Geriausių dulkių siurblių plovimo produktų Pasirinkimas

Įsigijus skalbimo dulkių siurblį, grindų, kilimų ir tekstilės plovimas labai supaprastėja. Tačiau yra vienas svarbus niuansas – kokybiškas ir efektyvus dulkių siurblių plovimo produktas. Sužinosime, kuo šis gaminys ypatingas, kaip išsirinkti tinkamą, į kokius prekių ženklus atkreipti dėmesį ir kokie dulkių siurblių plovimo produktai yra geriausi.

Gero šampūno pasirinkimas dulkių siurblio plovimui

Prisiminkite, kad įrangos plovimo priemonė skiedžiama vandeniu, ši kompozicija supilama į dulkių siurblio baką ir plovimo metu sumaišoma su švariu vandeniu iš kito skyriaus, sukuriant muiluotą tirpalą. Specialaus šampūno nerekomenduojama keisti įprastu grindų valikliu. Mažiausiai tai sukels prastos kokybės valymą, daugiausia gali išjungti įrenginį (dėl padidėjusio įprastų ploviklių putojimo).

Dulkių siurblių plovimo priemonės skirstomos pagal paskirtį:

  • kietoms dangoms;
  • kilimams ir minkštiems baldams;
  • universalus (visų tipų dangoms);
  • specializuota (dezinfekcijai, naminių gyvūnų kvapams ir dėmėms šalinti ir kt.).

Geras dulkių siurblio šampūnas turi atitikti šias charakteristikas:

  • Efektyvumas. Aukštos kokybės plovimas be lipnumo ir dryžių pasiekiamas sėkmingai derinant kompozicijos komponentus. Paprastai tai apima aktyviąsias paviršiaus medžiagas, putojimą mažinančias medžiagas (apie juos žemiau), kvapiąsias medžiagas. Kartais tarp ingredientų galite pamatyti tirpiklių, šarmų, baliklių, kurie sustiprina valomąjį poveikį. Tokiu atveju verta patikrinti tirpalo poveikį nepastebimoje paviršiaus vietoje ir griežtai laikytis naudojimo instrukcijų.
  • Ekonomika. Dažnai plaunant grindis, produkto suvartojimas gali būti didelis. Tačiau pigus įrankis ne visada yra pelningesnis už brangų. Kad nepermokėtumėte, atkreipkite dėmesį į taikymo būdą. Ekonomiškiausi yra koncentratai arba milteliai, kurie stipriai skiedžiami vandeniu – paprastai vienam skalbimui reikia tik 1 kamštelio/šaukšto produkto.
  • Mažos putos. Galingi dulkių siurbliai gali suplakti putų perteklių. Per daug jo gali sudrėkinti filtrą, pabloginti valymo efektyvumą ir netgi sukelti variklio gedimą. Kad taip neatsitiktų, šampūne dažnai yra putų šalinimo priemonės. Jei produktas per daug putoja, galite nusipirkti putų šalinimo priemonę ir įdėti ją patys.
  • Malonus aromatas. Kvapas užmaskuoja nemalonų kvapą namuose ir vandens iš čiaupo kvapą (ypač jei jis nekokybiškas), gardina orą. Svarbu, kad kvapas nebūtų per ryškus ir įkyrus, o paliktų lengvą gaivumo kvapą.
  • Antibakterinės savybės. Dezinfekuojantys priedai reikalingi ne tik paviršiams dezinfekuoti plovimo metu, bet ir pačiam dulkių siurbliui prižiūrėti. Taigi jame nesidaugina bakterijos ir neatsiranda pelėsio kvapo.

O dabar, kai sužinojome visus svarbiausius dalykus renkantis šį gaminį, pasidomėkime, kokius produktus galima rekomenduoti naudoti plaunant dulkių siurblius.

Geriausių dulkių siurblių plovimo produktų Pasirinkimas

Koks yra geriausias dulkių siurblio ploviklis?

Kaip matote, visi mūsų reitingo dulkių siurblių plovimo produktai yra verti aukštų balų, tačiau į kai kuriuos reikia kreiptis. Patariame rinktis pagal įrangos gamintojo rekomendacijas, dulkių siurblio galią, valymo dažnumą ir valomą paviršių (kilimas, baldai, kietos grindys). Nepamirškite išstudijuoti sudėties ir instrukcijų: kai kurie produktai yra agresyvesni, netinka visiems paviršiams ir nerekomenduojami alergiškiems žmonėms. Kontroliuokite putojimą ir, jei reikia, įsigykite putų šalinimo priemonę. Smagaus apsipirkimo ir lengvo valymo!