybiškas vaškas bus geras pagalbininkas kovojant už odos grožį ir glotnumą.

Į įvertinimą geriausi kūno vaškai įtrauktos veiksmingiausios priemonės, kurios suteikia ilgalaikį poveikį ir sukelia minimalų diskomfortą (jei įmanoma).

Plaukų šalinimo vaško tipai

Visi depiliacijai skirti vaškai skirstomi į dvi dideles grupes:

  • šiltas;
  • karšta.

Šilti vaškai galima įsigyti stiklainiuose arba susukamomis kasetėmis. Jie naudojami žemoje temperatūroje, tinka namų sąlygoms, tačiau ne tokie veiksmingi, ypač kai nėra patirties. Be to, šilti vaškai yra brangūs ir gana skausmingi naudoti.

karšti vaškai dažnai naudojamas profesionalų salonuose. Dauguma gaminių veikia 45-55 laipsnių temperatūroje. Jie išsiskiria taupiu vartojimu, geresniu plaukelių gaudymu, taip pat švaresne ir mažiau skausminga depiliacija.

Įvairių karštų plėvelės vaškas. Dažniausiai jis turi žemesnę darbinę temperatūrą, o tai pašalina nudegimų galimybę. Šis produktas turi didesnį elastomerų kiekį, todėl tepasi plonesniu sluoksniu, puikiai sulaiko plaukelius ir suteikia labai švarų rezultatą be tarpelių. Paprastai plėveliniai vaškai gaminami granulių arba diskų pavidalu, o tai labai patogu nuolatiniam darbui su klientų srautu salone.

Vaškai kasetėse patogus kojų depiliacijai, be to, galima pasirinkti būtent jūsų odai tinkamą variantą. Saloniniai gaminiai stiklainiuose, briketuose, padėkliukuose, granulėse šiuo atžvilgiu yra kaprizingesni, reikalauja specialių žinių ir patirties, taip pat specialios įrangos ir susijusių produktų (vaško lydalo, aliejaus vaško pašalinimui ir kt.) arsenale. .

Trumpai apie gamintojus

Vaškus depiliacijai išleidžia tiek specializuotos įmonės, tiek masiniai prekių ženklai. Veet, Floresan, BYLY yra masinės gamybos produktai – jų gaminių galite įsigyti įprastoje kosmetikos parduotuvėje. Darbas su jais nereikalauja ypatingų įgūdžių, tačiau rezultatas ne visada būna tobulas.

Iš salono gaminių puikią reputaciją užsitarnavo Italwax, Depilieve, Aravia, Kapous, Beauty Image, Yoko, Depilflax, taip pat aukščiausios kokybės prancūziški vaškai Perron Rigot ir Norma De Durville. Pastebėtina, kad visi profesionalūs prekių ženklai dabar gamina tiek karštą vašką stiklainiuose ir diskuose, tiek plėvelinius vaškus granulėse ir briketuose.

Geriausių vaškų depiliacijai Pasirinkimas

Koks vaškas tinkamiausias depiliacijai?

Vaškavimas yra patikimas ir patikrintas būdas ilgą laiką (poveikis išlieka apie 4 savaites) atsikratyti kūno plaukelių. Tačiau bet koks, net ir geriausias vaškas depiliacijai, turi trūkumų:

  1. Visų pirma, kiekvienas, pasiryžęs depiliacijai vašku, turėtų nepamiršti, kad procedūra yra skausminga.
  2. Odos dirginimas po procedūros gali trukti parą, o vaško komponentai gali sukelti alergiją. Vėlgi, turint patirties, depiliacija tampa lengvesnė.
  3. Geriausia, kad vaškas susidoroja su ataugusiais plaukais (nuo 5 mm).
  4. Nuo pirmo karto depiliacija vašku pavyksta ne visiems – reikia prisitaikyti prie procedūros.
  5. Trūksta plaukų.
  6. Vaškas labai susitepa – tačiau tada lengvai nuplaunamas: tirpus vandenyje – šiltu vandeniu, tirpus riebaluose – bet kokiu aliejumi. Taip pat yra specialių priemonių, skirtų odos valymui nuo vaško.

Mažiausiai skausminga depiliacija įmanoma naudojant karštas vaškas. Tačiau veidui ši priemonė netinka, o bikinio zonoje ją reikia naudoti itin atsargiai.

Veidui ir „giliai“ depiliacijai geriausia naudoti šiltas vaisių vaškasbet tu turi susitaikyti su tuo, kad tai skauda. Geriausia naudoti produktą, kuriame tiesiogiai nurodyta „veidui“ arba „bikinio zonai“.

Laimingo apsipirkimo!