Gipskartonio lubos miegamajame

vaizdas

Miegamasis yra vieta, kur pailsime nuo dienos rūpesčių. Galvodami apie miegamojo išdėstymą, nepamirškite ir lubų – į jas žiūrite prieš užmerkdami akis vakare, ir būtent jis yra pirmas dalykas, kurį matote pabudę ryte. Gipso kartono lubų dizainas miegamajame gali būti skirtingas – čia galimos sudėtingos linijos derinant su įvairių tipų lempomis ir paprastomis geometrinėmis formomis. Svarbiausia sukurti jaukią atmosferą, kuri padėtų atkurti jėgas.

vaizdas

Įtempiamų ir pakabinamų lubų derinys suteikia puikų efektą – ypač derinant su halogeniniais ir prožektoriais.

vaizdas

Dažniausiai miegamajam pasirenkamas mažas kambarys. Sudėtingos lubos mažame kambaryje nėra labai tinkamos – jos „pakabins“ iš viršaus ir sukurs diskomforto jausmą. Kitas dalykas, jei turite didelį miegamąjį – jame puikiai atrodo kelių lygių lubos iš gipso kartono.

vaizdas

Apsvarstykite apšvietimą – kad galėtumėte įtraukti arba ryškią, arba silpną išsklaidytą šviesą.

vaizdas

Visiškai nebūtina miegamajame daryti baltų gipso kartono lubų. Puikiai tiks atspalviai nuo vidutinio iki tamsiai rudo – jie ramina ir pakelia nuotaiką. Naudokite smėlio, rudos, gelsvos spalvos – natūralias žemės, akmens spalvas.

vaizdas

Neįprastą romantišką efektą galima pasiekti naudojant LED juostelę. Jis yra plonas, lengvai montuojamas, sunaudoja mažai energijos ir skleidžia šiltai baltą šviesą.

vaizdas

Šiuolaikiniame interjere gipso kartonas gali būti derinamas su audiniu, plastiku, medžiu ir kitomis medžiagomis.

vaizdas
vaizdas

Jei gyvenate bute – nepamirškite apie garso izoliaciją, kad kaimynų žingsniai iš viršaus netrukdytų jūsų poilsiui. Tam geriausiai tinka mineralinė vata.

vaizdas
vaizdas

Žalios ir rudos spalvos derinys puikiai tinka miegamajam, nes šios spalvos suteikia jūsų kambariui šilumos ir jaukumo. Pasirinkite tinkamus žalios spalvos atspalvius (kai kurie tonai nedera su odos atspalviu).

vaizdas
vaizdas

Įdomus gipso kartono derinys su blizgaus tamprio audinio intarpais. Taip pat ant lubų galite pastatyti veidrodį.

vaizdas

Ir galiausiai žemame miegamajame puikiai atrodo tolygios, šviesios gipskartonio lubos – kaip šioje nuotraukoje.

vaizdas

Labai tikimės, kad mūsų miegamojo gipso kartono lubų nuotraukų pasirinkimas suteiks naujų idėjų jūsų kambariui sutvarkyti.

Sėkmės kuriant projektavimo pastangas!

Nuotraukos iš svetainių: andal.ru, designemo.com, factor-online.com, www.homeizy.com, crown-molding.com, www.dedemanyapi.com, 3208.ru, www.homeizy.com, www.eurohomespb. ru, 2.bp.blogspot.com, cs424522.vk.me, www.eilat-festival.com, 1.bp.blogspot.com, www.designideasdaily.com