Geriausių žaidimų išmaniųjų telefonų Pasirinkimas 2023–2023 m

Mobilieji žaidimai tampa vis įdomesni ir populiaresni. Mūsų reitinge pateikiami geriausi 2023 m. – 2023 m. pradžios žaidimų išmanieji telefonai. Visi mėgsta žaisti, todėl į geriausių žaidimų išmaniųjų telefonų reitingą įtraukiame ne tik brangius, bet ir nebrangius modelius.

Kaip išsirinkti gerą žaidimų išmanųjį telefoną?

Jei neatsižvelgsite į nuomonę, kad žaisti ekrane su maža įstriža nėra labai patogu, pagrindiniais kriterijais renkantis geriausią žaidimų išmanųjį telefoną reikėtų laikyti procesoriaus našumą, RAM, ekrano greitį, naudojimo paprastumą ir žanro nuostatas.

Kalbant apie spektaklis — priimtinas šiuolaikiniams žaidimams, jo lygį demonstruoja aparatinės platformos, kurios 3DMark etalono (Sling Shot Extreme arba SSE) grafikos testuose surenka ne mažiau kaip 2 tūkst. Vienareikšmiškai sutelkti dėmesį į šiuos skaičius neįmanoma, tačiau objektyvesnio 3D našumo patikrinimo metodo dar niekas nesugalvojo.

NUO RAM kiekis paprasčiau – jau šeši gigabaitai RAM leidžia nesijaudinti dėl talpyklos vėlavimų, o vienintelė problema gali būti vietos trūkumas pačioms programoms įdiegti. Pagrindinis niuansas čia yra teisingas kartos pasirinkimas. Flagmanai ir aukščiausios klasės išmanieji telefonai nebėra nieko gero turėti LPDDR4x atmintį. Vidutinės klasės modelyje ir sąlyginiuose valstybės darbuotojuose penktoji LPDDR karta dar neįdiegta. Renkantis geriausią išmanųjį telefoną žaidimams, tikslinga teikti pirmenybę modeliams, kurių vidinė atmintis yra bent 128 GB ir didesnė.

Naujausia tendencija – augimas ekrano atnaujinimo dažnis. Tuo pačiu vaizdas tampa lygesnis, t.y. dinaminių žaidimų epizoduose jis tiksliau parodys esamą situaciją, tačiau proporcingai didėja ir ekrano energijos suvartojimas. Padidinus liečiamojo sluoksnio apklausos dažnumą, išmanusis telefonas greičiau reaguoja į jūsų veiksmus ir yra pigesnis energijos sąnaudų požiūriu. Dabartinis rekordas yra atitinkamai 165 ir 720 Hz.

Pagal valdymo paprastumas turime omenyje programinės ir aparatinės įrangos derinį, taip pat specialius priedus, kurie iš esmės padidina žaidėjo galimybes aplenkti savo varžovus arba supaprastina kitus žaidimo aspektus. Tai įvairūs išmaniųjų telefonų resursų optimizatoriai, naudingos paslaugos, trigeriai, didelės spartos ekranai, vairasvirtės ir daug daugiau. Kai kurie iš pirmiau minėtų dalykų yra įgyvendinami tik specializuotuose modeliuose, tačiau kažkas jau pasirodė masiniuose įrenginiuose.

Kalbant apie žanro pageidavimus, apibrėžianti charakteristika čia gali būti ne pagrindinės lusto skaičiavimo galia, o, pavyzdžiui, ekrano skiriamoji geba, jutiklinio ekrano jautrumas ar kokybiškas jutiklių veikimas. Arba mobiliųjų paslaugų Google buvimas.

Ir galiausiai, kad žaidimo malonumo neišteptų poreikis vėl ir vėl įkrauti išmanųjį telefoną, atkreipkite dėmesį į jo akumuliatoriaus talpa. Taisyklė „kuo daugiau, tuo geriau“ vis dar labai aktuali. Kita vertus, gana svarbus ir didelis įkrovimo greitis.

Atsižvelgiant į visa tai, kas išdėstyta aukščiau, žaidimų išmaniųjų telefonų reitingą 2023 metais „Price Expert“ vertina taip.

2023 m. geriausių žaidimų išmaniųjų telefonų Pasirinkimas

Koks išmanusis telefonas yra geriausias žaidimams?

Jei esate esporto žaidėjas arba turtingas mobiliųjų žaidimų gerbėjas, verta pasidomėti specializuoti išmaniųjų telefonų modeliai žaidimams. ASUS čia turi pagrindinį požiūrį į verslą.

Tarp flagmanai Yra keletas pretendentų į geriausio žaidimų išmaniojo telefono titulą. Kalbant apie naudojamus procesorius, mūsų rekomendacijos yra šios:

  • Bet kuri dabartinė „Snapdragon 800“ serija „trauks“ modernius, sudėtingus žaidimus maksimaliu greičiu. FPS kritimai galimi tik Genshin Impact, tačiau jie yra susiję su nepakankamu programos kodo optimizavimu.
  • Pastebima pažanga daroma naudojant „MediaTek“ ir „HiSilicon“. Bent jau senesni Dimensity (1100, 1200) ir Kirin (9000) jau tikrai priartėjo prie geriausių žaidimų lustų lygio. Mali grafikos optimizavimo klausimas vis dar svarstomas, tačiau dėl didelio našumo šios vieno lusto sistemos iš dalies kompensuoja atsilikimą nuo Qualcomm produktų.
  • „Samsung“ nusprendė daugiau neeksperimentuoti ir konceptualiai pakartojo pagrindinio konkurento lustų architektūrą. Įdomiausia, kad ji nepralaimėjo. Be to, dėl pavyzdinio „Snapdragon“ polinkio perkaisti Pietų Korėjos „Exynos 2100“ staiga tapo pirmenybė procesoriaus reikalaujančioms užduotims. Žaidimuose…