Giliai pasinerkite į lėlę virš D

 • Ingredientų kokybė – 10/10
 • Veislė – 8/10
 • Kaina – 9.5 / 10

9.2 / 10

Santrauka

„Grocery Pup“ yra dar vienas nuostabus dalyvis šviežio šunų maisto pristatymo erdvėje. Jų unikalus kepimo būdas užtikrina optimalią mitybą (ko mes norime) ir skonį (ko nori jūsų šuo). Šiuo metu yra tik 3 receptai – tikimės, kad netrukus jų bus pridėta, kad būtų galima geriau pasirinkti alergiškiems jaunikliams.

„Pup Above“ yra gana nauja šunų maisto įmonė, įkurta poros, vadinamos Ruth ir Javier. Rūta ir Javieras pradėjo savo šunų maisto ieškojimus, kai pasveikino savo kailinį kūdikį Lolą į pasaulį. Pora stengėsi rasti šunų maistą, kuriame būtų nesudėtingi ir lengvai suprantami ingredientai, todėl nusprendė sukurti savo mažajam pūkuotam draugui.

Laikoma, kad visas „A Pup Above“ pagamintas maistas yra saugus vartoti žmonėms; tai reiškia, kad jis buvo išbandytas ir priskiriamas žmonėms. Jie siekia būti etiški visais atžvilgiais, ne tik kalbant apie produktą. Jų pakuotė yra 100% perdirbama, ir net jų vykdymo centre naudojama 100% atsinaujinanti energija.

Kiekvienais metais „Viršutinis mažylis“ aukoja 1% savo pajamų „White Buffalo Land Trust“. „White Buffalo Land Trust“ siekia surinkti anglies iš atmosferos, o tai pagerina žemės vandens ir dirvožemio sąlygas. Dabar, kai šiek tiek žinote apie įmonės etines vertybes ir misiją, atėjo laikas atidžiau pažvelgti į jų paslaugas ir produktus. Šioje apžvalgoje apžvelgiama visa įmonė, pradedant šunų maistu ir baigiant klientų aptarnavimu. Taigi, pradėkime.

NUOLAIDOS KODAI: Viršutinis „Pup“ siūlo „Woof Whiskers“ skaitytojams:

 • 15% nuolaida 1-asis „Sampler Pack“ užsakymas su kodu WWSAMPLE
 • 25% nuolaida 1-asis jūsų kūdikio maitinimo pristatymas, kai užsiprenumeruojate su kodu UŽSAKYTI WWW

Giliai pasinerkite į šuniuką virš šunų maisto

„Pup Above“ gamina ir parduoda žmonėms skirtą šunų maistą, kuris tinka šunims, kurie yra išrankūs. Jie turi keturis šunų maisto receptus, įskaitant du daug grūdų neturinčius baltymų miltus tiems šuniukams, kuriems reikia laikytis specialios dietos. Šunų maistas yra patogus šaldikliui ir lengvai atitirpinamas, kai to reikia jūsų pūkuotam draugui. Visas jų maistas gaminamas JAV žmonių maisto įmonėje, laikant jį grynu ir be jokių nepageidaujamų ingredientų. Tada maistas griežtai tikrinamas dėl patogenų, kad galėtumėte būti tikri, jog jis yra saugus jūsų šuniukui ir virtuvei.

Kas yra aukščiau už lėlę

Daugybė šunų savininkų pripažįsta, kad jų šuns mityba yra sudėtingesnė nei jų pačių. Daugelis šunų tėvų nėra tikri, ką turėtų valgyti jų šuo, ir jiems tinkamiausią ingredientų mišinį. Aukščiau pateiktas šuniukas skirtas visiems šunų savininkams, kurie yra susirūpinę, kad jų šuo negauna geriausios mitybos. Jis taip pat puikiai tinka šunims, kurių skrandis yra jautrus arba kuriems reikia dietos, kurioje yra daug baltymų ir mažai grūdų.

Ką mums patinka šuniukas virš šunų maisto

Kreditas: Shawnas Boothas

Mums patinka daugybė dalykų šioje kompanijoje. Jūs tikrai galite pajusti, kad jūsų šuns sveikata yra jų prioritetas ir yra jų sąrašo viršuje. Jų produktai yra gerai paženklinti ir visiškai skaidrūs, iš kur atsirado jūsų šuns valgomas maistas. Kiekvienoje pakuotėje yra etiketėje atspausdintas partijos numeris, leidžiantis ieškoti jos šaltinio.

Vidutiniškai „A Pup Above“ patiekaluose baltymų yra 72% daugiau nei kituose didžiuosiuose šunų maisto gamintojams rinkoje. Tai apima tokius didelius vardus kaip „Nom Nom Now“ ir „Ūkininko šuo“. Viršuje esančiame „Pup“ naudojamas lėtas kepimo būdas, kuriame kaupiami visi maisto vitaminai ir mineralai. Tai yra retenybė pramonėje, nes dažniausiai šunų maistas gaminamas ant stiprios ugnies, todėl jis praranda visas svarbias maistines medžiagas. Nei viename jų patiekale nerasite užpildų, o tai yra tikra premija.

