Geriausių vokų naujagimiams Pasirinkimas

Vokelio naujagimiams pasirinkimo kriterijai

Geras vokas naujagimiams nesunkiai išsprendžia problemą, su kuo vaikščioti kūdikį pirmaisiais jo gyvenimo mėnesiais. Jo prireikia jau tą dieną, kai mama ir kūdikis išleidžiami iš ligoninės, todėl atsakingi tėvai apie šio svarbaus garderobo daikto įsigijimą galvoja iš anksto.

sezonas ir medžiaga

Žiemai perka vokelius, apšiltintus natūraliu ar dirbtiniu kailiu, natūraliu pūku, taip pat modernia sintetine izoliacija: sintetinė žieminė, hollkon, holofiber, tinsulate. Rudeniniams vokams naudojama vilna ir ta pati dirbtinė izoliacija kaip ir žieminiams modeliams, bet mažesnio storio. Vasaros vaikams tinka medvilniniai, veliūriniai, megzti, bambukiniai variantai.

Voko tipas

Pagal savo dizainą vokeliai kūdikiams skirstomi į tris dideles grupes:

  • Vokai-transformatoriai. Tai yra antklodės vokai, vystyklų vokai ir kiti transformuojamo dizaino modeliai;
  • Vokai-maišeliai. Tai klasikiniai stačiakampiai modeliai su užsegimais ir gobtuvu, kuriuos ypač patogu naudoti vežimėlyje.
  • Vokai-kombinezonai. Jie turi rankoves, o kai kuriuose modeliuose užtrauktukų pagalba apatinė dalis virsta kojelėmis.

Dizaino ir furnitūros patogumas

Neteisingai pasirinktas dydis, nepatogus dizainas ir netinkamai apgalvotos tvirtinimo detalės gali sugadinti kūdikio ir mamos nuotaiką ir panaikinti gražaus dizaino džiaugsmą. Todėl atkreipkite ypatingą dėmesį į furnitūros kokybę, tvirtinimo detalių vietą ir gylį, voko kaklelio plotį ir kitas subtilias detales. Nemėginkite mažyliui pirkti didesnio voko: tinkamas kūdikio vokelio dydis yra 62-68 cm, ne daugiau.

Geriausių kūdikių krepšių gamintojai

Tradiciškai Europos prekių ženklai (Reima, Nels, Kaiser, Red Castle, Mansita ir kt.) visada buvo laikomi geriausiomis nešynėmis kūdikiams. Ir šiandien jie išsiskiria tobuliausiomis natūraliomis medžiagomis, taip pat naujoviškais audiniais ir izoliacija. Tai brangus ir kokybiškas gaminys, sukurtas maksimaliam kūdikio patogumui. Tačiau jų populiarumas menkas dėl didelių kainų: vidutiniškai už voką iš Australijos ar Naujosios Zelandijos vilnos teks pakloti 10 000-12 000 rublių, o su modernia izoliacija ir membranomis – 7 000-8 000 rublių.

Šiuo atžvilgiu aktyviai plečiasi nebrangių vokų naujagimiams, kurie dėl dirbtinių audinių ir izoliacijos užtikrina tinkamą šilumos izoliaciją, apsaugą nuo vėjo ir drėgmės, niša. Tokie maišeliai yra lengvi, pralaidūs orui, gerai plaunami ir ilgai tarnauja, o jų kaina prasideda nuo 2000 rublių. Tarp šio segmento gamintojų yra: Womar, Altabebe, Leader Kids, Heitmann Felle, Ramili Baby ir kt.

Rusijos įmonės, nors ir atsilieka nuo lyderių pagal pagaminamumą ir vokų dizainą, siūlo puikius sprendimus rudens ir žiemos orams. „Kainų ekspertas“ gali atkreipti dėmesį į vietinius prekės ženklus „Chudo-Chado“, „Golden Goose“, „Sleepy Dwarf“. Šios nešynės yra patogios, pagamintos iš kokybiškų medžiagų, modernaus dizaino, o jų kaina vidutiniškai šiek tiek mažesnė nei importinių modelių. Todėl, rinkdamiesi gerą voką kūdikiui, galite saugiai kreiptis į rusiškus gaminius.

Geriausių vokų naujagimiams Pasirinkimas