Geriausių žūklės ritių Pasirinkimas

Šiuolaikinės meškerės svarbiausiu elementu tapo meškeriojimo ritė. Tai leidžia atlikti ilgus įrangos metimus, taip pat padeda savininkui laimėti kovą su trofėjinėmis žuvimis. Šiandien galite pasirinkti geriausią žvejybos ritę iš trijų kategorijų.

Sukimo ritės arba „mėsmalės„sulaukė milžiniško populiarumo dėl savo patogumo, universalumo, patikimumo ir įperkamumo. Tokius modelius naudoja tiek pradedantieji plūduriai, tiek spiningininkai, tiek žvejų šėryklėlėmis ir karpių žūklės meistrai. „Mėsmalės” skiriasi dydžiu, pavarų skaičiumi, svoriu. , stabdžių sistemos projektavimas.

Daugiklis ritės populiarėja tam tikruose žvejybos segmentuose. Tai mini gervės, pasižyminčios ypatingu tvirtumu, dėl to turi pranašumą prieš beinerčius modelius. Speciali konstrukcija leidžia daryti ilgesnius masalo užmetimus. Iš trūkumų ekspertai atkreipia dėmesį į naudojimo nepatogumus. Dažniausiai multiplikatoriai naudojami velkamoje ir džigo žvejyboje.

Inercinis ritės daugelio meškeriotojų laikomos archajiškomis. Būgnų modeliai neleidžia daryti ilgų metimų, pradedantiesiems meškerė nuolat susipainioja, formuojasi „barzdelės“. Tačiau šiuolaikiniams modeliams su nedideliu būgno sukimu yra naudinga gaudyti žuvis laiduose. Linija nusileidžia tiesia linija, veikiama srovės jėgos.

Pristatome jums geriausių žūklės ritių įvertinimą skirtingiems žvejybos būdams – pagal žvejų ir ekspertų atsiliepimus.

Kokią žvejybos ritę geriausia pirkti?

Prieš eidami į parduotuvę pasiimti žvejybos ritės, svarbu nustatyti kelis svarbius veiksnius. Tada pasirinkimas bus atliktas greitai ir teisingai.

Pirmas žingsnis – nustatyti finansines būsimo pirkinio ribas. Pradedantiesiems meškeriotojams geriausia ieškoti kokybiškų modelių biudžeto segmente. Nereikia bijoti atmesti brangių pardavėjų pasiūlymų. Kai pirkėjas tiksliai žino, ko nori, pardavėjas įsitikinęs, kad yra prieš profesionalą.

Žvejybos meistrai, sportininkai ir ekspertai tiksliai žino parametrus, kurie turėtų būti jų ritėje. Emisijos kaina dažniausiai jų nesustabdo, kai jie randa geriausią žvejybos ritę.

Nuspręsk ir su žvejybos būdas. Tada paaiškės, kad reikia pasiimti gerą ritę su būtiniausių savybių rinkiniu. Universalumas naudingas tiems, kurie žvejyboje labiau vertina poilsį nei trofėjinę žūklę.

Atkreipkite dėmesį į patarimas draugus ir kolegas, turinčius žvejybos patirties. Jei žvejosite toje pačioje valtyje, jums gali prireikti panašių reikmenų. Palyginkite gautus patarimus su ekspertų nuomonėmis žvejybos forumuose.

Po visų šių minčių apsiginkluokite ryžtu ir įsigykite žvejybos ritę. Sėkmės ant vandens!