Kas mums nepatinka šuniuko viršuje, virš šunų maisto

Maistas pristatomas 1 svaro vakuuminiuose sandariuose maišeliuose, o ne porcijomis. Tai reiškia, kad maisto atšildymas gali užtrukti, o atitirpus maistui jo negalima užšaldyti. Jei turite mažą šunį, jiems gali prireikti poros dienų, kol gausite 1 svaro krepšį. Po to, kai maistas buvo atidarytas porą dienų ar net valandų, jis pradeda atrodyti guminis ir mažiau šviežias.

PASIŪLYMAI

 • 100% perdirbama pakuotė
 • Bendrovė turi puikius etikos standartus
 • Jie turi dvi galimybes be grūdų
 • Patikrinta žmogaus klasė ir kokybė

MINUSAI

 • Pakuotė vargina
 • Gana brangus, palyginti su sausu maistu

Kas yra jūsų užsakymo dalis

Viršutinį lėlę galima įsigyti užsiregistravus mėnesio prenumeratai, kurią galite kontroliuoti. Neatsirasite susieti su sutartimi, o prieš užsisakydami maitinimo planą, galite kreiptis net į pakelio pavyzdį. Skaidrumas ir sąžiningumas yra didžiausi dalykai, kuriuos gaunate pasirinkę pirkti šunų maistą iš „A Pup Above“, kurį sunku rasti. Gausite aiškiai paženklintą ir supakuotą maistą bei puikų klientų aptarnavimą, jei jums to reikės. Ko daugiau gali norėti?

Šuniuko virš šunų maisto ypatybių apžvalga

Anksčiau šioje apžvalgoje mes palietėme „A Pup Above“ ypatybes ir privalumus, bet aš tik noriu išsamiau išdėstyti keturias pagrindines toliau pateiktas savybes.

Grūdų neturintys variantai Kaip kai kurie iš mūsų labai kenčia nuo grūdų alergijos, daugelis šunų susiduria su ta pačia problema. Turint du sveikus ir šviežius patiekalus be grūdų, yra nuostabu ir tai leidžia jautriu skrandžiu sergančius jauniklius mėgautis žmogaus maisto maistu. Užšaldytas ir lengvai laikomas Maistas pateikiamas vakuumuose uždarytuose maišeliuose, kurie neišsipila ir laikui bėgant maistas nepablogėja. Dėl tokio tipo pakuočių šviežią šunų maistą lengva transportuoti ir labai patogu.

Lėtai virti Visos svarbios maistinės medžiagos yra laikomos maisto produktuose, nes jie yra lėtai paruošti, švelniai ir švelniai prižiūrint. Mėsa išlieka tiršta ir sultinga, priešingai nei sausi ir susitraukę mėsos gabaliukai, kuriuos dažnai randate šunų maiste.

Žmogaus lygio Jei jis nėra pakankamai geras, kad galėtumėte valgyti, kodėl tuomet turėtumėte jį maitinti savo augintiniu? Šunys yra svarbūs mūsų šeimos nariai, o tai, ką jie valgo, turi įtakos jų nuotaikai, proto būsenai ir kantrybei. Jei jūsų šuniui nepatogu ir jis kenčia nuo blogo skrandžio, greičiausiai apie tai sužinosite kaip nepaklusnus elgesys. Jų šunų maistas gaminamas žmonių maisto tiekimo įstaigose, o tai sustiprina mūsų pasitikėjimą produktu. Galų gale, jei maistas yra pakankamai geras žmonėms, tada jis gali būti pagamintas žmonių maitinimo įstaigoje, tiesa?

Apžvalgos santrauka

Mes rekomenduotume užsiprenumeruoti „A Pup Above“ ir kasdien pavaišinti savo kailinį draugą sveikais, daug baltymų turinčiais patiekalais. Įmonė turi labai nedaug trūkumų tiek produktų, tiek klientų aptarnavimo srityje, ir jūs, be abejo, jaučiatės gerai prižiūrimi ir vertinami pirkdami jų prekes.

Tai, kad jūsų šuniukas gali paragauti produkto prieš jums užsiprenumeruojant, yra nuostabu. Tai stiprina jūsų pasitikėjimą įmone, be to, jūsų kailinis kūdikis gali pasakyti, ką jie galvoja apie maistą patys. Jų prenumeratos planas yra visiškai jūsų kontrolė, todėl leiskite jam pažiūrėti ir pamatyti, kaip jūs ir jūsų šuniukas susitvarkysite.

Tikimės, kad mūsų apžvalga jums buvo naudinga. Mes norėtume sužinoti apie jūsų šunų maisto patirtį ir tai, kaip jūs manote apie žmogaus šunų maistą. Jei davėte šuniui maisto iš „A Pup Above“, praneškite mums, ką apie tai galvojote jūs ir jūsų šuo!

Jums taip pat gali patikti: 7 geriausios šviežio šunų maisto pristatymo paslaugos